Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem indul a számítógép képernyője, csak energiatakarékos üzemmódban! fórum

Nem indul a számítógép képernyője, csak energiatakarékos üzemmódban! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 19. 07:49
kapcsold ki a tv-t
2012. aug. 18. 22:08
Akkor szakemberhez kell vinni...
2012. aug. 18. 22:07
az a baj, hogy nem indul a windows, így nem tudok belépni a vezérlőpultba, hogy visszaállítsam. :(
2012. aug. 18. 21:32
Valahol a háttérképhez, vagy a képernyővédőhöz csinálhattál olyan beállítást, hogy monitor kikapcs., ha nem használod a géped... Ott kellene vissza csinálni a dolgot...
2012. aug. 18. 21:31
Hát az energia takarékos üzemmódot a képernyővédő időkorlátjánál lehet beállítani, meg a monitor fényességét, stb... is, a speciális beállításoknál, de ha sötét, nagy feketeség, akkor nem tudom...
2012. aug. 18. 21:26
senki semmit??? :(
2012. aug. 18. 21:23

Az a nagy problémám, hogy a számítógépet miután elindítottam, nem indul a Windows, sőt, semmi jele, hogy indulna.

A TV-t is számítógépről nézem, az indul, vagyis tudom nézni a tv-t, de ha átkapcsolom hogy számítógépezni szeretnék, a következő üzenet jelenik meg a képernyőn: energiatakarékos üzemmód.


És semmi. Nagy feketeség. Mit csináljak????????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook