Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem kelt meg a bejgli tesztám! fórum

Nem kelt meg a bejgli tesztám! (beszélgetős fórum)


2010. dec. 26. 00:53
köszönök minden tanacsot finomak lettek.
2010. dec. 25. 23:17

én kelesztettem de finom lett és meg sem repedt. :) és már alig van.. :D


bár csak 60 dkg liszthez raktam 2 dkg élesztőt. nem kell keleszteni? ezt nem is tudtam.. mi mindig kelesztettük.. :O

2010. dec. 25. 17:56
Én pont így jártam,hogy a beigliből kalács lett:O)) És a receptkönyvben,beigli a neve,és azt írja hogy hagyd kelni egy órát. Én sem értem mindegy. Megesszük úgy.
2010. dec. 25. 17:00
nem kell keleszteni, amivel el lehet rontani ha túl meleg tejbe futtatod fel az élesztőt, de az rögtön kiderül mert nem fut fel , nem habosodik fel az élesztő a tej tetején
2010. dec. 25. 16:04
Nem is kell,hogy megkeljen.Egy kiló liszthez kéne 6-7 dkg élesztő,de akkor kelt tésztát kapnál,és nem beiglid lenne, hanem buktád.:)Nyugodtan nyújtsd ki,és süsd meg.A beiglinek nincs vastag,pufi kelt tésztája...:)
2010. dec. 25. 16:02
Nyugodtan nyujtsd ki,toltsd meg es tedd a sutobe sulni.Ott majd megdagad a ketszeresere legalabb!Jo etvagyat!:)
3. 3f54929e3a (válaszként erre: 2. - Dinuss)
2010. dec. 25. 16:00
köszi
2010. dec. 25. 16:00
En sose kelesztem en ugy tudom azt nem kell keleszteni!Majd megkel sutes kozben!:)
2010. dec. 25. 15:57

Nem kelt meg a bejgli tesztam!


Itt van a recept amivel dolgoztam mindent ugy csinaltam ahogy le volt benne irva



Mákos és diós beigli recept

Egy tuti jó bejgli recept marisom módra..

Kétféle bejgli tészta receptem van.. ami sosem reped meg és nagyon sokáig eláll / persze ha van ideje / azt hozom először..

1 kg liszt, 20 dkg vaj, 15 dkg zsír, 20 dkg porcukor, 2 db tojás, 1 dkg élesztő, 2 dl tej.

Élesztőt egy kevés cukros tejbe felfuttatom, amíg elkészül a lisztet a vajjal, és zsírral elmorzsolom, majd hozzáadom a többi hozzávalót. Összegyúrom, jól kidolgozom, sima ruganyos tésztát kapok, majd pihentetem, vagyis kelesztem.

Míg a tészta pihen, elkészítem a tölteléket.

Mák töltelék: 2,5 dl tejet felforralok, 40 dkg darált mákot leforrázom a forró tejjel, belekaparok egy pici vaníliát, hozzáadok 25 dkg cukrot, egy kis fahéjat és reszelt citromhéjat, összekeverem és hagyom kihűlni, hideg legyen.

Dió töltelék: 2 dl vizet felforralok 20 dkg cukorral, belekaparok egy pici vaníliát, majd összekeverem 40dkg darált dióval, teszek hozzá 4dkg morzsát, egy kis fahéjat és reszelt citromhéjat, ezt is hagyom kihűlni.

A megkelt tésztát megmérem és 8 egyenlő részre, osztom, ugyanígy járok el a töltelékkel is, 4 diós és 4 mákost készítek.

A tésztát téglalap alakúra nyújtom és megkenem a töltelékkel, majd zsírozott tepsire teszem, megkenem tojássárgájával, hosszába.

Kelesztem még kb félórát , ha letelt, akkor keresztbe is megkenem tojássárgájával, hústűvel egy két helyen megszurkálom és 200 fokos forró sütőbe teszem, készre sütöm.

A töltelékbe én teszek mazsolát, de csak magnélkülit, mert azt szeretem.

Alufóliába csomagolom, ha kihűlt… már alig várjuk, hogy szent este legyen és megvágjuk a vaníliás porcukorral megszórt, illatozó finom bejglit.

Jó munkát, és természetesen jó étvágyat !



Ja es meg ott tartok, hogy nem nyujtottam ki meg csak a kelesztö talban van benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook