Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem jön össze a baba.. fórum

Nem jön össze a baba.. (beszélgetős fórum)


9. memfisz (válaszként erre: 8. - E799f80651)
2009. júl. 11. 10:51
voltam nem találtak semmit most megint megyek vérvételre mert 1 honapja vérzek de nem tudják h mi van edddig soha semmi bajom nem volt.és doki arra fogja h a KOR de mivel nem első gyerek és ezelőtt azt mondta 4 éve h ilyen tökéletes hormon képet még nem látott és mégis meghallt a babám.erre már nem tudok mit mondani:(
2009. júl. 10. 13:43

ez nagyon jó, a férjam tőlem idősebb15 évvel. fiatalos egy krapek.

én 23 vagyok és nekünk se sikerül, pedig kevés cukor, no cigi, no alkohol, igaz 100% húsevő vagyok, de azt is csak egészségesen.voltál kivizsgáláson?

2009. júl. 10. 11:33
Igen lehet furcsa de ez van,Én sem vagyok az a korombeli fajta sőt!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 9. 22:11

szia

a férjed 24 éves te pedig 41?

2009. júl. 9. 14:16
hát igen az életforma ,vega vagyok no cukor ,no alkohol ,no cigi,vagyis reform a javából,és szeretjük egymást a férjem 24 éves vagyis teljes gőzerős ,és mégis azoknak akik az életvitelükkel ölik magukat simán összejön.!!!!!
2009. júl. 9. 12:14
Félre írtam, 24 éves vagyok...:) vagy mégsem:) hihih
2009. júl. 9. 12:13

Hát én még csak 24 évesvagyok, de sokat halottam, hogy az életkor nagyban befolyásolja a megtermékenyülést, és a megtapadást.

Ha a peteérésed, és a menstruációd rendben van, akkor elméletileg nem kellene, hogy baj legyen, de pesze nem értek hozzá...

Az az igazság, hogyahogy telik az idő, egyre nehezebb a teherbeesés. Bár nem lehet általánosítani. A mai nők életvitele nagyban befolyásolják a szervezetük működését.

Nekem 1,5 hónapja derölt ki 10 hetesen, hogy nem fejlődött ki a baba, pedig csak 25 éves vagyok, nem iszom, nem drogozom, semmi...

Szóval nem tudok semmi észszerü magyarázattal szolgálni, csak annyit tanácsolhatok, hogy szereni kell egymást, és nem azért szeretkezni, hogy gyerekünk legyen. Rossz szexből nem lesz gyerek. Ahhoz élveznetek kell az együttlétet, és egymást is:)

2009. júl. 9. 11:02
Azt elfelejtettem h 41 éves vagyok most de letagadhatok vagy 10-et
2009. júl. 9. 11:01
Tudtok tanácsot adni? Van 3 felnőtt gyerekem az 1 házasságomból.5 éve vagyok ujból házas azóta próbálkozunk babával 4 éve összejött 1 de sajos a 14 hétben elkelett venni mert elhallt.De azota nem jön össze újból.Hogy lehet az h 3 tökéletes terhesség után ne sikerűljön több?Nem találtak Nálam semmit,igaz a pajzsmirigyem alulműködik nem vészesen, de ez már 20 éves korom ota így van és mégis szűltem 3-mat,?? !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook