Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem működik a laptopom webkamerája (korábban működött). Hol tudok állítani rajta (Win 7 a pogramom)? fórum

Nem működik a laptopom webkamerája (korábban működött). Hol tudok állítani rajta (Win 7 a pogramom)? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 9. 05:52
Azóta kiderült, érintkezési probléma:( Nem engedek belepiszkálni, így marad.
2013. febr. 3. 06:28
Sajnos, majd, ha már nélkülözhetetlennek tartom, elviszem a szervizbe... Tegnap előtt kértem tőlük távsegítséget, a fiú legalább egy órát macerálta a gépemet és nem tudott rajta segíteni:( Csak hát lényegesen olcsóbb lett volna!:)
9. Rozália (válaszként erre: 4. - Free)
2013. jan. 19. 17:19
Azt írja ki, hogy a legjobb illesztőprogram van telepítve...:(( Ebből szerviz lesz, van egy olyan érzésem:(
8. Rozália (válaszként erre: 4. - Free)
2013. jan. 19. 17:14
Köszönöm szépen, megnézem...
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Globus)
2013. jan. 19. 09:55

A hagypmásnyos Start "menü" letölthető a netröl


A Saját gép meg ott van a Minden program-ban

6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Globus)
2013. jan. 19. 09:54

Nem a program a hibás :)


www.akonyv.hu/windows_elemei/windows_7_testre_szabas_minta.pdf

5. globus (válaszként erre: 4. - Free)
2013. jan. 19. 08:36

Nálam ugyanez a probléma, az általad leírt megoldókulcs elemei sem stimmelnek, pl. nincs Sajátgép... :) és innentől minden más hiányzik, amir leírtál :) Telepítettem a kamerát, ránézésből "működni látszik", de a gyakorlatban sehol. Ugyanez a helyzet nyomtatóval is: sikeres telepítés, az eszköz kifogástalanul üzemel, csak éppen nem nyomtat.

Ezt az op. rendszert jó szívvel nem tudom ajánlani senkinek.

4. Free
2013. jan. 19. 06:57
Start menü - saját gép - saját gépen jobb egér katt - tulajdonságok - eszközkezelő - képeszközök - kamera nevére jobb egér katt - illesztőrprogram frissítése
3. Rozália (válaszként erre: 2. - Free)
2013. jan. 19. 06:48
Bővebben? Nem értek én annyira hozzá:( De ha leírnád, hogy hogyan és mit csináljak, az segítene.
2. Free
2013. jan. 19. 06:46
Frissítsd a driver-t!
2013. jan. 19. 05:48
Nem működik a laptopom webkamerája (korábban működött) hol tudok állítani rajta? Win 7 a pogramom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook