Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek

1 2
26. a284cbe523 (válaszként erre: 25. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 30. 14:50
A világ az olyan, amilyen, viszont mi magunk választhatunk. Valószínű, hogy nem lesz könnyű, mivel az első szexuális élmény megélése is drasztikusan koránra került. A testi fejlődés mindenképpen megengedi, de a lelki még nem...nem jó hír ez a felnövekvő generációnak...
25. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 24. - A284cbe523)
2010. szept. 30. 14:38
Igen, jó a gondolatmenet.:) Így van. Hogy sajnos vagy nem sajnos, azt mindenki döntse el a maga érintettsége alapján.:) Részemről szívesebben nevelném a gyerekeimet kicsit szigorúbb erkölcsi normák szerint. Így nehéz lesz......:(
24. a284cbe523 (válaszként erre: 21. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 30. 14:23

Lehet, hogy igazad van, nem ismerek erről semmilyen számadatot, de akkor vagy megtévesztik a nőket, vagy, ha igazad van a nők egy kisebb csoportja fekszik le a férfiak egy nagyobb csoportjával, ami azt jelentené matematikailag, hogy ugyan kevesebb nő, de az a kevesebb nő viszont sokkal többször, mint a több férfi...:)


Érted mire gondolok:)


Sajnálom, hogy eltértem a tárgytól, de viccesnek találtam, amikor így is átgondoltam.

23. kri76
2010. szept. 30. 14:14

Könnyű azt mondani, hogy "ha szeretett volna, nem teszi meg ezt" v. "én bezzeg...".

A szerelmes ember mindenre képes. Ha nem így lenne, akkor nem lenne családon belüli erőszak...stb.

Nem lenne anyaotthon...

Az ember elhiszi a szépet, mert el akarja hinni. Ebben a rohanó világban meg főleg. Sehol nem hír az, hogy boldogan éltek, míg meg nem haltak. Menő szinglinek lenni és társai, csak ezt hallani.


Mielőbbi gyógyulást kívánok testileg és lelkileg egyaránt!

2010. szept. 30. 13:36
Nagyon sajnálom, hogy hagytad magad belevinni olyan dolgokba, amelyek egy szerelmi kapcsolatba nem férnek bele! Ha szeretett volna Téged a párod, akkor nem akart volna másokkal együtt lenni, csak Veled. Mielőbbi gyógyulást kívánok testileg és lelkileg egyaránt!
21. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 19. - A284cbe523)
2010. szept. 30. 13:34
Én azt írtam, hogy a férfiak többsége. Nem mindenki él az ilyen alkalmi lehetőségekkel. De ha igen, nem számít neki semmit. És a nőknél is többségről beszéltem, nem azokról, akik szintén nagyon lazán kezelik ezt a szex kérdést. A szex szerelem nélküli elfogadásának és gyakorlásának aránya még mindig a férfiak felé billen.
2010. szept. 30. 13:25

Kedves Petani!

Az időben észrevett és műtött bőrrák 100%-osan gyógyítható. Engem 3,5 éve műtöttek bőrrákkal, és azóta sincs semmi bajom! Úgyhogy fel a fejjel és kitartást Neked!

19. a284cbe523 (válaszként erre: 16. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 30. 13:24

"A férfiak többségének a szex csak szex. Nem több. Összejönnek valakivel egy szórakozóhelyen, megtörténik a dolog, és másnap már nem is emlékszik rá. Ők másképp gondolkodnak erről, mint a nők többsége."


Na ezzel nem értek egyet, mert ahhoz kell a nő is. És neki mi lesz a szórakozóhelyi élmény? Szerelem? Ez nem nemek kérdése itt.


Szerintem egy nő lehet ugyanolyan galád, mint egy férfi, csak a férfiak kevesebbet rinyálnak és inkább elfojtják a bánatukat, így később még rosszabb lesz nekik. Tévhit, miszerint egy férfi attól férfi, ha elfojtja érzéseit.

18. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 17. - A284cbe523)
2010. szept. 30. 13:23
Nem szabad ilyen szigorúnak lenni egy olyan emberrel, aki az miatt van most bajban, mert a szerelem miatt olyat tett, amit egyébként nem akart.
17. a284cbe523 (válaszként erre: 14. - Syria)
2010. szept. 30. 13:20

Én is sajnálom a cikkírót, de ezzel nagyon egyet értek:


"Aki pedig a tűzzel játszik, ne csodálkozzon, ha megégeti magát."

2010. szept. 30. 12:10
A férfiak többségének a szex csak szex. Nem több. Összejönnek valakivel egy szórakozóhelyen, megtörténik a dolog, és másnap már nem is emlékszik rá. Ők másképp gondolkodnak erről, mint a nők többsége. Nincs is az ilyen együttlétekkel különösebb baj ( bár Én nem vagyok híve, még soha nem próbáltam és nem is tervezem), csak ez nem olyan pároknak való, ahol érzelmek vannak bármelyik fél részéről. Ha szeretek valakit, nem akarok mással lenni, és nem akarom Őt mással látni. Ha nem szeretem, akkor persze sokminden belefér. Sajnálom hogy ezt úgy kellett megélned hogy nem akrartad, és még ebből bajod is lett, amit most egyedül vihetsz a hátadon.
2010. szept. 30. 12:08
Ahol igazi SZERETET van, ilyen elő nem fordulhat!!!
14. syria (válaszként erre: 13. - Mirta)
2010. szept. 30. 11:52

Nagyon egyetértek!


Plusz a falra tudnék mászni az olyan dumától, amikor a férfi azzal érvel a gruppen szex mellett: „én csak neked akarok jót, hidd el, nekem az a fontos, hogy te jól érezd magad”.

Frászt! Saját magának akar jót, magasról tesz a „párja” érzéseire. Mint ebben az esetben is.


Aki pedig a tűzzel játszik, ne csodálkozzon, ha megégeti magát.

13. Mirta
2010. szept. 30. 11:34

Petani, gyógyulj meg! Sajnálom, ami veled történt.

Az ilyen történetek után megint megerősödik bennem, hogy bár a monogámia nem divatos manapság, de testileg-lelkileg biztonságos formája a párkapcsolatoknak. Szívesen vagyok régimódi ilyen kérdésekben. :)

2010. szept. 30. 11:34
Ez elképesztő!!Én soha nem mennék bele olyanba amit nem szeretnék,csakhogy ezzel másnak kedveskedjek!Kívánom gyógyulj meg és ha egyedül maradsz(férfi nélkül),az se aggasszon,jobb egyedül mint egy beteg kapcsolatban.
2010. szept. 30. 11:21
durrrrrrrrrr.............
2010. szept. 30. 11:06
Undorító az az alak...
2010. szept. 30. 11:01

16 éves korodban mentél először férjhez? Anyám!


Ha nem olvastam volna a korodat, azt hinném egy tizenéves naív kislány írta a cikket. Nekem nagyon fura, hogy egy 46 éves nő hogy dőlhet be egy férfinek ennyire.

Amúgy ezt a 4 évet egy bábként élted, mert egy tárgy voltál a párod mellett, mintegy fogodzkodó, hogy csak miattad van az egész, holott valószínűleg ő alapban "csak" a férfiakat szereti.

Remélem tanultál az esetből, és soha ne tegyél semmit (főleg a szexben), ami neked nem esik jól, hisz ez pont az örömszerzésről szól.

A férjedtől is hasonlók miatt váltál el anno?

8. e8c814b51a (válaszként erre: 1. - E04ff68c27)
2010. szept. 30. 10:58

Szóhoz se jutok úgy meglepett a leveled.

nagyon sajnállak, mert biztos a hosszú házasságod után ki voltál éhezve a szeretetre és pont tőle megkaptad. Aztán, hogy ez mennyire volt őszinte csak a párod tudja. Nagy árat fizettél ezért, de ne ostorozd magad, mert sokan belemennek több partneres szexbe (swinger klub) tehát nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy nálad balul sült el.

Lehet az elején kellett volna egyértelmű nemet mondani erre, mert az, hogy valamit gondolatban elképzelek meg az, hogy egy idegen férfi ölelget "csak, hogy nekem legyen jó" az nem ugyan az!

Most elsősorban a gyógyulásra koncentrálj ahol többen is tanácsolták és higgy benne, hogy jön még boldogság az életedben! Biztos, hogy fog jönni!

Mielőbbi gyógyulást testileg, lelkileg és, ha bármit szeretnél elmondani vagy csak kiírni akár priviben nagyon szívesen meghallgatom!

Sok erőt!

2010. szept. 30. 10:49
Sokkal jobbat érdemelsz.Mostantól te légy az első, mindent magadért csinálj.Gyógyulást és kitartást..Ember küzdj és bízva bízzál.Az élet nagyon szép..és te nagyon fontos ember vagy!Üdv. :)
2010. szept. 30. 10:28
Olyan naívak, hogy őket is érheti csalódás, az előző férjeddel nem egyeztetek pedig 24 évet voltatok együtt meg kellett volna beszélni veled őszintén mit is akar valószínűleg, mert nem tekintett nőnek tégedet. Elmenekültél a régi kapcsolatból és most az árát fizeted beteg lettél ennyit nem ért meg, hogy az egészségedet kár érte. Kívánom neked mihamarabb gyógyulj meg és legyél óvatosabb körültekintőbb a saját érdekedben. Üdv.Ágnes
2010. szept. 30. 10:28
Hát ez nagyon dúrva...nem tudok mit mondani.Gyógyulást kívánok...Belátod te is,hogy messziről el kell kerülni az ilyen embereket,inkább légy bizalmatlanabb...A magány bizony nagy úr.
2010. szept. 30. 10:25
Butaság volt ilyesmibe belemenni, ha csak téged szeretett volna akkor nem kért volna ilyesmire.Gyógyulást kivánok.
2010. szept. 30. 10:18
Mielőbbi gyógyulást kívánok,testileg és lelkileg egyaránt! :)
2010. szept. 30. 10:16
Szerintem pont ilyenkor melletted álnia...Gyanítom nem úgy szeretett mint te őt....Gyógyulj meg az a lényeg?
2010. szept. 30. 10:08
Miért vágynak a férfiak más nőre? Miért kell asszonyaiknak belemenni ezekbe a dolgokba? A feleségek, akikkel találkoztam, mind ittak, mert így jobban feloldódtak. Akkor tényleg akarták? Vagy csak a férjeiket akarták megtartani? Én is így voltam vele, de nem ittam, nem is tudtam ellazulni. Nem akartam elveszteni, megtettem, amit elgondolt, eldobtam magamtól, maradt a szomorúság és a betegség. Ennyire naiv vagyok, tényleg szeretett, vagy csak játszott velem? Hazudott nekem 4 évig!

Ugrás a teljes írásra: Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook