Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem jön össze a baba fórum

Nem jön össze a baba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. 0b18315731 (válaszként erre: 86. - Orsibigyu)
2011. okt. 18. 12:49
Ott is meg van a sport,lehet nem tudom,nem baj ha idén nem sikerül 35 éves koromig még beleférek a babásodásba,úgy tudom utána már komoly szurik,vizsgálatok sora vár a nőkre,addig én biztosan lezavarom azt a két kis pöcsöst akit szeretnék.Viszont én picike vagyok 155cm amihez 49-50 kg lenne az ideális és ez most nem éppen annyi és elég sok fizikai munka van már mögöttem ami a lábaimat is megviselte,tehát mivel a nagymamák révén amúgy is a lábfájások komoly gondok és az eresség,az bizony nekem is,tehát nem mindegy hány kilóra esek majd teherbe.Most viszont romon vagyok:-)görcsölök mint nemnormális.Nem veszem okoskodásnak és megnézem holnap a riportot Várkonyi Andinak is olvastam,hogy meddőséget állapítottak meg,Gábor közölte vele,előtte nincs akadály és érdekes de 1 éves vagy mennyi a kislányuk Nórika.Szóval szerintem is sok minden akarás kérdése,én akarom:-)Jah és én amúgy is elég régóta alkalmazom a vonzást az életembe ami működik,tudom tehát mindenki figyelmébe ajánlani.Szóval biztos vagyok benne,hogy nálam is fog,amúgy sem elkésve,sem lekésve nem vagyok,mert én mondtam már Páromnak,hogy karácsonyra két csíkos tesztet kap még persze mást is majd,de azt mindenképpen:-)Szóval még van időm:-)Azért köszönöm orsika,igazán kis aranyos,segítőkész nőcinek tünsz és örömmel veszem az okoskodásodat:-)Hamár így fogalmaztál.Puszim
87. petiemi (válaszként erre: 83. - Derya)
2011. okt. 18. 12:26
Én is pont így érzem, kivizsgálás nélkül tényleg ezer oka lehet. Ezért nem is hagyom annyiba, plusz próbálok én is belül erősíteni...:)
86. orsibigyu (válaszként erre: 84. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 12:13
Jah és én 64 kilósan mentem férjhez 71 kilósan estem teherbe, és a sok rosszullét miatt leadtam a terhességem első 4 hónapjában 9 kilót. 62 kilósan egy gebe voltam. Mert magas vagyok. Ha ugyanezt 64 kilóból kellett volna leadnom, korház nélkül nem bírtam volna ki. Bízz a szervezetedben! Jah és ha valaki babát akar az az ágyban sportoljon:D
2011. okt. 18. 12:09
Erről is szó volt a Reggeliben: ha az ember nagyon intenzíven sportol akkor a szervezete előhozza azt az őskorszakból hozott bekódoltságot, hogy nem szabad olyankor teherbe esni amikor menekülni kell, ez is akadály lehet. Na mind1! Nem okoskodok tovább, csak azért tértem be, hogy ajánljam a mai Reggeli riportot.
84. 0b18315731 (válaszként erre: 63. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 11:43
Még nem vagyok terhes:-)Viszont sokat olvastam olyanról,hogy fogyással ált be a mensi és utána estek teherbe.Úgyhogy én ezt az utat járom nem minta sok lenne rajtam úgy 5kg ot kellene ledobnom még.Kickbox aerobik:-)nem az a küzdő sport,lightosabb verzió és imádom,de azért köszike ari vagy.Szedek amúgy vitaminokat és folsavat is:-)
83. Derya (válaszként erre: 80. - Petiemi)
2011. okt. 18. 11:41
az igaz, hogy sok esetben nincs rá válasz, de ezt csak akkor lehet mondani, ha már minden vizsgálatot elvégeztek.
82. orsibigyu (válaszként erre: 81. - Babát.szeretnénk)
2011. okt. 18. 11:24
Hát sajnálom, de az ember nem akkor esik teherbe amikor " Szeretik egymást" a felek, mert a halacskák útja elég hosszú, míg elérik a "fényt". Lehet tévedek, de így emlékszem, utána lehet járni. Nagyon fontos, hogy ne görcsöljön rá az ember.
2011. okt. 18. 11:20

Képzeljétek,nagyon furcsa ennyi volt a vérzésem vasárnap hajnaltól máig tartott.Ma nem,de holnap rendel az orvosom,meglátogatom majd.Őszintén nagyon izgulok.

Visszatérve pedig annyit gondolkozom ezen a görcsölés dolgon.Én nem görcsölök rajta,mikor "szeretjük egymást" de utána számolgatom a napokat,hogy vajon mikor tesztelhetek...Szerintem az nem bűn,ha valaki nagyon szeretné,engem inkább az dühít mikor a véletlenül sikerült babákat elvetetik,na az nagyon fel tud bosszantani,mert itt vagyunk mi,akik mindent megtennének egy babáért,ők meg csak eldobják maguktól a kis életet.

80. petiemi (válaszként erre: 76. - Derya)
2011. okt. 18. 11:07
Pedig ő egy elég jó orvos, csak nyilván naponta találkozik ilyennel, lehet, hogy sok esetben tényleg nincs rá válasz, de nálam azért van két hormonproblémát okozó betegség, ezért igen valószínű, hogy utána kéne járni, minden rendben van-e?
79. petiemi (válaszként erre: 77. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 11:05
Meg az ételünkben, italunkban, krémekben stb. Annyi műhormont eszünk-iszunk, a női hormonháztartás pedig annyira összetett rendszer, ami nagyon könnyen borul ilyen behatásra. Én azt tanácsolom mindenkinek, figyelje, ismerje meg magát, és addig járjon a probléma után, amíg nincs rá válasz!
78. petiemi (válaszként erre: 73. - Derya)
2011. okt. 18. 11:02
Sajnos ez a hozzáállás nem is olyan ritka, de nemcsak nőgyógyászoknál. A háziorvosom szerint minden oké velem, az endokrinológus meg közölte: alig néhány évem lett volna a cukorbetegségig. Novemberben megyek endokrinológushoz kontrollra, vele megpróbálom a hormonvérvételt elintézni, így akarok továbblépni.
77. zoknis kacsa (válaszként erre: 75. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:58
Hát az biztos nem normális, van valami a levegőbe...
76. Derya (válaszként erre: 74. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 10:57
lehet meg kéne kérdezni, hogy hány birkáért vette a diplomáját.... :-D
75. petiemi (válaszként erre: 72. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 10:57
Aranyos vagy, csak tudod én már 36 vagyok, bár nincs rajtam az úristen, kifutok az időből pánik, azért annyira nyugodt sem vagyok. Bár meggyőződésem, hogy ez nem normális, hogy ennyi fiatal nő küzd ilyen problémákkal!
74. zoknis kacsa (válaszként erre: 73. - Derya)
2011. okt. 18. 10:56
Ja hát az övére nem is kíváncsi senki......de ilyet ,hogy jelenthet ki?!
73. Derya (válaszként erre: 69. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:48

:-D

érdekes hozzáállás egy nőgyógyász részéről, hogy hormonszintet nem akar nézetni...

nem is tudok erre mit mondani azon kívül, hogy talán jobb lenne egy értelmes orvost keresni.

72. zoknis kacsa (válaszként erre: 69. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:47

akkor nem az első baba/ babák.

sikerülni fog nyugi!

71. orsibigyu (válaszként erre: 64. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:46

A doktornőm keze alatt sokan spontán teherbe estek, mert megnyugtat a tudat, hogy normális az is aki csak 2 év után esik teherbe. Nem kell mindenkinek az első 2 hónapban teherbe esnie.


Az biztos, hogy elveszteni a terhességet nagyon szörnyű, de ha ez bíztat egyik barátnőm 41 évesen ment férjhez és utána 6szor vesztett terhességet míg végül a 7.ből egy angyali szép, és nagyon okos kislánya született. Ne add fel, bár nagyon nehéz dolog ez.

70. zoknis kacsa (válaszként erre: 64. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:46

Igen a vizsgálatok?? nem küldtek el sehová??


Anno én is voltam pajzsmirigy kivizsgáláson, reumatológusnál , és toxoplazma kezelésen...ez a 3 ahova először kell menni.

69. petiemi (válaszként erre: 66. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 10:45

8., 10. és 6. héten. Gyanús a progeszteron hiány, főleg, hogy azóta kiderült az inzulinrezisztencia, PM alulműködés, de az utolsó két alkalom azért volt nagy csapás, mert elvileg a hormonháztartásom már rendben kellene, hogy legyen.

Az orvos nem írt ki semmit, nem akar hormonszintet nézetni, merthogy ennek ezer oka lehet.

Amit én nem nagyon tudok elfogadni, főleg, hogy van két gyermekem, akik teljesen problémamentes terhességből születtek.

68. zoknis kacsa (válaszként erre: 65. - Orsibigyu)
2011. okt. 18. 10:44
hát van jó pár dolog...idegeskedés, munkahelyi gondok...
67. Derya (válaszként erre: 64. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:43
ezt már ki kéne vizsgálni....
66. zoknis kacsa (válaszként erre: 64. - Petiemi)
2011. okt. 18. 10:42
a doki nem írt ki semmit se? hányadik hétbe mentek el a babók?
65. orsibigyu (válaszként erre: 61. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 10:41
Huh, csak ma reggel beszélgettünk 4 hozzászólásnyit és már most annyi pszihés dolgot tudnék felhozni ami mind gátolhat. Amugy nem azon van a lényeg, hogy milyen gyakran hanem azon, hogy a nőgyógyászom akkor áll szóba veled, ha 2 évig minden második napi rendszeres szex mellett nem estél teherbe. Nem baj ha a rendszeresség nem ennyi, de akkor azt mondja 2 év után, hogy még van időd, hogy megijjedj, mert normális, hogy nem estél teherbe. Amugy a görcs nem okoz meddőséget, mert nem változtatja meg a szervezetedet, csak nem engedi, hogy teherbe ess. magyarul ugyanott vagy.
2011. okt. 18. 10:40

Az én helyzetem más: nekem összejött egy év alatt háromszor a baba, csak nem marad meg! Nem tudom, melyik állapot a rosszabb, a reménytelenség, vagy a kezdődő öröm, reménység, hogy majd most, aztán az a borzalmas csalódás...

Én is ittam cickafark teát, palástfű teát az első terhesség előtt, nekem is segített. Azért - bár én hamarabb nyúlok teához, mint gyógyszerhez - azt tudnotok kell, hogy PCO vagy endometriózis esetében a cickafark kerülendő! Most búzacsíraolajat eszek - E vitamin tartalom progeszteron támogatására - és kismama vitamint, hátha így erősebb lesz a baba is.

Kazuthe:A ginzeng royal jelly méhpempő, ugye?

Zárójelben: szerintem az első néhány hónapban senki sem görcsöl, hogy én mennyire akarom, ez a múló, sikertelen hónapokkal arányosan nő az emberben...

63. zoknis kacsa (válaszként erre: 61. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 10:36
óvatosan a durva sportokkal, és a fogyikkal is...Nem szabad lemeríteni a szervezetet, azt majd lemeríti a pici.
62. Derya (válaszként erre: 59. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 18. 10:35
köszi szépen.
61. 0b18315731 (válaszként erre: 57. - Orsibigyu)
2011. okt. 18. 10:34
Okéka,megkeresem,köszike.Igen a minden 2 nap 1-er az azért nem nyert mert eddig heti 3-4ri volt a szex nálunk:-)Novembertől viszont meg majd most nehéz napjaim után rámegyünk erre a témára is.2 és fél éves kisfia van,nem hinném hogy Páromnál a gond:-))Itt nálam lesz szerintem és lehet örököltem mamámtól a pajzsmirigyet..nah még jövök,de most levezetem kickboxal a feszültséget:-))Puszim addig is.
60. venus81 (válaszként erre: 52. - 0b18315731)
2011. okt. 18. 10:33
Csak a jó szó az amit adhatunk itt egymásnak..a többi a párotokon és rajtatok múlik:D Na tüntem dolgozni..este leszek,ha valakit érdekelne..:)További jó beszélgetést és szépnapot kívánok mindenkinek!!!pusz :)
59. zoknis kacsa (válaszként erre: 48. - Derya)
2011. okt. 18. 10:32

Sziasztok...először is kívánom , hogy mihamarabb összejöjjön a bébike.

Derya igazad van , nem okoz medőséget.Viszont nem egy alkalommal van olyan, hogy az illető hölgy annyira vágyik a gyerekre, hogy tüneteket vél felfedezni magán.Utána pedig ott a csalódás , ha mégis megjön a havi:(

Éljétek a mindennapjaitokat, és akkor menjetek orvoshoz, ha már egy menzi kimaradt, a teszteket felejtsétek el.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook