Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem sárguló átlátszó telefontok. Van ilyen? fórum

Nem sárguló átlátszó telefontok. Van ilyen? (tudásbázis kérdés)


6. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2021. jún. 24. 13:36
Na ezzel le is beszéltél róla, hogy az istyle-os ennyit bír akkor elfelejtem az ilyen tokokat.Köszönöm, hogy írtál.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2021. jún. 24. 08:32
Szívesen egyetértenék, de én még nem találtam olyat, amit évekig használhatnék. Előszőr lépre mentem, 13.000-ért vettem az iStly-nál, egy évet sem bírt ki. Most a barátnőm lánya rendeli az alexpress-ről, tapintásra, ránézésre pont olyan, mint az eredeti, egyetlen különbség, hogy az alma minden színen fekete, az eredetin saját szín sötétebb árnyalata. 2-3 euroba került az áfa, vámfizetés előtt.
2021. jún. 23. 22:37
Ja mert nekem 4 hónap után mindegyik besárgult ami most egy fehér telefonon igen csúnya lenne.
2021. jún. 23. 22:36
Kerestem.Nem találok ilyet.1200ft a legagyibb átlátszó tok.4 havonta újat venni szerintem drágább mint évekig egy minőségit használni.
2021. jún. 23. 20:02

Van. Úgy hívják, hogy UV álló szilikontok.

Keresd a neten!


Ha besárgult vegyél egy újat. Olcsóbb évente egy normal, mint az UV álló.

2021. jún. 23. 19:14

Sziasztok!


Tudtok olyan márkát, amelynek az átlátszó telefontokja nem sárgul?Apple-t kivéve.Túlzásnak tartom érte az árat.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook