Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem kezdtem el a következő levelet tegnap... fórum

Nem kezdtem el a következő levelet tegnap... (beszélgetős fórum)


2013. nov. 27. 14:24
Nincs problémám csak nem tudtam, hogy ez arra is vonatkozik ha az első bogyót hagytam ki a hónapból.
2013. nov. 27. 14:23

Nem értem a problémádat...este beveszed a 2 gyógyszert, lehetőleg azért ne egyszerre, aztán 7 napig védekezel másképp is. Ennyi.

Bár én biztos alkalmaznék kiegészítő védekezést addig amíg meg nem jön legközelebb. De ez csak az én fóbiám, nem szeretnék még véletlenül sem teherbe esni addig amíg nem akarok.

5. Pasionella (válaszként erre: 3. - D4747860fa)
2013. nov. 27. 14:16
Igen, ezt én is úgy tudtam és volt már rá példa, hogy kihagytam 1-et, akkor másnap azonnal bevettem, de ez most új levél és nem kezdtem el időben...
2013. nov. 27. 14:15
Na mind1. Kénytelen leszek ezzel a hülye kérdéssel felhívni a nődokim :-(
2013. nov. 27. 14:15
Az én fogamzásgátlóm (Yadine) tájékoztatójában az van írva, hogy ha kimaradt egy szem gyógyszer, azonnal pótolni kell mihelyst eszembe jut, akkor is ha ez két szem egyidejű bevételét jelenti.
2013. nov. 27. 14:13
Úgy tűnik nem elég figyelemfelkeltő a cím :-S
2013. nov. 27. 14:07

Sürgősen el kellett utaznom és nem volt nálam a fogamzásgátló.

Ma csak este érek haza, gondolom nem ajánlatos mindkét bogyót egyszerre bevenni.

Hagyjam ki? vagy kezdjem el holnaptól szedni az új levelet és akkor 1 nappal csúszik most már az egész? Tudom, akkor másképp is kell majd védekezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook