Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem használ a szolárium? fórum

Miért nem használ a szolárium? (tudásbázis kérdés)


2019. júl. 8. 03:20
nalunk be van toltva.
26. Guruljka (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2019. júl. 7. 20:33
Itt ültem perecekig ezen totózva, és nem jöttem rá. Köszi!
25. df1e1c376c (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. júl. 7. 19:38
sirba teszel... De szep lesz.
24. df1e1c376c (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2019. júl. 7. 19:37

Szerintem olyan lehetsz, mint a lakotarsam, aki folyton "barna" akar lenni. Ami soha nem lesz, csak europai szolis.


Lattam ot hosszan lebetegedni, aztan tenyleg nagyon betegen (atom gyorsan gyogyul meg kifeheredik). Komolyan zoldnek nezett ki. Volt itt egy forum az oliva borrol. Tenyleg van zold is.


Latszik a szolizas, meg oregit. De kijjafaslim akar pocsek kozerzettel, randa pofaval hosszan elni?

2019. júl. 7. 16:59
örülj hogy fehér a bőröd, miért szeretnél barna lenni ? már nem is akkora divat szerintem a barnaság, mint mondjuk 10 éve volt,
22. andi6020 (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2019. júl. 7. 16:58

Hmmmm, hát biztos jobban tudod, hogy nekem mi áll jobban :)

A saját arcszínem kis túlzással sárgás zöldes, olyan öreges beteges hatású. Ha barna vagyok a ráncaim sem látszanak annyira. Bármilyen hihetetlen, így van.

Nem gondolom, hogy ordít rólam, hogy szoláriumban szereztem a színem, de ha mégis, az sem baj. Nem bűn vagy szégyen szolizni.

Meg aztán pont nem érdekel senki véleménye.

21. 826302286d (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2019. júl. 7. 16:44

Engem inkább fiatalít.

Hajam vörös,szemem zöld.A bőröm meg fehér.

Ha beleavatkoztam ebbe,hajfestés ,szoli ,mindig rosszabb lett a végeredmény.

20. Amaunet (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. júl. 7. 16:18

norm, normális


csak elütötte

2019. júl. 7. 16:16

Sajnos van akinek muszáj elfogadnia, hogy a bőre kényes fehér sosem fog szépen vagy egyáltalán barnulni.

A szolárium pedig nagyon káros a bőrnek sokkal gyorsabban öregít.

A mostani napsugárzás is káros, de ésszel jó időben (nem 11-3ig) jó naptejjel többre mész.

2019. júl. 7. 16:04
Mi az a rorm evés?
17. df1e1c376c (válaszként erre: 16. - Simple)
2019. júl. 7. 16:00

A vegantol megkerdetem, hogy bor-e a cipoje, ha nem , akkor meg azt mennyi fosszilis energiat igenyelt a muanyag cipoje; ha nyari kender, hogy mit visel telen. Basszak meg a divat-vegak!


Ahogy valaki vallasi okokbol nem eszik X dolgot, en ugy nem fenntartaom a jogot messzetartani magam toluk. Es soha nem alkotnek kozeli kozosseget azzal, akinek nem rorm az eves. Sot, a tolem messze allo izlessel rendelkezoket is kizarom.

16. simple
2019. júl. 7. 15:42
Bírom, amikor valaki barna szeretne lenni, mert szerinte az a szép, a szoligyűlölők meg próbálják meggyőzni az ellenkezőjéről. Olyanok vagytok, mint a vegánok! :D
15. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - F11dc76a39)
2019. júl. 7. 15:17

Nekem par evig csunya nap allergiam volt, es vitorlaztam. En kiprobaltam mindent.

Hogy az hasznalt vagy sem, a fene tudja... Mar csak csunya emlek az a sok kiutes.

14. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
2019. júl. 7. 15:13

Bar en Anddit meg csak sotetben puceran lattam, es sokban kulonbozik a velemenyunk, de szerintem jo izlese van.

Es amugy nem hiszem hulyesegnek, amit mond. A szoli meg a napfeny is latszik, ez igaz.

Otthon leledzik egy baratnem, aki most 65 korul van, es folyton az agyamra ment, hogy segitsek neki online leszervezni hetvegere, hogy mehessen el egy hetvege alatt ket uszo-futo versenyre, vagy epp triatlon :P O telen szokott neha szolizni, es isten bizony, ha feheredett, oregebbnek nezett ki.

Szerintem azert, mert ot mindig olyan nap barnan szoktuk meg, es maskent "hullaszinu" lett, meg a masik, hogy szerintem a rancok kevesbe sulnek, es jobban regeneralodnak. De ez tenyleg mator gondolat.

Baratnem, ha nem kapott napfenyt, szerintem nem valtozott, csak nagyobb szin kulonbseg lett.

Raadasul o olyan piszok beleelessel beszel, hogy mozog az egesz arca.

Egy nap oregek leszunk, es a halal huvos leheletet mar erzem. En annyit kivanok, hogy nekem is a neveto rancaim "ronditsak" a kepem.

13. f11dc76a39 (válaszként erre: 9. - Globus)
2019. júl. 7. 15:07

Én is pont így jártam...talán picit a hasam barnult, meg hátul a combom. De más aki lejárt egy bérletet tiszta barna lett.

Már én is vigyázok inkább (: Annyit ér a nap, amennyit megyek az utcán.

12. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Bogmir)
2019. júl. 7. 15:03

3 tesom van. Egyerteluem edestestverek, nem jart ott a postas, hacsak nem ugyanott van a postasnak is anyajegy, azonos vercsoport meg ilyenek...

Az ocsem hullafeher hozzam kepest, es tenyleg szoke szoke. O folyton leeg. Bar olyan, mint egy vampir, nem nagyon megy napra.

En soha nem barnulok le a barnulok le. A napfeny toleranciam valtozott ide-oda. Csak magamhoz kepest tudok barna lenni.

A hugom meg a noverem kimegy fel orara tavasszal, es olyan, ami hipi-szupi, ha valaki barna akar lenni, es minden ruga belejuk sul. De a melanin stipjuk baromira messze van a mediterran szintol.


Egyszer viszed vasarra az irhad. Ha nagyon nem megy, ne eroltesd!

11. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2019. júl. 7. 14:52
Azt te csak hiszed, a barna bőr, főleg amin látszik hogy szolizott barna - mert hidd el látszik - sokkal jobban rontja az összhatást mint a természetes színed.
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - 826302286d)
2019. júl. 7. 11:46

Szerinted :)

Szerintem meg nem. Érdekes, de engem nagyon öregít a fehér bőr.

9. globus (válaszként erre: 7. - F11dc76a39)
2019. júl. 7. 11:40

Engem sem barnított. Életemben egyszer vettem bérletet (kb. 5-6 évvel ezelőtt), hétszer elmentem, maradék 3 jegy még mindig megvan. Ablakon kidobott pénz volt.

Mostanában inkább vigyázok a bürkémre... óvom, betakarom :)

8. hajnallányka (válaszként erre: 4. - Lapbarna)
2019. júl. 7. 11:29
Egyetértek,nekem bőrgyógyász mondta ezt.
2019. júl. 7. 11:17
Engem még pár éve érdekelt a barnulás, szoliban igaz csak 2 próbálkozásom volt, de alig fogott meg. A nap sokkal gyorsabban és szebben megfog, bár én már oda se nagyon megyek, mert ha nem figyelek nagyon csúnyán leéégek. Különben egyre többen fehérek már ha körbenézel. Káros a nap.
6. 826302286d (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. júl. 7. 11:14
Egyetértek ,szép a fehér bőr.
5. simple (válaszként erre: 1. - Bogmir)
2019. júl. 7. 11:08
Szerintem gyenge már a cső a szoliban. Nekem is hófehér a bőröm, de ha jó a cső, pár alkalom után már szép barna vagyok. Esetleg használhatsz direkt szolizáshoz való krémet, a legtöbb szoliban már árulnak ilyet. Kérdezd meg a szoli személyzetét, hogy a te fehér bőrödre melyik lenne jó.
2019. júl. 7. 10:58

Akinek tényleg hófehér bőre van, szerintem annak nem kellene erőltetnie a barna bőrt, sem napozással, sem szolival.

Fő az egészség.

3. bogmir (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. júl. 7. 10:55
Mindig esténként használom a testápolót, szóval szoláriumozás után.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bogmir)
2019. júl. 7. 10:19

Próbáld úgy, hogy majd szolárium után kened be magad testápolóval, mikor már megnyugodott a bőröd a szolárium behatásától.


Egyébként a fehér bőr sokkal elegánsabb és manapság már divatosabb, mint a szolárium barna.

2019. júl. 7. 10:06

Sziasztok!


Nagyon fehér bőröm van, de elkezdtem használni a Dove önbarnítós testápolóját még a nyár elején, ami sokat segített, csak éppen nem volt valami tartós sok helyen az izzadás miatt hamar lekopott. Aztán elkezdtem mellette szoliba járni, de úgy érzem a testápoló miatt semmit sem ér, mert ugyanúgy ha lekopik a Dove, hófehér bőr van alatta, aminek a szoli miatt már rég barnábbnak kéne lennie. Szóval a testápoló meggátolja így a barnulásomat? Vagy létezik, hogy az én bőröm képtelen erre, vagy rossz helyre járok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook