Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem jövünk ki egymással a hálószobában... fórum

Nem jövünk ki egymással a hálószobában... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. febr. 19. 17:18

Szigorú neveltetést kaptam de nem vallásost.

Beszélek vele persze de ha ez nem javul hosszú távon valószínűleg nem fog működni...

14. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Df1e1c376c)
2020. febr. 19. 17:15
Hogy mi?
13. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2020. febr. 19. 17:14
Pontosan!!!!
2020. febr. 19. 17:12
Volt why hideg, magyar regwny, amit ki kellett olvasni.
11. kisj (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 17:01

Csiszolódás az lesz jócskán. Csak idő kérdése és teljesen lecsiszol.

Ezt elkapkodtad, ráadásul szerelmes se voltál belé.

10. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 16:59
Egy nap fel kell noni az aktuàlis szazadhoz.
9. globus (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. febr. 19. 16:45
21. század, természetesen 🙂
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 16:45
Sajnos, ezek az öreges, régimódian vallásos dolgok adott esetben megbosszulják magukat. Fura, hogy 22. században még van ilyen...feltételezem, hogy szülői szemmel a válás is bűncselekmény? Tényleg beszélnetek kell róla, megfogalmaznod igényeidet, neki pedig változnia, elvileg nem lehetetlen, de biztosan munkás.
2020. febr. 19. 16:18
Velem valaki így bánna az ágyban azonnal válnék. Még véletlenül sem várnám meg, hogy gyerekem szülessen tőle. Ne haragudj, de ha ez neked nem jó, és a kérésedre sem akar változtatni, akkor nem ő való hozzád, és lehet, hogy el kéne negedned, hogy olyat találhass, aki szeret is. Mert ahogy azt már előttem is leírta valaki, mindenki saját életének kovácsa.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2020. febr. 19. 15:47

Igazából ha nem is a nászéjszakáig de addig akartam várni míg nem érzem valakivel azt, hogy ezt én akarom. Vele akartam és hát valahogy megbeszéltük ha eddig várt tud várni az esküvőig... Hisz nem rég vagyunk együtt.

Igaz, hogy már nem a régi világban élünk de ez saját döntés volt igaz szülői hatásra... Bár szerintem nem is tudják a szüleim, hogy miattuk ezt a döntést hoztam...

5. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 15:35

Oh te szegény! :-( ez nem összecsiszolódás kérdése... ha Ő alapból durva és le se sz@rja... mindjárt vége nyugi??? WTF???

Ok, hogy szigorú neveltetés stb... de azért mindenki saját életének kovácsa... már nagyon nem abban a világban élünk ahol az a legjobb ha nászéjszakáig várunk.


Ha nem tudod vele megbeszélni ez nem fog változni sajnos.

4. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 15:31

"Nem tudom megbeszélni vele mert azt mondja így is vissza fogja magát..."


Ez mit jelent pontosan?

2020. febr. 19. 15:21

Szerintem ez nem "összecsiszolódás" kérdése... Ahhoz te nem tudsz hozzácsiszolódni hogy ő durva az ágyban és abszolút nem figyel rád. Itt neki kellene változtatnia nagyon sürgősen. A szexnek arról kellene szólnia (nemhogy egy szerető házasságban, de még egy egyéjszakásban is), hogy mindketten odafigyeltek, hogy a másik igényei ki legyenek elégítve. A durva szex csak akkor fér bele, hogyha a másik fél is egyértelműen akarja és izgatónak találja, de legalábbis nem egy szenvedésnek éli meg. Márpedig itt a férjed teljesen tudatában van hogy te nem élvezed. Sőt még szólsz is neki, és csak elcsitít hogy bírd ki, ez az önzőség és a bunkóság netovábbja... Ez nem szeretkezés hanem nemi erőszak... :\


Semmiképpen ne hagyd hogy ez legyen a normális, ne törődj bele, nem vagy köteles elviselni. Gondolj bele, még évtizedekig csak összeszorított foggal akarod tűrni, hogy "mindjárt vége" legyen??

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 15:12

Nagyon sajnálom!

Az önző ember mindig önző marad.

2020. febr. 19. 14:40

Nem igazán jó a kapcsolatom a családommal bár szeretem őket, a nagymamám halála után pedig azt éreztem nincs maradásom otthon... Pár hónapja megismertem valakit és a mamám halála után gyorsan össze házasodtunk, közös lakásba költöztünk. Nagyon sajnáltam, hogy a mama nem lehetett ott én ápoltam sokáig és borzasztó, hogy nincs velem de akkor ezt tűnt a legjobbnak...

A párom egyébként nagyon kedves nem emeli fel még a hangját sem velem szemben viszont van valami ami nagyon aggaszt...

A baj az esküvő után kezdődött a nász éjszakán...

(Nagyon szigorú neveltetést kaptam e téren így nekem ő volt az első...)

Csak a saját érdekeit nézi sokszor durva amit szóvá is teszek de azt mondja "nyugi mindjárt vége..."

Szeretem őt de ez így nagyon nem jó...

Tudom gyors volt a házasság de vele akarok maradni de hogyan működhetne a kapcsolatunk ha a hálószobában kizár mindent és csak magával foglalkozik?

Nem tudom megbeszélni vele mert azt mondja így is vissza fogja magát...

Össze csiszolódhatunk még? Csak idő kell?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook