Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem jövünk ki egymással a hálószobában... fórum

Nem jövünk ki egymással a hálószobában... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. febr. 19. 22:33
Sajnálom a fórumnyitót, de attól tartok nem fog záros határidőn belül változni a helyzet. A szex nagyon ösztönös dolog és ebből fakadóan eléggé őszinte szituáció. Nem biztos, hogy mindent meg lehet beszélni. (Most nem az élvezet tettetéséről beszélek, mert az tudatos cselekvés)Természetesnek kellene lenni a párod számára, hogy a te gyönyöröd pontosan olyan fontos, mint a sajátja. Attól tartok szex közben jön ki az őszinte énje, és ez nem túl reménykeltő. Természetesen próbáld meg menteni a menthetőt és a házasságodat, de ha nem megy, akkor neked kell menned. Minden helyzet egyedi ezért nehéz jó tanácsot adni. Az élet azonban túl rövid ahhoz hogy hosszú ideig elviselj egy önző ágytársat.
2020. febr. 19. 22:24

Az a gond,hogy ő annak ellenére élvezi a sexet,hogy látja h neked ez fáj.Ha valakit szeretek nekem rosszul esne,hogy fajdalmat okozzak neki,nem pedig még élvezzem is.

Hidd el itt nagyobb a baj mint hiszed.

73. vivo44 (válaszként erre: 72. - Pampalini)
2020. febr. 19. 22:13

Miért is ne lenne közömbös, ha a szenvedő fél nem mondja, nem nyilvánítja ki, hogy nem jó.

Inkább itt beszéli ki, mint, hogy azt mondaná a pasinak, hogy ha mégegyszer előfordul nincsen ******.

72. Pampalini (válaszként erre: 69. - New(l))
2020. febr. 19. 22:06
Ha nem érdekli, nem hiszem hogy jutnak bármire is sajnos. Nekem úgy tűnik neki teljesen jó hogy ő elélvez és kész. hogy alatta a másik szenved, nem élvezi az már közömbös.
71. Pampalini (válaszként erre: 64. - Regin_a)
2020. febr. 19. 22:04
Ez így van. Exemmel 3x jöttem össze. A vége mindig az lett.
70. Tücsök69 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 21:40

Ne haragudj meg kérlek, de ha nagyon őszinték vagyunk, akkor elmondhatjuk, hogy igazából nem is ismered. Pár hónap után férjhez mentél hozzá és két hónapja vagytok házasok. Honnan tudod, hogy igazából milyen?

Biztos, hogy nem hagynám, hogy ilyen legyen bárkivel is a szex, mert ez csupán az! Nem mondhatod el, hogy szeretkeztek. :(

Arra is gondolj, hogy milyen belső és lelki sérülésekhez vezet! Nem szabad egy olyan kapcsolatban maradni, amelyikben már most, a legelején nem figyelnek rád. Hiszen most még a lila ködnek, a határtalan nagy szerelemnek kellene lennie! De hogy ez a férjed részéről nem az, az fix!

A párkapcsolatok egyik alapja a jó szex!

69. New(l)
2020. febr. 19. 21:34

Szerintem ez a fószer nem érti, vagy nem akarja érteni, mi a gond a (nemlétező) szexuális kultúrájával...

Talán sok beszélgetéssel elér az agyáig,de a kimenetelt 2 hónap ismerettség után megtippelni sem lehet,annyira nem ismerik még egymást.

68. Nena87 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 21:29
Ok, végül is hazugság az, hogy létezik tökéletes párkapcsolat. Én a magam részéről nem mentem volna hozzá. Csak azért, mert volt egy hasonlóan "vehemens" barátom nekem is, és szinte minden jó volt a kapcsolatunkban, kivéve, hogy durva volt az ágyban. Na, ha már itt tartunk, én bírom a durvulást egy határon belül, de ő átlépte a határt, és mikor mondtam neki, kb hasonló választ kaptam, mint te. És le is léptem szép csendben.
67. vivo44 (válaszként erre: 65. - Regin_a)
2020. febr. 19. 21:24
Sőt! Szex közben sok mindent sokkal könnyebb, mert gátlástalanabb az ember nemtől függetlenül.
66. szőkelédi (válaszként erre: 52. - Lávli)
2020. febr. 19. 21:23
Igazából semmit sem tudok hozzászólni érdemben. Hála Istennek nem volt ilyenben részem.
2020. febr. 19. 21:23

Már bocsánat, de megfogtad kezét/fejét bármikor is és oda irányitottad ahová neked jó?

Netán kezelésbe vetted a nemes szervét ami neki jó?

Nem csak a fehér abrosz mellett lehet megbeszélni a problémákat és nem az első reakció hogy rugd ki, hagyd ott

64. Regin_a (válaszként erre: 56. - Pampalini)
2020. febr. 19. 21:19
Esély mindig van! Majd ha nem sikerül egyetérteni, kibeszélni a gondot, akkor lehet lépni másfelé.
63. Pampalini (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 21:17
Előtted az élet. Ne vesztegesd el a legszebb éveid erre a pasira. Nem érdemli meg. Ez nem szex amit leírsz. Olyan pasit keress, akivel élvezed. Lesz olyan.
62. vivo44 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 21:04

Szia.

Végigolvasva leginkább csak a te napi hsz-det, az rajzolódik ki, hogy a pasi normális, csak az állati ösztön van benne, kettős személyiséggel. Te pedig tapasztalatlan vagy mind lelki, mind testi örömök terén.

Sajnos, nem szakíthatsz vele, mert nincsen hová menned, pedig az volna a helyes, mert olyan egyszerűen nincsen, hogy az egyik helységben valaki "vad", a másikban pedig "tünemény". Ki használja a kezdők problémáját. Sejted, hogy az ágyban nem jó, de kibírod, mert fogalmad sincsen két hónap után, hogy valójában milyen az élet más területein.

Nem fog tetszeni! Nem sokára jön az, amikor szimplán ha nem akarsz szexelni kapsz egy fülest, majd ha valamelyik pohár nem úgy van, akkor a másikat ésatöbbi...

Egy agresszív emberhez mentél feleségül, akit valójában nem is ismersz! Ha nem változtatsz nagyon sürgősen, akkor valódi áldozattá válsz, csak egy kérdés marad akkor, hogy....mikor.

61. Flóra76 (válaszként erre: 60. - 8d00a82c06)
2020. febr. 19. 21:04

Egyetértek.


Később esetleg még több mindent megenged magának az ilyen ember.

60. 8d00a82c06 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 20:59

Ennyi idő után még minimum napi egy szex van ha nem több.

És ezt most nagy leminimalizáltam.

Ez nem fog változni!

Csak még durvább lesz!

Beszélni nem lehet vele, sőt arrogáns...

Nagyon fiatal vagy még, jobb ha te változtatsz méghozzá időben!

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - 8d00a82c06)
2020. febr. 19. 20:55

Csak két hónapja.

24

2020. febr. 19. 20:53
Persze azt én sem tűrném ha meg verne de nem erről van szó...
57. 8d00a82c06 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 20:52

Mennyi ideje vagytok házasok?

Hány éves vagy?

56. Pampalini (válaszként erre: 46. - Regin_a)
2020. febr. 19. 20:51
Nem olvastam minden bejegyzést. Viszont azt szűrtem ki hogy nincs esély arra hogy beszélgessenek. A pasinak ez megfelel. Semmi érdeke változtatni. Ennek a nőnek egy érzéki szerető kellene, aki oda van érte, és elhozza neki a gyönyört. A férje sosem lesz ilyen. Nekem is volt olyan párom akivel nem lehetett meg beszélni a gondokat. Nem működött.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - 8d00a82c06)
2020. febr. 19. 20:51

Bízom benne ,hogy változik.

Nem lehet, hogy valaki minden téren normális csak akkor nem amikor lefekszik a párjával.

54. 8d00a82c06 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 19. 20:49
Na neee!!
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Nena87)
2020. febr. 19. 20:48

Nem fog senki "megkövezni"

Ennek ellenére is hozzá mentem volna.

52. Lávli (válaszként erre: 45. - Szőkelédi)
2020. febr. 19. 20:47
Nem tudom. Talán ha megértenék, hogy erőszakot követnek el rajtuk, és hogy azt nem szabad engedni?! Dehát azt magyarázni kell?!
51. 8d00a82c06 (válaszként erre: 49. - Szőkelédi)
2020. febr. 19. 20:46
Szörnyű! Nem lennék a helyében.
50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 47. - Nena87)
2020. febr. 19. 20:46
Ugyan már! Én gyereket is szültem neki házasság előtt! 😂
49. szőkelédi (válaszként erre: 44. - 8d00a82c06)
2020. febr. 19. 20:45
Aztán ha előjönnek az állati ösztönök, perverzió...durva dolgok... bele sem merek gondolni 😞
48. szőkelédi (válaszként erre: 36. - Regin_a)
2020. febr. 19. 20:42

Persze,hogy nem. A minap egy válásos fórumban mártírnak nevezték a hölgyet,mert nem megy el a saját házából. Én sem mennék.

Nem tudjuk jelen esetben ,hol élnek milyen körülmények között,lenne-e hova mennie ha elválnak.

47. Nena87
2020. febr. 19. 20:41
Nyugodtan tessék engem megkövezni a hozzászólásért, de én azért most örülök annak, hogy beintettem a szigorú neveltetésemnek, és nem vártam meg szűzen az esküvőt. Így legalább a párommal megismertük egymás igényeit. Lehet, neked sem ártott volna. Ha már akkor tudod, hogy ilyen lesz, szerintem nem mentél volna hozzá.
46. Regin_a (válaszként erre: 42. - Pampalini)
2020. febr. 19. 20:40

Lehet szakitani, de ez mindenkinek igen lélekbematkoló Első blikkre nem megy

Mit kezdenék? Amit elsőre irtam. Kibeszélni a gondokat

Ha nem megy akkor lassan eltávolodni, majd ....akármi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook