Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem lehetne valami szankciót alkalmazni azokkal szemben, akik a tudásbázisban élik ki fecsegő hajlamukat? fórum

Nem lehetne valami szankciót alkalmazni azokkal szemben, akik a tudásbázisban élik ki fecsegő hajlamukat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
20. kisj (válaszként erre: 18. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 27. 21:03
Én pl könyvtárba szoktam járni, aztán ha olyan jellegű kérdéseim vannak, mint amit az adatlapodon olvasok, akkor egyszerűen megkérdezem az illetékes szakembert, vagy szaküzletet,,,stb
19. 3b1674fe1a (válaszként erre: 15. - Bujuli)
2010. dec. 27. 21:01

ezek fórumok :))) itt ismerősök beszélgetnek, bármiről. :)) ha a fórumindítót nem zavarja az off,miért kéne bünti? ?)) (egyebekben ne csak kukkants, olvass bele és látni fogod, hogy pont az otthonszülős fórum nem offol annyit :) )



apropó, mi lesz az itteni kérdéssel? az a tudásbázisról szólt!

18. ac7e7ad779 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2010. dec. 27. 20:59
Köszönöm, és élni fogok a lehetőséggel! Igen a gyakorikérdésekre gondoltam, nem tudtam, hogy társoldal! Amúgy többnyire mindkét helyen felteszem a kérdést, mert nem feltétlenül ugyanazok olvassák.
17. ac7e7ad779 (válaszként erre: 16. - E974230abd)
2010. dec. 27. 20:58
Már bocs, de akkor mire való a témák szerinti felosztás? Minek a tudásbázis, ha nem is az? És bocs, hogy kérdezni merek. Na például a hozzád hasonlókból lett elegem!
16. e974230abd (válaszként erre: 1. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 27. 20:53

Hiperventillálj,frusztráltnak tünsz:)))))))

Ilyen ez a karácsony,elfárad mindenki bele...egyébként miért nem azon a bizonyos lapon teszed fel a konkrétnak szánt konkrét kérdésed??Az alant stzólóknak némiképp igazuk van...ez egy beszélgetős portál nem a Révai lexikon....

De nem is szabadna ennyire komolyra venned ..lazíts:D

15. bujuli
2010. dec. 27. 20:49
Ne felejtsétek el: az arctalanságot sokan hatalomnak tekintitk, s így élik ki aberrált hajlamaikat, lsd pl. a honfogalót.
2010. dec. 27. 20:49

Büntit nekik! Tintalevest papírgaluskával! Virgácsot, szenet, krumplit a csizmájukba!

Kövezzük meg mindet! Szégyenketrecbe velük!

13. dominós (válaszként erre: 12. - Kisj)
2010. dec. 27. 20:48
Egyenesen felháborító!!!
12. kisj
2010. dec. 27. 20:47
Hallatlan, hogy egy női beszélgetős portálon alul informált emberek fecserészni mernek, csak úgy, a témától függetlenül.
11. Hoxa
2010. dec. 27. 20:45

Írjatok a moderátoroknak privit nyugodtan ilyen esetben!

Csak arról tudunk, amiről szóltok, bármilyen gonddal fordulhattok hozzánk.


Ildoszanyu, ha a gyakorikerdesek.hu-ra gondolsz, az nem konkurrencia, hanem a társlapunk. :))))

2010. dec. 27. 20:43
a mediatorvenyt kene atalakitani, az ilyen galad antiinformativ emberektol megvonnank a fizetest es akkor majd jol nem ronditananak bele!!! Megtanulnak majd akkor mi a helyzet a valo vilagban! Hogy itten nem lehet am mellebeszelni, meg ha erdekli oket, tegyek be kedvencnek a forumot vagy a tb kerdest, de ne irogassanak bele a kis mocskok! Teljesen felhaborito hallod!
2010. dec. 27. 20:42
Ugyanott: valaki a lottón akar nyerni. Ez vicces, de annak, aki a fórumot elindította, bosszantó. Próbálj meg írni a hoxának, hátha csinál valamit.
2010. dec. 27. 20:41
Ja, és ha már itt tartunk, kritikán aluli, ahogy egyesek megnyilvánulnak. Ha valaki más véleményen van, egyből nekiesnek és minden primitívnek elmondják. Szerencsére azért nem ez a többség, de időnként csak lesek, mennyire nagy arcok egyesek.
7. ac7e7ad779 (válaszként erre: 5. - Brigitta82)
2010. dec. 27. 20:40
viszont én tudásbázist írtam.....
6. bujuli (válaszként erre: 5. - Brigitta82)
2010. dec. 27. 20:38
én éppen most klikkeltem rá a geréb ágnes témára, de éppen az ekcémáról folyik a vita.
5. brigitta82 (válaszként erre: 1. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 27. 20:37
az összes fórum ilyen...
2010. dec. 27. 20:37
Egyetértek! Én is jártam már úgy, hogy kérdeztem valamit(nem pont én voltam a fórumindító), erre 2-3-an el kezdtek cseverészni, teljesen másról, régi fórumtársak voltak, és ott jól kibeszélgették magukat. Nagyon sokan figyelembe se veszik, mi a fórum címe...
2010. dec. 27. 20:36
Van egy másik oldal, itt nem írom le mert valamilyen szinten konkurencia, ott legalább lehet értékelni a hozzászólás hasznosságát. legalább a tudásbázisban nem ártana ezt bevezetni
2. bujuli (válaszként erre: 1. - Ac7e7ad779)
2010. dec. 27. 20:34
Hát, sajnos mindig mindenki azt ír, amit akar. azt figyeltem meg,hogy sokan arra használják a netet, hogy arctalanul mondják meg a tutit, mert egyébként nem mernék.
2010. dec. 27. 20:30
Kezd már erősen az agyamra menni, hogy felteszek egy kérdést a tudásbázisban, mert 10 perces guglizás után sem találok választ a neten a bennem felmerülő kérdésre. Erre tízesével kapom a "na ez engem is érdekelne" a "tényleg, ezt én sem tudom" a "múltkor a barátnőm is így járt " a "hát ez mekkora szemétség, ezt még nem is hallottam " és még sorolhatnám a hasznosabbnál is hasznosabb, null információértékkel bíró hozzáböfögéseket. Az ilyen miért nem fórumozik vagy cseveg? Én meg azzal töltöm az értékes perceket, hogy nem győzöm elolvasni ezeket, és továbbra sem vagyok beljebb a kérdés megválaszolásában. Ha meg megkérem őket, hogy nyissanak új fórumtémát ha csevegni támad kedvük erről, akkor meg nekik áll feljebb! BÜNTIT NEKIK!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook