Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem nyomom agyon? fórum

Nem nyomom agyon? (beszélgetős fórum)


10. Vikyci
2014. ápr. 9. 18:56

Az én kis bolond pincsim is felszokott az ágyra, néha már rágördultem éjjel, akkor elkezd mocorogni, amire félig-meddig felébredek, és arrébb megyek, vagy kihúzom magam alól :-)

De ő meg úgy szeret aludni, hogy odabújik a hátamhoz.

2014. ápr. 9. 17:16

Nem kell ágyban aludjon.

Óriásuszkárommal osztoztunk az ágyon,a törpeuszim viszont kosárkutya.A falkavezéri státuszom 100%-os

8. 82d45dcd14 (válaszként erre: 6. - FEE1988)
2014. ápr. 9. 11:50

Egy kis lábműtét,de már 9.évét tapossa,és azóta sem volt semmi.

Igaz,ez is bébikorában türtént.

Azóta is az ágyban alszik.

2014. ápr. 9. 10:50
Én is együtt alszom a kutyával, de nem vettem még észre, hogy csorba esett volna a falkavezér státuszomon.
2014. ápr. 8. 20:28
mi lett vele?
2014. ápr. 8. 20:22
Mi ráfeküdtünk,illetve,nem is én,hanem a barátom és nem lett jó vége.
2014. ápr. 8. 19:35

A kutyát szoktassátok le arról, hogy veletek alszik!

Ezek az élőlények szigorú falkasorrend szerint élnek, és a falka törvénye alapján az alsóbb rangú nem aludhat együtt, illetve nem aludhat a vezető helyén! Mert ugye ti vagytok a vezetők?

2014. ápr. 8. 19:33
Lehet h előbb harapna a feneketekbe , mint agyonnyomnátok , de később nem lesz ez kellemetlen ? ha majd nem tudjátok leszoktatni erről ? Míg a mi kutyusunk pici volt és hiányzott az anyja , addig dobozba az ágyam mellett aludt , ha nyafogott lenyúltam megsimogatni , de megszokta a bentlétet aztán felugrott az ágyamra , ha nem láttam , nem könnyen hagyta magát leszoktatni .
2014. ápr. 8. 19:26
Egy németjuhásszal ez nem fordulhat elő :-D
2014. ápr. 8. 19:22
14 hetes máltai kiskutyam közöttünk alszik és mindig felek hogy ráfekszünk és agyonnyomjuk...ez megtörténhet vagy ugyis jelezne ha véletlen ráfekszünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook