Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem félek az edzőteremtől! fórum

Nem félek az edzőteremtől! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem félek az edzőteremtől!

1 2 3 4 5
49. Málnapuding (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. ápr. 28. 10:06
Igen, nekem is ilyen kis hülyeségeken tűnik fel a változás. A legfelső rész a legnehezebb. Edzőruha alá fogyinaci és zsírégető krém lokálisan?
48. Evawitch (válaszként erre: 45. - Málnapuding)
2011. ápr. 28. 10:03
Köszi a választ! :) Használom azt a combközelítő gépet is, de bevetőnek és levezetőnek az ellipszis trénerezek. Észrevettem a fogyást a combom közepéről, mert sminkeléskor, ha ülök és az ölembe pakolok, kiesik a szemcerka a combom közül. :) Ott legfelül akar nehezen fogyni. :S Én a combomból fogyni, és mindenhol formálódni szeretnék. Kezeim vékonyak, combom, hátsóm nagyobb.:)
47. 13d03718f8 (válaszként erre: 45. - Málnapuding)
2011. ápr. 28. 10:01
Fú, úgy nyomod, mint egy vér-profi! Ez igen, én csak kapkodom a fejem, azt se tudom, miről beszélsz:(
46. Málnapuding (válaszként erre: 43. - 13d03718f8)
2011. ápr. 28. 09:58
Eredetileg a XV.kerületi Colosseumba jártam. Most nincs kocsim mert egy barom összetört, úgyhogy váltanom kellett. Most a Récsi centerbe járok a Gildába. Mindkettőnek teljesen más a közönsége. Az ember lányának meg kell találnia a helyét :-D
45. Málnapuding (válaszként erre: 44. - Evawitch)
2011. ápr. 28. 09:56
Szerintem, ha mindenáron kardio gépben gondolkodsz, akkor wave, de az nem mindenhol van. Belső comb felső részére és a combközelítő gépet (gyúrós becenevén puncigép) használom. Az akkor az igazi, ha mélyen ülsz. Ha a mozgó kart is fogod az ellipszisen, akkor a felső tested is edzed és több kalóriát égetsz. Ne fuss :-) Ha fogyni akarsz, akkor ahhoz közepes intenzitású edzés kell saját zsírégető zónában, vagy intervall abból kiindulva. Ha formálódni szeretnél az meg úgyse kardio gépekkel történik, hanem súlyzókkal, vagy alakformáló edzésekkel.
2011. ápr. 28. 09:46
Sziasztok! Ma is voltam edzőteremben. :) Lenne egy kérdésem, hátha valaki jobban ért hozzá, mint én. Melyik gép hatásosabb a belső comb, legfelső részének formálására? Ellipszis tréner vagy a síelőgép? Ellipszis tréneren melyik edzésforma hatásosabb? Amikor a mozgó kart fogom, vagy mikor azt a másik kapaszkodót? Futás lehet, hogy hatásosabb, de azt nem szeretem és elvileg nem is futhatok, az kizárva.
43. 13d03718f8 (válaszként erre: 42. - Málnapuding)
2011. ápr. 28. 09:39

Szia!!

Hol van ez a fantasztikus edzőterem?!

Már ha nem titok, és neve is van:)

42. Málnapuding (válaszként erre: 41. - Átlagos)
2011. ápr. 28. 09:38
Köszönöm, te pasi :-) Miért nem érezted jól magad?
2011. ápr. 28. 09:16

Maximális tisztelet a kitartásodért és a hozzáállásodért. Régebben én is jártam konditerembe és pasiként csak megerősíteni tudom, hogy egy túlsúlyos nő, akin látszik az elszántság az tiszteletet vált ki a normális emberekből.

Amúgy azért is örülök ennek a topiknak, mert az soha nem fogalmazódott meg bennem, hogy azért sem jártam sokáig egyhuzamban valahova, mert nem tetszett a hely. Igazából sosem éreztem jól magam sehol.

2011. ápr. 28. 09:01

Szia!


Nagyon jó a cikked. Én már egy ideje nem járok edzeni, de minden szó úgy van, ahogy leírtad!!! Nálunk januárban volt mindig nevetés, mert a nagy szilveszteri fogadkozók csak ebben a hónapban jártak le. Egyébként a vegyes termekben tényleg nem foglalkoznak a plusz kilókkal. Nekem volt, hogy már nem bírtam a lépcsőgépet és odaállt mellém az egyik nagyfiú és ő mondta, hogy ne hagyd abba, már nincs sok hátra. Amikor 20 perc múlva végeztem, megdicsért, hogy milyen jól ment. Aki a cikked alapján végleg eldönti, hogy változni akar és elkezd mozogni, annak te lehetsz a legjobb példa!! Gratulálok az elért eredményedhez! Csak így tovább!!!!!!

39. Nirvi
2011. ápr. 28. 08:32

Nagyon tetszik a cikked:):)

Minden egyes sorával egyetértek:):)

A fogyásodhoz pedig gratulálok, csak így tovább!!!:):)


Amikor én elkezdtem konditerembe járni 98kg voltam, az elején féltem, hogy kinevetnek, kigúnyolnak, de nem így van:)

Nagyon szeretem:)

38. Fille
2011. ápr. 27. 22:15

Gratulálok a fogyáshoz! Azt hiszem a fogyás előtt természetes dolog az h kibúvókat keres az ember, bár tudja h fogyni kell és tenni kell érte. Én is ekrestem kibúvókat, majd elkezdtem a fogyózást. sehova nem mozdult a súlyom! Maradt minden úgyanúgy nem is figyeltem, betudtam a kivizsgálás alatt álló betegségeimnek, mondván majd ha kezelnek, akkor le tudok fogyni. Belecsaptunk az orvossal nagyon a lecsóba a kviizsgálásokba, eredmény még nincs, de nekem elindult a súlyom lefele először diéta nélkül, aztán most diétával. Talán a remény segitett.

Aki meg nem akar lemenni konditerembe, annak üzenem, hogy nem csak ott van mozgás ami segit! leeht úszni menni lehetetlen időben amikor senki nincs ott, lehet futni menni kora reggel késő este, és igen, lehet iskolába/munkába járni biciklivel! én ez utóbbit választottam, m nekem nagyon sok sportot sajnos nem szabad üznöm. Kívánok minden fogyni akarónak sok sikert kitartást, és reményt!

Mégegyszer gratulálok a fogyásodhoz és a cikkedhez!

37. Meruru
2011. ápr. 27. 21:48

Hatalmas LÁJK!


Gratulálok a kitartásodhoz, isteni lett a cikk! :)

2011. ápr. 27. 20:33

Vééégre nem egy sírós-rívós cikk, hogy "pedig tényleg mindent megtettem, de nem megy, mert a szomszéd kiskutyájának a bal hátsó lába hátráltat."


GRATULÁLOK Neked, szívből! :)

2011. ápr. 27. 19:53
Jó cikk...egyébként az edzőteremben a kutyát nem érdekli, hogy hogy néz ki az ember.
2011. ápr. 27. 19:49

Gratulálok nagyon jó a cikk :)és csak így tovább :))))gratulálok az eddigi eredményeidhez.


Én is mást képzeltem a teremről régen, de imádok oda járni :)

33. monyóné (válaszként erre: 27. - Ametiszt19)
2011. ápr. 27. 19:00
he-he ismerős ...én is teremben dolgoztam...jajj mennyi story-m lenne:)De egy biztos aki tesz a testéért és nem csak kifogást keres azt megbecsülik és felnéznek rá.Teljesen mindegy hogy milyen a "burkolat" a belső a fontos.
32. lizi34
2011. ápr. 27. 18:54
Nagyon király a cikk.Mintha saját magamról olvastam volna!
2011. ápr. 27. 18:43

Én is csatlakozom a többiekhez, jó lett a cikked.

Én is járok konditerembe, hogy megszabaduljak a kb. 20 kg súlyfeleslegemtől. Mivel én reggel hétre járok elég kevesen vannak, de a napokban feltűnt egy baromi vékony, szolibarna, tetovált szemű és szájú lány. Ránéztem és rosszul lettem az undortól. Mit keres ez itt? Azért jött, hogy bosszantson? Hogy foglalja a futópadot előlem? Na jól ki is borultam, hogy nekem előtte kell majd izzadnom és ő majd biztos röhög rajtam magában. Valamelyik nap nagy duzzogva (sokáig tudok ám duzzogni, főleg ha nincs igazam) sétálok a padon mellette és láttam, hogy van nála egy újság amit még nem olvastam. Gondoltam, hogy kölcsönkérem és ő majd biztos nemet mond és akkor előadhatom a nyuszit a róka porszívójával. Ugye ismerős a szitu? Hát ez nem jött be, elkezdtünk beszélgetni és azóta hiányzik ha nem együtt edzünk. Ő 56 kilóról akar lefogyni 52-re én 83-ból 65-re. Már együtt hasazunk és segít ha rosszul csinálok egy feladatot. Amúgy meg egy tündér. Olyan boltban dolgozik ahol ilyen táplálék kiegészítőket árulnak és mindig elmondja, hogy mit érdemes enni és mit nem.

Hogy miért meséltem el mindezt? Hogy lássátok a vékonyakkal szemben is élnek negatív előítéletek egy edzőteremben és azok ugyanúgy nem igazak mint amikor megszólnak egy túlsúlyos embert. :D

Szval mindenki húzzon le sportolni mert a világ legjobb dolga, főleg ha már ott tart az ember, hogy be kell vetetnie a ruháiból. Kitartást lányok és fiúk!

2011. ápr. 27. 17:03

Nagyon jó lett ez a cikk, gratulálok hozzá! Annak idején én is konditerem segítségével fogytam le 80 kilóról 65-re és imádtam odajárni. Csak sajnos az a hely bezárt, a következő meg nem jött be ennyire...

De teljesen egyet értek azzal, hogy ha nem tetszik a hely, nem feladni kell, hanem másikat keresni. Most ezzel a cikkel meghoztad a kedvem az edzéshez újra! ;)

29. Málnapuding (válaszként erre: 25. - Rezeda63)
2011. ápr. 27. 16:32
Valóban hiányzik már egy-két nap után. Vicces, de az izomlázat is megtanultam szeretni :-)
28. Málnapuding (válaszként erre: 26. - Bichi)
2011. ápr. 27. 16:31
Én is remélem :-) És köszönöm, hogy elolvastad :-)
2011. ápr. 27. 16:31
Gratulálok a cikkhez :) Jókat mosolyogtam. Pár éve dolgoztam egy konditeremben pultosként és recepciósként. Sosem felejtem el, amikor egy hölgy odajött hozzám, és a pólóját meglibbentve odaszólt, hogy miért is nem megy a légkondi, mert ő kezd izzadni!!! Teljesen fel volt háborodva :) A lényeg, hogy élveztem a cikked, sok sikert kívánok Neked! :)
26. Bichi
2011. ápr. 27. 16:20
Az első felkiáltásom az volt, hogy VÉGRE! Végre egy nő, aki nem azzal takarózik, hogy miért nem, hanem kimondja, hogy miért igen :). Én edző vagyok és utálom, mikor minden "nagyobb" lány azzal jön, hogy a teremből kinéznék. Persze ki nem próbálnák, hisz akkor kiderülne, hogy nem igaz, és le kéne járni, ott meg ugye fárasztó a munka. Én is remélem, hogy sokan kedvet kapnak...
2011. ápr. 27. 16:20

Szia!

Nagyon olvasmányos, és nem utolsó sorban tanulságos volt az irományod:) Én is jártam kondi terembe, és szembesültem mindazokkal amit leírtál. Azért írom múlt időben, mert mostanra már sikerült összehoznunk itthonra egy kis konditermet és már nem kell elmennem itthonról, és ez nagyon jó. Nem vagyok túlsúlyos, de nem is tartozom a kórosan sovány nők közé, de azt vallom, hogy az egészségéért igen is tegyen az ember. Sajnos manapság valóban nem csak az ételtől hízik el az ember hanem a különböző pszichoszomatikus betegségektől, a stressz okozta feszültség is generálhat evési kényszert és ennek kiküszöbölésére nagyon jó a mozgás bármely fajtája, lényeg az -amit írtál is- hogy megizzadjon az ember. Az intenzív mozgás endorfinokat termel, mely remekül oldja a stresszt. Nem tudom Ti éreztétek e már, hogy ha bármilyen ok (pl. betegség) miatt kihagysz néhány napot szinte hiányzik az a jóleső fáradtság érzés. Ennek megtapasztalásához azonban hosszú idő kitartó munkája szükséges.

További sok sikert, és maradj mindíg ilyen jó kedélyű és optimista.

2011. ápr. 27. 16:08

Kedves Málnapuding!!!


Jujj, de jó ez a cikk!! Nagyon nagyon tetszik!! Teli életkedvvel, hittel, vidámsággal, optimizmussal!!! Ez csodálatos és teljes mértékben követendő példa!!! Nagyon jókat nevettem közben (lsd. neonzöld tangabugyi:)) és láttam a lelki szemeimmel ezt a sok cicababát, akiket Magam is ismerek az edzőteremből :))


Gratulálok, mindenhez!! A hozzáállásodhoz, a cikkhez, az egészhez úgy ahogy van!!!!!!!! :))

2011. ápr. 27. 16:02
Sziasztok! Köszönöm a gratulációkat! Még előttem is közel 50 kiló fogyás áll, de hiszem, tudom, hogy jó úton vagyok! Ezt a cikket meg éppen Miattatok érte meg megírni!
2011. ápr. 27. 14:31

Szia!


Le a kalappal előtted, és gratulálok az eddigi eredményeidhez!

Én is azon vagyok, hogy 30 kg feleslegtől szabaduljak meg, és bennem is ilyen érzések kavarodnak minden alkalommal, amikor lemegyek edzeni!

További sok sikert, éld mindig ilyen pozitívan és optimistán az életed! Rám nagy hatással voltál, biztos sok más emberre is! Csak így tovább!!! :)

2011. ápr. 27. 13:50
Nagyon tetszett amit írtál,és annyira rátapintottál a lényegre.Én 12éve kondizok megállás nélkül=élvezettel harcolok magammal:)Most 4 hónapos terhes vagyok de továbbra is járok.Ha ráérez az ember az ízére akkor már nem tudja abbahagyni.Remélem sokan olvassák a cikkedet,mert biztos pozitív hatással leszel jó pár ember életére.
2011. ápr. 27. 13:48
Nagyon ügyesen megírtad a cikked, nagyon kikapcsolt és felvillanyozott. Tetszik a stílusod, nagyon! Minden elismerésem az eddigi eredményeidért és kétség nem fér hozzá, hogy eléred a célod, bármi is legyen az! Örülök, hogy ilyen jó fejek a srácok, az érdeklődésükkel kinyilvánítják az elismerésüket! Jó kis csapat lehet! Te olyan pozitív ember vagy, hogy téged ezután is ilyen emberek fognak körülvenni!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook