Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem múló hüvelygyulladás fórum

Nem múló hüvelygyulladás (beszélgetős fórum)


18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Patricia2004)
2020. szept. 13. 13:49
Bélrendszeri candidiasisnál olvastam egyszer, hogy a fonalas gombák képesek átfúrni a bélfalakat, ahonnan a bacik átjutnak a szomszédos szerveket fertőzni. Ilyenkor van az pl, hogy a húgyúti fertőzés mindig visszatér, mert állandóan van utánpótlás.
17. globus (válaszként erre: 15. - Patricia2004)
2020. szept. 13. 13:41
Tangát sem szabad viselni ilyenkor.
2020. szept. 13. 13:38
Nekem sem múlt el meg mivel a vizeletben van baktérium az együtt jár sokszor a hüvely gyulladással úgyhogy most megint érzem h nem jó. Vitagyn c használok rá.
15. Patricia2004 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 13. 13:37
Már próbáltam d mannózt meg mindent ami létezik. Enterococcus baci van a hugyutba és nem múlt el eddig még semmitől akármit csináltam bármennyi antibiotikumot beszedtem semmi nem használt. Azt jól teszed ha szedsz probiotikumot. 2*2 essevel szedd a probiotikum 7 fortet. Ne egyél cukros dolgot se fehér lisztet. A gomba kipusztul ha nem etetted cukorral mert abból táplálkozik plusz a fehér liszt.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Patricia2004)
2020. szept. 13. 11:16
Neked hogy zajlott le az egész, és hogy oldódott meg végül? Most a húgyúti része miben nyilvánul meg?
2020. szept. 13. 11:06

Hát ez úgy kezdődött, hogy a partner után nekem már aznap állandó pisilési ingerem volt. Napokkal később megjelent a fehér darabos folyás is, a nőgyógyi pedig kevert fertőzést állapított meg. Fluconazol + macmiror kúp. Nagyon sokat javultak a tüneteim, de nem múlt el! A kúp abbahagyása után rögtön éreztem, hogy nem oké, akkor írt fel még Azi sandozt (azitromicin). Utána megjött, és ahogy elmúlt, folytatódott ugyanaz a kálvária. Visszamentem, akkor már csak gombát látott, de nekem éles fájdalmaim voltak, írt fel Moxibiot-ot is, ha nem múlna el a gombaellenes kezeléstől. És hát természetesen beszedtem az antibiot is, mert fájt az alhasam addigra. Na, de ez az antibiotikum mindent kiirt az emberből, azt is, amit nem kellene, gyakorlatilag azóta van kiirthatatlan gombám, azóta minden nőgyógyász csak azt lát.


Eszek fokhagymát napi szinten, pár gerezdet, a lapacho tea is gombaölő, probiotikumot is szedek, elkezdtem erőltetni a sportot is, hátha számít valamit, ha hetente párszor rommá izzadom magam.


Patricia2004, volt tenyésztésem is, az negatív lett. Ha húgyúti panaszaid vannak, akkor viszont próbált ki a d-mannózt, úgy működik, hogy bekebelezi a bacit, és vizelettel együtt kiürül.

2020. szept. 12. 23:57
Szia. Enis hüvely gyulladással kuszkodtem hónapokig, sőt még mindig fenn áll csak nekem atment inkább hugyuti fertőzésbe és most azzal szenvedek. Viszont neked sima tenyésztés volt e? Az std kívül? Egy biztos h antibiotikumot nem szabad szedni rá mert minél többet szedsz annál rosszabb lesz a helyzet enis így jártam
2020. szept. 12. 23:11
Igen, az alábbiak immunerősítők is. Én is arra gondoltam, hogy egy általános immunerősítés talán jól jöhet. C vitamin és egyéb természetes dolgok ....
10. elemző (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 21:55

Szia!

Megérné a gyulladásra halolajat, természetes antibiotikumként fokhagymát, propoliszt fogyasztani, melléjük tőzegáfonyás aloe vera italt inni.

Jobbulást!

2020. szept. 12. 20:35

Ez az, amit leginkább nem értek az egészben. Ha gombám van, akkor tulajdonképpen nem reagál semmire. Nystatin kúpot használok egy ideje, arról azt kell tudni, hogy elpusztítja a gombát, nem pedig a szaporodását gátolja, mint a szájon át szedhető kapszulák (pl flukonazol és itrakonazol).

Ha pedig nem gomba, hanem más kórokozó, annak valami nyoma azért csak lett volna a mikroszkóp alatt, több helyen is csináltattam már hüvelykenet vizsgálatot.

2020. szept. 12. 20:29
Azon már túlvagyok... Újházy Andrást ajánlották nagyon sokan itt, az oldalon, voltam nála is. Ő a mikroszkóp alatt csak gombát látott, baktériumot vagy arra utaló jelet nem. A tüneteim nem változtak a bórsavas kezelése hatására, az utolsó vizsgálaton azt mondta, csökkent a gombaspórák száma, és normális a hüvelyflórám. Azóta nem voltam nála, mert rövid időn belül ismét elszabadult a pokol.
7. vivo44 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 20:15

Az baj, jelen esetben:-(

Akkor egy nagy múltú orvost megláogatni.

2020. szept. 12. 20:13
A pertnerhez azóta nem volt közöm, nincs is már az országban :)
2020. szept. 12. 20:10

Nem baj szerintem, hogy anonim, mert kényes a probléma.

Javaslatom szerint a partnert kellene elsősorban vizsgálatok alá vetni, hiszen minden bizonnyal ő a hordozó, akiből a lehető legjobban meg tudják állapítani a te problémádat, bajodat és akkor célzott kezelést kaphatsz.

2020. szept. 12. 19:53
Hát ez nem egyszerű eset. Az is kérdés, hogy a partner megvan-e még és voltál-e vele azóta együtt. Mondjuk ettől függetlenül őt is ki kellene vizsgálni, mivel lehet, h nála simán kimutatható, h mi a gáz és akkor rajtad is könnyebben lehetne segíteni.
2020. szept. 12. 19:39
Hála istennek nem volt még ilyen bajom.Tanácsolni tudok csak.Lehetőleg ne nyúlkálj a hüvelybe.Próbálkozz gyógynövénnyel.Cickafark és diófalevél ajánlott.Felváltva egyik nap egyik, másik nap másikat kell inni. Ami még jó a tőzegáfonya,érdemes a bérest venni.Azt tudom az ilyen bajok nehezen jönnek helyre.
2020. szept. 12. 18:57
Ah, nem tudom magam átállítani Anonimról, én nyitottam a fórumot. Remélem, itt kiírja a userem.
2020. szept. 12. 18:54

Sziasztok. Március óta küzdök hüvelygyulladással, egy új partner indította el a lavinát. Minden kórokozót lefedő, több doboz antibiotikumon már túl vagyok. Természetesen odafigyeltem a flóra visszatelepítésére is, de a tünetek megmaradtak.


Csináltattam STD panelt, Chlamydia, Gonorroea, Ureaplasma, Mycoplasma negatív. A pisilés gyakran fáj, de az urológiai eredményeim is rendben vannak azt leszámítva, hogy a PH túl savas.


4 hónapja kizárólag gombára kapok kezelést, már kb mindent felírtak, ami elérhető. Szigorúan tartom a diétát is, de nem jön sehogy helyre a hüvelyem, feszülést érzek, kívül piros - de nem duzzadt, belül sűrű, ragacsos, opálos, olajszerű váladék van, illetve az ujjammal fehér cafatokat szedek ki, ami állítólag laphámsejt. Rengeteg dokinál voltam már, az egyik típus azt mondja, hogy nem lát semmi gyulladást, a másik típus szerint masszív gomba.


Teljesen elvesztettem a fonalat, tanácstalan vagyok. Járta már meg közületek valaki ezt a poklot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook