Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem működő petefészkek menzesz mellett fórum

Nem működő petefészkek menzesz mellett (beszélgetős fórum)


8. Aquatánia (válaszként erre: 6. - Vivi.12.06.)
2017. ápr. 3. 19:46

Ez elég bíztatótam hangzik...tehát akkor van remény ha mégis nekem is kilennének merülve??

Még csak 32 éves vagyok,igaz van már 3 gyerkőc de nagyon szeretnénk még egyet.Bejelentkeztem dokihoz azét.

Pont peteéréskor voltunk együtt egy hét múlva nem várom....

7. Judit36 (válaszként erre: 6. - Vivi.12.06.)
2017. ápr. 3. 19:02
Melyik gyógyszert írta fel?
2017. ápr. 3. 18:34
Szia. Én is így jártam sajnos. Volt minden hónapban menstruációm, a jelek arra utaltak, hogy peteérésem is (nyák alapján). Aztán csak nem jött össze a baba, így elmentem egy endo dokihoz, aki kiírt vérvételt, az alapján egyértelmű volt, hogy nincs peteérésem, ki vannak merülve a petefészkeim. Gyógyszert adott rá, és következő hónapban már terhes voltam, 1 év várakozás után.
5. kisj
2017. ápr. 3. 18:31

lehetséges


valamivel működésre kell bírni a petefészkeidet, ha lehet

orvosnál már jártál?

4. Lanni (válaszként erre: 2. - Aquatánia)
2017. ápr. 3. 18:28
Érdemes lenne előtte kivizsgáltatnod magad. Itt mi úgysem tudjuk megmondani neked, hogy valóban így van-e, ahogy az orvos annak idején látta, vagy nem.
2017. ápr. 3. 17:34

A méh fala felkészül a beágyazódásra;

ha nincs megtermékenyülés - leválik.

2017. ápr. 3. 17:20

Sziasztok!

Kb fél éve volt egy méhfal polipom amit rendben megoperáltak.Akkor történt uh is ahol azt mondta az orvos hogy nem látja hogy működnének a petefészkeim.

Ami azért érdekes,mert rendszeres menzeszem van és félidős fájdalmaim is.

Most próbálkozunk a párommal babaprojekttel de félek nagyon ettől.....lehetséges ez???

Volt más is már így?

Mit lehet ilyenkor tenni?

2017. ápr. 3. 17:18
Nem működő petefészkek menzesz melett?Van másnak is ilyen gondja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook