Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem odavaló? fórum

Nem odavaló? (beszélgetős fórum)


16. alidamolnar (válaszként erre: 15. - Ecc37797d3)
2011. márc. 28. 12:51

Hát igazad is van.

Amúgy meg, nevetséges, hogy az eladó játssza az eszét, közben havi 70 nettóért gályázik ott. (Lehet, hogy ő, az ő jövedelmével a közelébe sem menne egy ilyen boltnak, mint vevő).

2011. márc. 28. 12:42
Ha mondjuk 500ezer készpénzzel mennél be,tuti megnőne az önbizalmad:)Szerintem a pénz a kiváltó oka ennek.Egyébként ha az eladók nagyképűek,én azt szoktam csinálni,hogy teljesen átveszem a stílusukat,és érzékeltetem pillantással,hangsúllyal hogy tudják hol a határ.Nehogy már a vevő hunyászkodjon meg egy boltban...
2011. márc. 28. 12:35
Nem kell foglalkozni az eladókkal és a tö9bbi vevővel sem. Én akkor is bemegyek ilyen helyekre néha ha nincs is rá pénzem, csak úgy körbe nézni, hátha látok valamit, ami tetszik,d e máshol valami hasonlót olcsóbban megkapok.
2011. márc. 28. 10:29
Ismerős, de én nem magamat becsülöm alá, hanem a pénztárcámat :D Vagyis azon sajnos nincs is mit alábecsülni. De azért szeretek márkás helyeken nézelődni, még ha néha el is fog a "mit keresek én itt" érzés.
12. Tücke (válaszként erre: 11. - Pure)
2011. márc. 28. 10:26
nekem is az volt XS, S, M attól függ hol vásároltam de pl a artz modellben soha nem kaptam magamra való ruhát a testalkatom miatt
11. pure (válaszként erre: 7. - Tücke)
2011. márc. 28. 10:22

S méretem van, ruhát kapok.

Ezért sem értem az okát.

2011. márc. 28. 10:21
Ami kedves hozzászólók nem odavaló, egyénenként kinek mennyit engedhet meg a pénztárcája, hogy egy jobb üzletben vásároljon drága pénzért jó cuccokat, de higyjétel el lehet, hogy máshol kevesebbért megkapható és ez is, de mindenki ragaszkodik egy jobb üzlethez. Sokszor a termékek szabadárasak és nem árt máshol is körülnézni, hiszen valamennyi pénzt biztosan meg lehet takarítani. Üdv.Ágnes
9. pure (válaszként erre: 5. - Marcsix)
2011. márc. 28. 10:21

Az a baj, hogy külsőleg nem mondaná meg senki, hogy nem illek a képbe, mégis én ezt érzem.

Még csak az sincs, hogy nem kapok magamra ruhát vagy ez lenne az ok.

Nincs rá magyarázat, én még nem jöttem rá.

8. syria (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 28. 10:20

Próbáld ki: határozott léptekkel odamégy egy szabad eladóhoz, s megkéred, segítsen neked választani.

Én mindig így csinálom, nem vagyok hajlandó egy számomra ismeretlen üzletben kolbászolni, mire rátalálok valami megvehető darabra.

Ők ismerik az árukészletet, tudnak segíteni; hamarabb is végzel.

7. Tücke (válaszként erre: 6. - Pure)
2011. márc. 28. 10:19
az olyan kiábrándító hogy tök jó ruhák vannak és a 30kg-s nőkre van kitalálva az egész fazon :(
6. pure (válaszként erre: 4. - Iviiiiii)
2011. márc. 28. 10:18
Ez az, hogy nem volt. Ha nincs pénzem eleve be sem megyek.
2011. márc. 28. 10:13

Szerintem azért mert az exkluzivabb üzletben a csajok is olyanok, legalábbis úgy öltöznek, és azthisszük, hogy nekik megvan a véleményük azokról az emberekről, akik kicsit extravagánsabbak. Konkrétan, én sem érzem túl jól magam egy kosztümboltban nézelődve, mikor tudom, hogy kell egy új, ha valami ünnepség van, amugy pedig divatosabban szeretek öltözni. Tudom, hogy sokan elitélik a magas talpú "platform" cipőket" én mégis szeretem, és általában olyanokat hordok. Gondolom kicsit ferdeszemmel néznek a "kosztümösök" "ránk" emiatt. Legalábbis azt hiszem :D Tuti sokkal jobban elnézelődök egy olyan boltba, ami extrémebb :D És jól is érzem magam... Egyébként én a kosztümben nem is érzem túl jól magam, csak akkor hordom mikor muszi :D


De ez csak egy szemlélet az én oldalamról...

2011. márc. 28. 10:05
biztos volt rossz élményed ilyen helyen. pl nem volt pénzed egy ruhára vagy nem volt a méretedben. nekem ilyen dolgok miatt vannak "mumus" boltjaim :)
2011. márc. 28. 10:05

Szia!


Nem lehet, hogy más is így érzi, csak te nem veszed észre? Ha nem érzed magad jól esetleg ne menj be. Egyébként máshol is érzel ilyesmit?

2. Tücke (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 28. 10:05
azt nem tudom hogy m,iért lehet csak tippem van hogy esetleg tudat alatt teljesen alábecsülöd önmagad...
1. pure
2011. márc. 28. 10:02

Még nem fogalmaztam meg eddig ezt az érzésemet, de érdekelne más is érzett e így.

Ugyan olyan modern, fiatal lány vagyok, mint itt sokan. Szeretem a szép ruhákat, parfümöket, divatosan öltözködöm. De mikor be kell mennem egy boltba vagy egy exkluzívabb üzletbe olyan hülye érzés fog el, mintha nem lennék odavaló. Kevésnek érzem magam és egyedül nem is merek bemenni. Mintha nem nekem való lenne egy ilyen hely. Nem tudok azonosulni, pedig tudom, hogy ők vannak a értem a vevőkért és mégis én érzek így. Más olyan könnyen jön megy, válogat. Látszólag én is, de mégsem. Furcsa dolog ez, de régóta így van. Miért lehet ez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook