Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem férek a villanyórámhoz!:( fórum

Nem férek a villanyórámhoz!:( (beszélgetős fórum)

1 2
5. gizus58 (válaszként erre: 1. - Boszorkányfesztivál)
2018. jún. 22. 12:11
Katasztrófavédelemnek jelenteni,mert tilos elzárni a villanyórákat. Hozzáférhetőnek kell lenni ha baj van hamar lehessen áramtalanítani. Ezért komoly büntetést szabhatnak ki a tagokra.
2018. jún. 22. 12:11
Megtörtént:) De ez sajnos nem megoldás. Legutóbb a felettük lakó közel 80 éves néni mesélte, hogy nála hajnalban történt ilyen, ő már gyenge, pakolni nem tudott, senkit nem akart zavarni, ezért sötétben volt egész éjjel:( Ez a sok lom egyébként 3 családé.
3. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 1. - Boszorkányfesztivál)
2018. jún. 22. 12:10

.


Ha így el vannak torlaszolva azok a villanyórák, akkor a leolvasó miként tudja leolvasni őket?

Vagy ő is negyedórát pakol előtte? És vele is ordítozik a szomszéd?


.

2018. jún. 22. 12:06
Üvölts visszaneku, hogy nem lomtároló, vigye onnan a vackait!
2018. jún. 22. 12:04
Zárlatos lett a csillárom, levágta a biztosítékot. A földszinten külön helyiség van a villanyóráknak, de a többi lakó telepakolta lomokkal, kerékpárokkal. Kipakoltam 4 kerékpárt, két egymásra rakott babakocsit és két rollert, így fértem a villanyórámhoz, ez kb. negyedóra volt. Jött az egyik szomszéd és elkezdett velem üvölteni, mert hozzányúltam a kerékpárjához. Felhívtam a társasház üzemeltetőjét, de őt nem érdekelte, nem konfrontálódik a lakókkal. Mit lehet tenni ilyen esetben, mert szerintem létfontosságú hogy a villanyórát pillanatok alatt meg lehessen közelíteni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook