Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem kapok levegőt! fórum

Nem kapok levegőt! (beszélgetős fórum)


7. hajnallányka (válaszként erre: 6. - Tapmancs2)
2019. nov. 10. 17:26
Nálam ez volt az ok.Nálad lehet más, ezért kell orvos.Én már terhesség alatt nem bírtam a tejet meginni.Sokat szenvedtem ,gyakran volt légszomjam.Amikor már nem maradt meg bennem semmi,elküldtek kivizsgálásra.Megműtöttek epekővel.Hangsúlyozom orvossal beszélj erről ő tudni fogja mi lehet a gond.
6. Tapmancs2 (válaszként erre: 5. - Hajnallányka)
2019. nov. 10. 16:59
És ez hogy derült ki hogy az epéd miatt? Mindenképp mondom neki..
5. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Tapmancs2)
2019. nov. 10. 16:33
Én már rég voltam terhes,de hasonló tüneteim voltak.Később kiderült az epém miatt volt.Mindenképpen beszélj az orvosoddal erről.
4. pteri (válaszként erre: 1. - Tapmancs2)
2019. nov. 10. 16:28
Nekem a megszaporodott gyomorsavtól volt ilyen érzésem. Először nem tudtam én se , mi van, mert mindig kevés volt a savam, meg terhes se voltam még.
3. Tapmancs2 (válaszként erre: 2. - Horakulum)
2019. nov. 10. 15:59
Védőnőnek mondtam és ő is a pajzsmirigyre tippelt el is mentem megnézetni, de rendben van. Kedden megyek nőgyógyászhoz mondani fogom neki..
2. horakulum (válaszként erre: 1. - Tapmancs2)
2019. nov. 10. 15:52

Szia! Néztek pajzsmirigy értékeket?


Háziorvossal beszélj a panaszaidrol ha nőgyógyász nincs kozelben.


Igen. Az utolsó trimeszterben elofordulnak ilyen tünetek, mert a gyomor nyomás alá kerül, és megduzzadnak az orr nyálkahártyák, de a 17. Héten...

2019. nov. 10. 15:41
Sziasztok! Első terhességem, jelenleg 17 hetes vagyok. Konkrétan egy tányér levesnél vagy egy szelet kenyérnél többet egyszerre nem tudok megenni. Nagyon rossz érzés, légszomjam van (sokszor evéstől függetlenül is) és a szívem össze vissza ver sokat. Hallottam mástól is hogy ez előfordul a 30 hét körül már stb.. Oke! Na de a 17 héten? Mi lesz így, megfulladok? Van olyan akinek ilyen hamar jelentkezett ez a panasz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook