Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Nem gondoltam, hogy valóra válik" fórum

"Nem gondoltam, hogy valóra válik" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Nem gondoltam, hogy valóra válik"

13. Süni55 (válaszként erre: 1. - 8ffce0973f)
2012. febr. 28. 18:49
Nem akarok orvostól, szűlésznőtől okosabb lenni, félreértés ne essék. Én úgy tudom, ha a magzatvíz elfolyik, már nem szabad mozogni, pontosan azért, mert nincs, ami védje a picikét. Amikor nekem 23 évvel ezelőtt burkot repesztettek és elfolyt a magzatvíz, már nem volt szabad menni sem, nemhogy sétálgatni. Azóta lehet, hogy ez is változott? Sajnálom a történteket. Izgatottan olvastam, attól féltem, a babádnak végzetes baja lesz, de szerencsére, fellélegeztem, ez nem így történt. Jó egészséget kívánok !
2012. febr. 24. 11:47
Nagyon tetszett a cikk, a vers gyönyörű :) Örülök, hogy jól van a kis babó és Te is, legyetek nagyon boldogok!
2012. febr. 24. 06:22

Örülök hogy mostmár jól vagy,vagytok!


Gratulálok a cikkedhez! Főleg a versike tetszett nagyon!

Sok boldogságot kívánok neked a kisfiaddal!

2012. febr. 23. 18:32
Gratula,és nagyon jó a vers is :)
2012. febr. 23. 15:58
Keserédes írás, gratulálok hozzá és sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!
2012. febr. 23. 15:53

Szia!

Ez a cikk is nagyon jó lett,a múltkorit is olvastam a valentinnaposat....az is nagyon tetszett.

Gratulálok a kisfiadhoz nagyon édes,te pedig csinos vagy!!!Jó egézséget kívánok nektek és írj még!!!!!!!

2012. febr. 23. 15:13

Szia! Gratulálok a kisbabátokhoz! Annyira nagy hatással volt rám a cikked, hogy sírhatnékom lett...A legszebb dolog az anyává válás! Elhiszem, hogy megijedtél, hogy nem sírt, amikor kellett volna, elképzelni is rossz...Az a lényeg, hogy most már jól van.:)))Megható kis verset írtál!

További sok boldogságot, egészséget nektek!

2012. febr. 23. 12:46
Gratulálok!
2012. febr. 23. 12:24
Nagyon szepek vagytok ,es gratulalok neked
2012. febr. 23. 10:50

Nagyon szépek vagytok a képeken.

Gratulálok és jó egészséget kívánok!

3. j357
2012. febr. 23. 10:30
Nem annyira a szülés számít (nekem mind3 gyermekem császárral született,így sosem rakták utána a mellkasomra a babát, bár a második császárnál nem altattak, így amikor kiemelték megmutatták meg hallottam felsírni és potyogtak a könnyeim örömömben) szerintem (a fájdalmat hamar el lehet felejteni, legalábbis nekem sikerült hamar kitörölni az emlékeimből-az első császár előtt 12 órán keresztül vajúdtam oxytocinos rásegítéssel), hanem az utána együtt töltött időszak, mindegyik évnek megvan a maga szépsége, figyelni ahogy növekszenek a gyerkőcök:)
2. Sly7105 (válaszként erre: 1. - 8ffce0973f)
2012. febr. 23. 09:54
Hát igen... Nem mindenkinek sétagalopp a szülés. De gondolom ezek a fájdalmas emlékek már csak egy ilyen cikkben elevenednek meg. És most már ott van veled a gyönyörű eredmény!!! Gratulálok hozzá!
2012. febr. 23. 09:08
Mielőtt szülni mentem, mindenki azt mondta, az lesz életed legcsodálatosabb pillanata, amikor odaadják a mellkasodra a babádat. Nekem nem adták...
Félreértés ne essék, nem egy szörnyen szomorú történet a mienk, de nem is mondhatnám, hogy kifejezetten vidám. Állítják, hogy minden kezdet nehéz, de azt senki nem mondta, hogy ennyire.

Ugrás a teljes írásra: "Nem gondoltam, hogy valóra válik"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook