Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem jövök ki a pénzéből. 😞Közfogis vagyok, családi,... fórum

Nem jövök ki a pénzéből. 😞Közfogis vagyok, családi,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
24. Flóra76 (válaszként erre: 24. - ,zumba)
2022. nov. 19. 11:16
Ezt még Gordonka fagyasztotta be 2008-ban.
23. 55Judit (válaszként erre: 20. - Unom)
2022. nov. 19. 10:19
Az ember szorult helyzetben 10x annyit tudja járatni az agyát mint egyébként. Tapasztalat! 😀
22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Tumbo2)
2022. nov. 19. 10:13
Dejó! 😀
21. tumbo2 (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. nov. 19. 10:06
szerintem is,mert én sem láttam soha.de viszont olvastam nagybandót,akit leszidtak az üzletben,mert elveszi a szegény emberek elől a farhátat,csirkenyakat.de mit csináljon,ha a sok kóbor macska azt szereti,nem a bélszínt.
20. unom (válaszként erre: 19. - K-né Zsóka)
2022. nov. 19. 10:03
200 ezer minimum 2 emberre mindenhogy kevés.
19. K-né Zsóka (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. nov. 19. 09:59
Mindenki a maga szintjén nyomorog. Ami neked kevés, az egy másik embernek álmai fizetése lehet. A fi. vallomása is attól függ, hogy hányan vannak, albérletben élnek-e...stb. Itt nálunk elég alacsonyok a fizetések, sok család él kevesebb mint 300 ezerből. Persze nagyon kevés ez a pénz, de sajnos nem egyedi eset.
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Globus)
2022. nov. 19. 09:47
Valóban finom a levese. 1 nyakas farháton rengeteg zsíros bőr van. Mikor még lehetett kapni leszedtem a bőrét, kisütöttem, nagyon finom tepertő lett belőle. Ehhez legalább 3 farhát kell hogy maradjon 1 fél maréknyi tepertő. Rengeteg zsírja lett, többszöri főzéshez elég volt. A csontos húsból meg vagy leves, vagy pörkölt készült. Rizses hús.😀
17. Channa* (válaszként erre: 16. - Globus)
2022. nov. 19. 09:41

Farhátat mindig tudok venni. Igaz, mi korán járunk vásárolni, de ma pl. hatósági árasat vettünk.


Mi is szeretjük a levest ebből.

16. globus (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. nov. 19. 09:38

Én mai napig nem láttam üzletben. Tudom, hogy miről van szó, hiszen az egészen rajta van. De külön?

Más téma, hogy farhátat sem látok a bolondéria óta, pedig régen finom levest főztünk belőle. Hentes ismerősöm mondta, hogy nyitásra áll a sor, kilenckor már kimossák a pultot.

Mondanám, röhej....de nem vicces.

15. Channa* (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2022. nov. 19. 09:31
Ma épp a férjem hüledezett a piacon, hogy azt ki veszi meg?
14. 55Judit (válaszként erre: 12. - Channa*)
2022. nov. 19. 09:28
Akkor hallottam először hogy árulnak csirke szárny véget is, mikor kihirdették hogy hatóságiáras lett. Életembe nem láttam hogy ilyet árulnának. Egyesek szerint kutyakajaként lehet kapni fagyasztva.
13. 55Judit (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
2022. nov. 19. 09:25

Igen ezek is finomak.

Én tegnap ezt mentettem el: [link] Ilyen egyszerű recepteket szeretek. Arra gondoltam hogy ezt el lehetne készíteni sima liszt-víz tésztával is mint a lángos, és abba keverni bele valami húsfélét vagy zöldségeket. Ma kipróbálom zöldségesen, kis fűszerrel, nagyon finom lesz szerintem.😀

12. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 09:21

Én se csodálkozok! Ez nagyon kevés, és sajnos nagyon sokan élnek ennyiből, sőt! sok nyugdíjas fele ennyiből, bár tudom, hogy sokan nem hiszik el, hogy a legtöbb nyugdíjasnak a mostani emeléssel sem lett 105 ezer a havi nyugdíja. Szerencsé az, akinek van aki segít, a többiek pedig....


Kitartást! Szerintem hamarosan sokan fognak hatóságiáras csirkeszárnyvéget vásárolni, mert annyira drága minden, hogy az ember nagyom sokszor meggondolja, hogy mit vegyen meg és miről tud lemondani...

11. tumbo2 (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. nov. 19. 09:17
inkább szeretem az oldalast,a töltött húst,de magamnak.székely káposzta azt eszem három napig.
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 19. 09:16
Semmilyen esély nincs normális munkára? Mi a foglalkozásod? Falun élsz? Gyerektartást kicsit emeltetni?
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Tumbo2)
2022. nov. 19. 09:13
A pocsék felvágott helyett én már régen készítek saját sonkafelvágottakat. Nagyon egyszerű, nagyon finom, hamar kész, stb, nem utolsó sorban olcsóbbra jön ki mint a bolti ki tudja mi van benne felvágott. Youtube-on sok receptet találsz ha szeretnél.
8. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2022. nov. 19. 09:02
ami a rezsi után marad,azt próbáld meg beosztani.tegnap tejet vacsoráztam kenyérrel,hazudnék, ha nem jutna pocsék fölvágottra,sajtra már nemigen.mikor ezt olvasta a vejem anyja,meg azt,hogy elromlott a hűtöm,azonnal indította a segély vonalat.azonnal vegyenek nekem hűtőt,de hát hálistennek van annyi pénzem,bár a lányomnál,mert itthon nem szívesen tartok pénzt.
7. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. nov. 19. 08:54
a gyerekeknek gyümölcs kéne,főzelék, csoki,bár gondolom a pizza is aranyáron van.néha mert nőnek,mint a gomba,új ruha, lányom is néha használt ruhát vesz.volt ebből egy jó sztori,jöttünk haza,aztán a szomszéd fiú kiszáll az új autóból,a lányom azt hitte,hogy az apja.csodálkozott,így megnőtt az a kisfiú,aki húsvétkor meglocsolt minket,mikor kint fűnyíróztunk?azóta eltelt pár év.
2022. nov. 19. 08:50
Sajnos a legtöbb ember így van vele. Közalkalmazott vagyok, nekem is nehéz. 18 fok a lakásban, beosztás. Nem vagyok teljesen elkeseredve, mert szerencsére egészséges vagyok.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2022. nov. 19. 08:45
Így a rabszolgák élnek. Nem csoda, hogy sopánkodik.
4. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2022. nov. 19. 08:38

200 ezer forint még egy főnek is szűkösen elég, főleg, ha albérletet, törlesztést kell belőle fizetni.

Itt gondolom a f.i. gyerekkel/gyerekekkel él ennyiből.

Ami baromi kevés.

2022. nov. 19. 08:36
Sokan vannak akik jóval kevesebből élnek. Vannak akiknek meg a világ összes pénze sem lenne elég. Azt kell beosztani mindig ami van, mert különben csak állandó sopánkodás, sivalkodás lesz belőle.
2022. nov. 19. 08:00
Nem csodálom. A dupláját is nehéz lenne beosztani.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook