Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kívánom a szexet, ha mégis van akkor 1-2 napig fáj a méhem. Mitől lehet? fórum

Nem kívánom a szexet, ha mégis van akkor 1-2 napig fáj a méhem. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
42. Dina2
2017. aug. 7. 10:51

Anyaság, újdonság, fáradtság...adj magadnak időt!

Ami a fájdalmat illeti: nekem azt mondta az orvos, hogy az izgalmi állapot vérbőséget okoz. Ha ezt nem vezeti le az orgazmus, hanem mintegy félbehagyod a szexet, akkor jelentkezik a fájdalom.

Sok beszélgetést javaslok, és valaki itt lentebb írta, hogy egy ideig próbáljátok az aktus nélküli szexet.

41. Alexa36 (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2017. aug. 1. 14:24
Az lesz:-) Elmegyek bizony.Köszönöm!
40. Alexa36 (válaszként erre: 35. - Brigo)
2017. aug. 1. 14:23

Azért tudom behatárolni mert amikor "elvadul" a szex jó is de közben fájdogál is... Aztán pedig 1 napig biztos...Ahhoz tudnám leginkább hasonlítani mint amikor meg akar jönni és "görcsölgetni" kezd az ember hasa...

Az lesz köszönöm!

2017. aug. 1. 13:49
És akkor legalább közelebb kerülnél az okhoz, ha testi oka van
38. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Alexa36)
2017. aug. 1. 13:48
Sajnálom, hogy nem bízol a dokikban. Egyébként meg nem nehéz megsaccolni egy nőnél, hogy kb mikor lesz menopauzában mert ezt ők egy csomó dologból meg tudják mondani, ami kívül nem látszik, pl petefészek és egyéb vizsgálatok.
37. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Alexa36)
2017. aug. 1. 13:46
De ha te így érzed, nem értem, miért lenne baj síkosítózni? Döntöttél, hogy marad így, hát tankolj be belőle és napold el a kérdést, hagyd megérni ezt a dolgot. Viszont ha más is van a háttérben....
36. Alexa36 (válaszként erre: 34. - Massalhangzo)
2017. aug. 1. 13:12
Ez így van:-) De ez idővel el kell, hogy múljon.Nekem a 8. hónapban sem volt semmi gondom(sőt!) csak mióta megszületett a 2.gyermekem...
35. Brigo
2017. aug. 1. 13:11
Sok nő küzd szülés után hüvelyszárazsággal és ennek bizonyos esetekben semmi köze a vonzalomhoz vagy a kémiához. A fájdalomhoz. Be tudod határolni pontosan, hogy a méhed fáj? Nekem pl a ciklusom termékeny részében és a menstruáció alatt eléggé lent van a méhszájam ahhoz, hogy fájjon a szex is és utána is. Én mindenképp javaslom, hogy menj el nőgyógyászhoz. A méhszáj több betegsége is okozhat közösüléskori fájdalmat.
34. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2017. aug. 1. 12:55
arra ertettem az atmeneti idot, hogy gyakran, mikor szules elott-utan nincs szex, aztan a pici korul van tennivalo, sokan szinte "leszoknak" a szexrol, hogy faradtak, nincs ido, aztan azt veszik eszre, hogy alig van intimitas, szex, es nem kivanjak egymast. vagy magat a szexet
33. Alexa36 (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2017. aug. 1. 12:54

Nem vagyok azért 100% biztos benne.Igazán ennek még nem is néztem utána mert tudat alatt nem igazán gondoltam rá... Úgy érzem-gondolom-remélem azért addig még van egy jóó pár évem.Vagy lehet, hogy neem? Igen, 36:-))) Khm...

Dokinál nem voltam még ezzel a problémával de a minap gondoltam már rá, hogy elmegyek.Nem vagyok túl lelkes a gondolattól, mert lehet, hogy csak véletlenek sorozata de eddig mindent elrontottak amit lehetett:-((

32. Alexa36 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2017. aug. 1. 12:49

Elgondolkodtató amit írsz... Nagyon is:-)

Nem háborogtam:-) csak nem értek vele egyet.Mert én ismerem magam-ellenben veled-veletek- és tudom, hogy ha a vonzalom megszűnt volna akkor már tettem volna lépéseket...Persze, lehet mondani, hogy a gyerek/gyerekek miatt maradunk együtt de ez egy hülyeség szerintem.Az akkor már tényleg súrolja a helyrehozhatatlan kategóriát.Akkor máshol keresném a boldogságot!

31. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2017. aug. 1. 12:28
Átmeneti idő 3 évig??
30. massalhangzo (válaszként erre: 26. - Alexa36)
2017. aug. 1. 12:10

ha nem kivanod a szexet alapbol, az eleg ok a nem nedvesedesre. szerintem ahogy leirod a helyzetet, nem arrol van szo, hogy a parodat nem kivannad mar, vagy nem vonzodnal ugy hozza, mint korabban. sok notol hallottam, hogy pl. szules utan mar nem kivantak a szexet, leszoktak rola szinte az atmeneti idoben


azert kene minel elobb dokihoz menned, mert ha valamilyen hormonalis vagy szervi oka van, akkor szenvedhetsz barmeddig es barmivel, nem fog magatol megoldodni. ha pedig ezeket kizarjak, akkor marad egy csomo lehetoseg javitani a helyzeten.

2017. aug. 1. 12:07
Egyébként biztos vagy benne, hogy nem klimax? Vagy a nickedben a szám a korod? Doki mit mond? Dohányosok, túlsúly, stb hamarabb szoktak klimaxolni. Persze lehet, hogy ezek rád nem jellemzőek
28. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Alexa36)
2017. aug. 1. 12:03

Hát azért nem egészen. Mi 18 ève vagyunk együtt de nedves leszek tőle. Szóval nem mindenkinek azt jelenti a felizgulás,hogy ha már kiismerted akkor nem tudsz felizgulni valakire. Cseppet sem. Összeszokott partnerrel is nedvesedik egy nő, ha van még vonzódás. De akinél ezt jelenti a vonzódás, hogy csak amíg meg nem ismerte rendesen, annak tanácsolom, hogy tényleg sűrűn váltogassa a partnereit.


Viszont egy tartós kapcsolatban, ha nem betegség vagy stressz áll a háttérben, hidd el, hogy ez jelzés értékű, ami nálad fellépett. Nemcsak ahhoz lehet vonzódni, akit még nem ismertél ki, tehát ez nem az eltöltött idő függvénye, hanem hogy van valami, ami miatt nem vonzódsz hozzá.


Ja, apropó fàradtság, még ez sem mindig gond, mert nem okvetlenül, aki stresszes, nem tud szexelni, ellekezőleg, fáradtság, stressz is egy normális nemi élettel tűrhetőbbé válik pont. Kiszexeled magad, jobban alszol, akkor meg pihentebben ébredsz, stb. stb. Szóval én azt sem mindig tudom megérteni, amikor valaki panaszkodik, hogy fáradt a szexhez. Talán nem a megfelelő partner miatt van.


Másrészt meg nem erőltetheted az érzelmeket. Ha te nem akarod tudomásul venni, hogy ez van nálad, akkor kezeld a tünetet és használj síkosítót! De ne várd, hogy ha te nem vagy felizgulva, akkor majdcsak nedves leszel. Használj síkosítót és kész. Használhatod szeretkezés előtt is, nem muszáj, hogy mindenáron szembesítsd a férjet azzal, hogy nem kívánod. De szerintem ez csak afféle eltussolása a lényegnek. Ha mégis úgy érzed, hogy csak ez az egy dolog, a szárazság áll közétek mert amúgy meg bevallásod alapján minden tökéletes, akkor síkosíts, ha ettől megnyugszol.


Meg nem szeretnélek analizálni, nem az én reszortom, csak némi felháborodás volt benned, hogy páran feltèteleztük, hogy nem vonzódsz. Ezt magadban kell tisztáznod, addig meg marad a zselé.

27. Alexa36 (válaszként erre: 25. - Leoborta)
2017. aug. 1. 11:36
Ugye hogy ugye:-)) Mindig tanul valamit az ember:-)
26. Alexa36 (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2017. aug. 1. 11:34
Eszembe jutott az is, hogy esetleg nem-e a klímax az oka...de szerintem ehhez még "fiatal" vagyok:-)A vonzalom... Úgy gondolom egy friss vagy csak pár éve tartó kapcsolatban persze, hogy más...Amikor még remeg mindened egy érintéstől is:-)X idő után már annyira megismered utálom ezt a szót de talán megszokod a másikat, hogy persze ez a dolog azért alábbhagy de azt nem szabad hagyni, hogy meg is szűnjön.Tenni kell mindenért és hiszem, hogy mindenre van megoldás...Mert ha nem így lenne akkor egész életünkbe váltogathatnánk a partnereinket hisz egy idő múlva mindenkit kiismersz és hozzászoksz:-)) Na ezt jól megmondtam...De érted, hogy mire gondolok...(?)
25. Leoborta (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2017. aug. 1. 09:38
Szuper! Hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe! Hazamegyek, dobom a Józsit. ...majd 30 év után. :D
24. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Alexa36)
2017. aug. 1. 07:53

A síkosító is egy hosszú távú megoldás, hiszen a menopauzában lévő nőknek már nagyon szükségük van rá.


De inkább arra tippelek, hogy megszűnt köztetek a vonzalom, vagyis te szexuálisan már nem vonzódsz hozzá.


Kivéve, ha valami betegség áll a háttérben. Meg nem tudom, mennyi idős a gyereked, az is lehet, hogy csak újra vissza kell szoknod a szexhez. Egy csomó minden lehet. De a legfontosabb, hogy nem tetszik a partner, mert ha tetszene, nedvesednél.

23. Cucicsillag (válaszként erre: 21. - Alexa36)
2017. aug. 1. 00:02
Sztem igen!
22. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Alexa36)
2017. júl. 31. 23:03

lehet talalgatni, de inkabb doki minel elobb. valoszinuleg neki jobb tippjei lesznek :D addig meg kiserletezgessetek olyan pozicioval, amiben nem vagy annyira megbolygatva, akkor talan nem fog fajni utana


lehet, hogy hulye otlet, de talan nem a meheddel van problema, hanem erzekenyebb belekkel. tehetnel probat ugy is, hogy szex elott jo par oraval mar nem eszel semmit. az is okozhat utana hasgorcsoket

21. Alexa36 (válaszként erre: 18. - Panna.33)
2017. júl. 31. 22:55
Nem voltam 100 éve:-( Még a fiamat mikor vártam:-) Akkor lehet, hogy kérnem kellene egy laborvizsgálatot? Hm...
2017. júl. 31. 22:54
Köszönöm! Lesz egy darabig:-)) De nem szokásom megfutamodni ha felmerül egy probléma.Ennyi erővel x idő elteltével mindig váltogathatnám őket mert ha nem ilyen van más probléma:-))
19. Alexa36 (válaszként erre: 16. - A03dd05915)
2017. júl. 31. 22:51
Hm.... Köszi ezt megnézem:-) Csak a 6 hetes kontrollon voltam ott még minden o.k. volt:-)
18. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Alexa36)
2017. júl. 31. 22:13

Göbök lesznek azok. Laborban voltál? TSH, T3, T4 rendben van?

Simán lehet hormonális ok a háttérben.

17. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Féknyom)
2017. júl. 31. 22:06
Ezt így lazán, tapasztalatból! Neked van méhed vagy nekem? Drága kenyér! 😉
16. a03dd05915 (válaszként erre: 15. - Alexa36)
2017. júl. 31. 22:01

A hasi izomzatod rendbe jött a szülést követően? A tartóizmaiddal mi a helyzet?

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de a méhed nem vett fel más helyzetet a szülést követően?


Az izomzatod edzésére ajánlom Kriston Andrea gyakorlatait. Youtube-on is találsz szerintem.


[link]

15. Alexa36 (válaszként erre: 14. - A03dd05915)
2017. júl. 31. 21:54
Azt nem lehet kibírni, hogy ne érezd a másikat:-)) A meglepi az jól hangzik igen...Már 3 éves a gyermek nem egészen baba csak nagyon izgő mozgó kis sajtkukac eleven és éber ezért nem tudjuk rábízni senkire:-( De nagy a lakás ez sem jelent gondot :-)Köszi
2017. júl. 31. 21:47

Egy ideig szexeljetek úgy hogy nincs aktus. Rengeteg más módja van a kielégülésnek mindkettőtök számára.

Nem tudom mennyire fantáziadúsak az együttléteitek, de próbáljátok meglepni egymást.

Vagy fedezzétek fel újra a lakást!:)


Nem tudom mennyi idős a baba, de ha lehet, egy-két estére bízd másra, és valóban legyetek együtt.

13. 5034e3957e (válaszként erre: 12. - Féknyom)
2017. júl. 31. 21:29
:DD :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook