Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem siettük el nagyon az összeköltözést? fórum

Nem siettük el nagyon az összeköltözést? (beszélgetős fórum)


2018. máj. 9. 06:29

19 voltam, mikor találkoztam a párommal, ő 23. Én egy ötéves, ő egy hatéves kapcsolatban élt, és egyetlen találkozás elég volt ahhoz, hogy mindketten véget vessünk a kapcsolatainknak, 9 hónap után költöztünk össze, de már előbb is megtettük volna, csak nem volt lehetőség. Ennek már több mint nyolc éve, a kislányunk pedig most lesz három :)

Persze előre semmit nem lehet biztosan tudni, de ha miattad egy hosszú kapcsolatából pikkpakk kilépett (ami már csak a megszokás miatt is nehéz tud lenni), én nem aggódnék. Élvezd az életet, legyetek nagyon boldogok nagyon sokáig :)

10. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ivike92)
2018. máj. 8. 09:25

Ha miattad szakított, akkor nem tartom valószínűnek, hogy csak azért van veled, hogy könnyebb legyen felejteni.;)

Nem hiszem, hogy elsiettétek, élvezd a boldog napokat, ne agyalj.

Amúgy én három évvel vagyok idősebb a férjemnél, 13 éve vagyunk együtt, soha jobb társam nem volt.

Mi ugyan nem költöztünk össze hamar, de hol itt, hol ott szinte mindig együtt voltunk.

2018. máj. 6. 10:05
Köszönöm a válaszokat, remélem nálunk is működni fog :)
2018. máj. 4. 21:02

Annak idején mi 4 hónap után összeköltöztünk 2 hónapra, hogy megnézzük tudunk együtt élni, majd újabb 2 hónap múlva összeházasodtunk, azaz a találkozásunk után 10 hónappal már meg volt az esküvő is, de együtt csak 8 hónapig voltunk (január végén találkoztunk egy bulin, február végén újra találkoztunk, június végén összeköltöztünk és októberben lesz 30 éve, hogy összeházasodtunk. Ja, én akkor 21 éves voltam, ő pedig 32. A korkülönbség sosem volt probléma.

Nem hagyott el senkit miattam és én se miatta.

Nem siettük el, jobban nem is alakulhatott volna.

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Ivike92)
2018. máj. 4. 19:58
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, közös munkahelyen ismerkedtünk meg. A férjemnek volt egy 10 éves kapcsolata, miattam szakított a csajjal, mert azt mondta, vele jól megvan, de engem szeret. Ő akkor 31 volt, én 25. A korkülönbség nem okozott problémát. Az exe szokott neki még írni, de engem nem zavar. 4 hónap után költöztünk össze, de addigra már gyakorlatilag nála éltem. Most a szívem alatt hordom a gyermekünket. Szerintem nem siettük el, és nem hazudott.
6. kisj
2018. máj. 4. 18:17

Ha ez a kérdés motoszkál a fejedben, akkor igen.

Igen, elsiettétek az összeköltözést.

5. 31bc25d879 (válaszként erre: 3. - Ivike92)
2018. máj. 4. 17:42

Lehet. Ez majd kiderül az idő folyamán.

Te 28, ő 24, felnőtt emberek, meg kell beszélni.

2018. máj. 4. 17:42
Igen, igazából azért irtam ide, hátha valakinek volt már ilyen. Nem szeretnék újra csalódni.
2018. máj. 4. 17:39
Normális az, hogy 4 éves kapcsolatból kiugrik és egyből összejön velem? Kicsit tartok tőle, hogy csak azért van velem, meg azért költözött össze velem ilyen hamar, hogy elfelejtse a lányt.
2018. máj. 4. 17:34
Miért gondolod, hogy nem mond igazat?
2018. máj. 4. 17:30

Sziasztok! :)

A jelenlegi párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, közös munkahelyen ismerkedtünk meg. A páromnak volt egy 4 éves kapcsolata, miattam szakított a csajjal, mert azt mondta engem jobban szeret, velem sokkal jobban kijön. Ő 24 éves, Én 28. Nem is a korkülönbséggel van a baj. Az exe szokta még hívogatni, de mondtam, hogy engem nem érdekel. 2 hónap után össze is költöztünk a közös albérletünkbe. Mindig azt mondja, hogy szeret és az exét már nem, nem jönne össze vele soha. Szerintetek igazat mond? Nem siettük el nagyon, hogy 2 hónap után összeköltöztünk?

Egy 28 éves lány :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook