Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem lehetetlen fórum

Nem lehetetlen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem lehetetlen

20. katka1
2010. szept. 10. 09:27
Nagyon gratulálok, ügyes vagy és kitartó.,Követendő példa.
19. gelweth (válaszként erre: 18. - Kiscsibe79)
2010. aug. 2. 22:31
Köszönöm szépen és sok sikert kívánok neked! :)
18. Kiscsibe79 (válaszként erre: 17. - Gelweth)
2010. aug. 2. 17:24

Én is gratulálok a sikeredhez!:-) Én 31 éves vagyok,de szinte mióta az eszemet tudom, az én életem is állandóan a fogyáson és a különféle fogyókúrák kipróbálása körül forgott. Tényleg rengeteg fogyókúrát kipróbáltam, a legnagyobb sikert én a 90 napossal értem el, de akkor egyedül voltam, és csak magammal kellett foglalkoznom. Akkor 78 kg-ról lement 57 kilóra a testsúlyom, bár hozzáteszem ez nagyrészt az azt az időszakot kísérő gyomoridegnek és számomra rendkívül feszült időszaknak is köszönhető volt. Időközben férjhez mentem, boldog vagyok, biztonságban érzem magam, és természetesen ez látszik is.:-) Tudjuk jól, a boldogság hizlal, de legalább nem mentem 75 kg felé..:-))) Akkor próbálkoztam újra a 90 napossal, de mikor az ember párban van, már nem annyira egyszerű betartani, előfordult, hogy "csaltam" felcseréltem a napokat, így meg ugyebár nincs értelme. Ekkor kezdtem el különféle oldalakon olvasgatni, hogyan lehetne fogyni úgy, hogy az ember nem "fogyózik", hanem "csak" odafigyel. Rengeteget olvastam a lúgosításról, folyadékbevitelről, és ez volt mindig a varázsszó. A folyadékbevitel. Nyilván nem a kólára és más cukros löttyökre gondoltak, hanem a sima vízre. Én most próbálkozom ezzel, mert sajnos az én folyadékbevitelem eléggé minimális. Nagyon bízom benne, hogy nekem is hasonló sikerem lesz, mint amilyen Neked volt!:-)

Még egyszer gratulálok Neked és minden jót kívánok!:-)

17. gelweth (válaszként erre: 16. - Móriczka)
2010. júl. 29. 10:44

Próbálj meg fél literes üvegekből inni. Először én is nehezen ittam meg a sok vizet, mert előtte elég keveset ittam. Körülbelül beosztottam, hogy meddig mennyit kéne meginnom, hogy nap végére meglegyen a min 3 liter. Az asztalomon mindig ott volt/van a víz és amikor ránézek kortyolok belőle valamennyit, aztán mindig azon kaptam magam, hogy jé már el is fogyott, jöhet a következő üveg. Pár hét alatt meg is szoktam a sok ivást, most pedig már nem is tudnék olyan keveset inni egy nap, mint mielőtt belekezdtem.

Sok kitartást és eredményes fogyókúrát kívánok neked :)

2010. júl. 28. 22:44

gelweth!!elsősorban szeretnék neked gratulálni,tényleg következetes és kitartó vagy!!/irigyellek/

Nagyon jól tetted hogy,megosztottad velünk a történeted erőt ad ez idősnek, fiatalnak.

Én is állandó fogyózó vagyok nagyon sok a súlyfeleslegem ezért az ilyen sikersztorikat nagyon szeretem olvasni . Hosszú ideje most a napokban újult erővel kezdtem a 90napost nagyjából sikerül is betartani(4 nap):-),megy a szétválasztás és a mozgás is de, DE DE amit te is és mindenki sokat emleget és fontosnak tart a folyadék a VÍZ fogyasztás .Nem tudom ki hogy van vele de én képtelen vagyok inni akkor ha nem vagyok szomjas.Próbáltam én már 2dl-be önteni,próbáltam 1,5lüvegből inni és pohárból és kancsóból és mindent de nagyobb erőszaknak tartom az örökös ivást mint a mozgást vagy bármit.De közben tudom az élettani fontosságát,tudom hogy gyorsítja az anyagcserét és hogy mekkora szüksége van a szervezetnek a folyadékra mindent tudok csak azt nem hogy hogy, kéne naponta 1.5-2l vizet meginni vígan és dalolva.JAA azt azért hozzáteszem hogy ez a probléma csak fogyi időben áll fenn ,szóval egy jó kis rakott krumplis vagy pörköltes ebéd után minden gond nélkül lemegy a fél liter víz akár húzóra is :-)).

De egy fogyis gyümölcs napon hááá áát számomra szinte lehetetlen.....!!de azért próbálkozom :-))

Minden jót neked,és a többieknek is kitartást kívánok.

2010. júl. 28. 20:04
alys15 és Walandil ti is megérdemlitek a dicséretet. Ügyesek vagytok!
2010. júl. 28. 17:14
grat, én is így fogytam le 20 kilót:)
13. alys15
2010. júl. 28. 12:34

Szia! Nagyon csinos lettél gratulálok:) Énis a hasonló korosztályt képviselem, örömmel olavstam az irásod. Én 86 kg-ról indultam, most 63 vagyok, csak sajnos 160 cm-hez ez még igyis sok:D

További sok sikert Neked is:)

12. Hanata
2010. júl. 28. 11:32

Szia!


Gtratulálok a kitartásodhoz, és az erődhöz! Sokan példaként állíthatunk magunk elé! Remélem a kitartásod megmarad, és fogod tudni tartani a súlyodat!

2010. júl. 27. 21:01

Gratulálok neked nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!

Mármint szerintem már nem nagyon kéne fogynod :)

Csak tartani tudd a súlyod!

Sok erőt merítettem a történetedből. Köszönet érte!

Puszi

10. FormulaGirl (válaszként erre: 10. - Für Elise)
2010. júl. 27. 20:51
Igen én is pont ezt szerettem volna írni :)) Én is 168 cm vagyok és 68 kg, de én is teltebbnek tűnök annál a 70 kg-os képnél :)
2010. júl. 27. 20:37
gratula:))))
2010. júl. 27. 12:27
Köszönöm mindenkinek a gratulációkat :) Akiknek pedig éppen nem megy, azok se keseredjenek el, ilyenkor kell a legerősebbnek lenni és nem szabad feladni! Sok sikert kívánok mindenkinek, hogy elérje az általa kitűzött célt :)
7. gelweth (válaszként erre: 17. - B-Ari)
2010. júl. 27. 12:22
Én ha nem volt hangulatom nagyon a tornához, akkor elképzeltem milyen lennék pár kilóval könnyebben. Ez ösztönzött rá, hogy megéri csinálni, mert lesz eredménye, ha nagyon akarom. Nehéz dolog az, amikor nincs hozzá kedve az embernek, vagy nincsen rá éppen idő. Én nem mindennap tornázom, egy nap szünet általában van, ami a regenerálódáshoz is kell. A zene is segíthet, hallgass valami pörgősebb zenét közben és úgy gyorsabban is megy az idő, és nagyobb kedve is van az embernek hozzá.
2010. júl. 27. 12:00

nekem az alábbi szabályt kellett meghozni:

- húshoz nincs köret!!

- már csak tönkölyös lisztet használunk, kenyeret csak azt eszem, amit én sütök, de azt is ritkán

- és este 8 után nincs lakoma.

5. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1. - Gelweth)
2010. júl. 27. 11:55
Ügyes vagy, de a neheze még hátra van! Kívánom, hogy sikerüljön megtartanod az új, csini alakodat!
2010. júl. 27. 11:55

...kerestünk egy olyan fogyókúrát, amit úgy gondoltunk, hogy be is tudunk mind a ketten tartani, kb 3 hétig. férjem nagyon lelkes volt, ezért vett egy mágneses szobabiciklit, amit aztán persze én használtam, használok azóta is. ne tudjátok meg, az első alkalommal- csak hogy ne legyek szégyenben előtte- alig bírtam két percet letekerni. aztán nap-napra emelkedett amennyit bírtam, volt egy-két hónap után, hogy 1,5 órát tekertem, mert egyszerűen jólesett. de általában félórát intenzíven tekerek (az kinti bicigli 2 óra lenne) a lényeg. bámulatosan beindult az anyagcserém!!! és igen, kell a fogyáshoz a víz. szénsavmentes... 1,5-2,5 liter napi szinten. szebb a bőr is tőle. három hónap alatt lement rólam 15 kg, és sehol nem maradt bőr lötyögés. amihez persze kellett a masszírozás is. hiszen a drága kis zsírtartalékokban nincs olyan keringés. szépen minden nap 5-5 percet masszírozd át a problémás területet, és a víz, masszázs megteszi a hatását.

azóta is fogytam, mert ugyan eddig nem mondtam, hogy 105ről kezdtem (amiről kiderült, hogy 109!, mert vettünk egy új mérleget a második héten), 48-as méretről 42-es lett a méretem!!!!

az anyósnál ha levesezek, az nekem út vissza a zsírhoz, utána mindig visszajön 4 kiló, de inkább nem fogok levesezni nála, mert fontossabb a könnyebb súly és az egészségem, mint pár finom falat.

3. Aryna (válaszként erre: 1. - Ittvankata)
2010. júl. 27. 11:39

Sziasztok! emiatt a fórum miatt regisztráltam csak fel az oldalra. úúúú rengeteg tapasztalatom van, a legfontosabb az, hogy nagyon kell figyelnünk magunkra, arra, hogy mitől mozog a mérleg. főleg felfelé, hiszen a leadott kilókat megtartani is jócskán nehéz.

tavaly ilyenkor szántam rá magamat a fogyásra. remek a munkám, jó a házasságom, jó volt a vérnyomásom, tehát nagyon szépen tudtam altatni magamat, hogy annyira nem vészes ez a súlytöbblet. Még.

aztán persze ahogyan jöttek rám az újabb és újabb kilók, már csak a szemem volt ismerős a tülörben...

és aztán elkezdtem horkolni. amivel aztán a szívem jelezte, hogy ez már sok neki... magyarul a határán volt, hogy el kezdjen fájni! Mondtam magamnak, majd férgyemnek is (szintén van rajta pár kiló felesleg, hiszen együtt szoktunk kajálni :D ), hogy álljunk neki egy fogyókúrának, mert ugye kicsit megijedtem. BENNE volt!!! nekem ez fontos volt, mert együtt mindig könnyebb fogyózni, mint egyedül. folyt köv.

2010. júl. 27. 11:19
szia, gratulálok, mintha magamat olvastam volna, legalábbis a kezdeti részt, csak nekem nem volt hormonkezelésem, de mindig nagy darab voltam, kb ennyi kiloról indultam és még nincs vége, de el fogjuk érni az álomsúlyt!
2010. júl. 27. 11:13
Szia!
Gratulálok az elért eredményedhez!
Egy kicsit irígykedem is...
Nekem max.5-6kg lenne a célom, de nem nagyon akar sikerülni :-( . Mondjuk, egy barátnőmnek az aranyköpése igaznak tűnik: 30felett már semmi sem úgy megy! Tornázom nagyjából minden másnap, általában nem vacsorázom, próbálok olyanokat enni, amit lehet, mármint nem hízlaló annyira, de hát az istennek se akar megindulni! Pedig már személyi edző tanácsát is kértem, most az ő edzésterve alapján próbálok formálódni...
Majd meglátjuk, mennyi sikerrel...
Ja, és nem máról holnapra akarnék formálódni!
Neked mégegyszer szívből gratula!!!!!

Ugrás a teljes írásra: Nem lehetetlen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook