Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem fürdik a párom! Mit lehetne tenni? fórum

Nem fürdik a párom! Mit lehetne tenni? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. ápr. 11. 09:49

Napi 1 fürdés szerintem alap, én sem fürdök napi 2x...

Amikor már érezni lehet hogy szaga van az már undorito..

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 09:44

Vegyél egy gőzborotvát, és csapasd le.

Egyébként passz. Miattad nem fog fürdeni, ha magának nincs rá igénye. A gyakori fürdés amúgy sem egészséges. Szárítja a bőrt.

2021. ápr. 11. 09:37

Évekig tökéletes kapcsolat volt a miénk, úgy éreztem ő a tökéletes ember nála jobb nem létezik. És ezt ő is így gondolta rólam. Nagyon jól kijöttünk, egymás családjainak is bemutattuk a másikat és velük is jóba lettünk. Voltunk utazni, úgy éreztem meg találtam a másik felem.

De hónapokkal ezelőtt a párom elkezdte elhanyagolni a fürdést, pedig nem vagyunk szegények sem.

Egy idő után kérdőre vontam és akkor nagyon agresszív lett. Amúgy mindig kedves , úgy mint régen de amikor a tisztálkodás szóba kerül akkor hihetetlenül agresszívvá válik. És sürgeti hogy hagyjuk abba a témát.

Azt hazudozza hogy a munkahelyén fürdött de érzem hogy ez nem igaz..

lassan már nem akarok vele egy ágyban aludni. Meg direkt szellent, elkezdte túrni a fülét, hasonlók..

De ugyanúgy kedves velem csak ezek vannak..

Szerintetek mit tudnék tenni hogy újra ápolt legyen?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook