Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem félek az edzőteremtől! fórum

Nem félek az edzőteremtől! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem félek az edzőteremtől!

1 2 3 4 5
109. Evawitch (válaszként erre: 108. - 13d03718f8)
2011. máj. 18. 19:57
Ahová én járok, szerintem közepes árkategóriájú lehet. Diákbérlet 5200 Ft, felnőtt meg 6000 Ft. Nekem a munkahelyem szerződésben van a teremmel és állják egy részét a bérletnek. Eddig 2300 Ft-ot fizettek ki a bérletből, de az utóbbi két hónapban 4500-at. Nem tudom miért, de ennek csak örülök. :) A bérlethasználatban benne van a szauna, jóga és az aerobik órák. A jógán egyszer voltam, de a szaunát és az aerobikot még nem próbáltam.
2011. máj. 18. 17:55

Hát, én direkt elmentem ide hozzánk a helyi (egyszem) női konditerembe...

Állam leesett milyen pofátlan árak vannak:(

Nem nagyon jegyeztem meg, de nekem EZ már tényleg sokkkkkkkkk lenne:)

Inkább kitalálok valami mást.

Szép estét nektek!

2011. máj. 4. 10:57

Szó volt arról, hogy DRÁGA az edzőterem...


Ahová én járok (XIII.ker.Forgách u.), ott 7300Ft a bérlet, ezzel hétköznap 15h-ig, hétvégén egész nap mehetek.


Amíg még picike volt a babám, heti 1, max 2X hagytam csak Apukájára, ilyenkor esti napijegyet vettem 600Ft-ért (20-22h).Átlag 6 alkalommal számolva ez havi 3600Ft.


Szerintem ez még a gyed-ből is kigazdálkodható :)

2011. máj. 3. 09:21
Jó ez a cikk és az is jó, hogy megírtad!:-x
105. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 98. - Málnapuding)
2011. máj. 2. 19:38
Köszönöm az ötleteket. Az az igazság, hogy nekem szerintem alávarrta bőrt, és azért van egy puklim, nem kimondottam a saját bőröm nyúlt meg. Akkoriban kb 25 kg plusz volt rajtam... ment el magától is, és egy éva alatt sporttal, egészsésges életmóddal fogytam le a maradék huszast, de ezt szerintem műhiba. Már kár perelni, nyolc éve volt..
2011. máj. 2. 17:33

Így igaz, Körteforma, a bőrödön az edzés sokat nem változtat, bár azért a jobb és gyorsabb keringéstől picit az is szebb lesz. De az izmok feszesek lesznek és az ugyebár másképp tartja a bőrt:)

Én amúgy már nem fogyózok, ezek csak a máltbeli tapasztalataim:) De azért vannak itt nálam sokkal tapasztaltabbak, nekem nem sokat kellett fogyni.

2011. máj. 2. 08:51
Amúgy kiiktatni semmit nem kell, csak nagyon oda kell figyelni, hogy mikor, mit, és mivel eszel :-D
102. Málnapuding (válaszként erre: 100. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 2. 08:50
A kenyeret enni nem szeretem, csak sütni. Édességből a fagyi a gyengém, de azt megoldom még diéta alatt is egyszer-egyszer. Este proteinturmixot iszom. Edzés után, vagy épp előtt más nem is menne. A naplómban mindig leírom a napi étkezéseket :-)
101. ab4b6bc17d (válaszként erre: 92. - 9c1b9b7ead)
2011. máj. 1. 23:23
Engem, vagy a párom nem zavarnak a striáim. A kötényhasam viszont igen, félek is, hogy milyen leszek, hogy fog lógni..
100. ab4b6bc17d (válaszként erre: 89. - Málnapuding)
2011. máj. 1. 23:21
A kenyeret, édességet nem kellett kiiktatnod az étrendedből? Este meddig eszel?
2011. máj. 1. 20:59
Köszi csajok a választ! :)
98. Málnapuding (válaszként erre: 96. - 9c1b9b7ead)
2011. máj. 1. 20:23
Szaunázz sokat, és kend bőrfeszesítő krémekkel. Azok valamennyit segítenek. Hogy mennyit javul a bőr, mennyire húzódik vissza az egyfelől genetikai kérdés, másfelől függ attól, hogy mekkora volt a túlsúly és mennyi ideig. Mennyire szokott hozzá a bőr ahhoz, hogy nagy. Naponta 2-3 kifacsart citrom (nem c-vitamin, aszkorbinsav) vitamintartalma is segíti a kollagénképződést erősíti a kötőszöveteket, de azt nem hiszem, hogy már kialakult kötényhassal tudna valamit kezdeni.
97. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 93. - Málnapuding)
2011. máj. 1. 19:43
Nekem is van, nem nagy, de nekem egy elszúrt császár miatt. De nem fekszem kés alá, hanem ügyesen öltözöm. megszoktam, a Férjemet meg nem zavarja.
96. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 94. - Korteforma)
2011. máj. 1. 19:42
Tehát jobb lesz? :-) Úgy értem, nekem a bőröm az edzéstől nem kimondottan szebb.. bár ez se igaz, mert narancsbőröm pl NINCS. :-)
95. korteforma (válaszként erre: 93. - Málnapuding)
2011. máj. 1. 19:39
Ha csak annyit kell átszabni, az nem is vészes :) Jó, én attól is paráznék :D
94. korteforma (válaszként erre: 92. - 9c1b9b7ead)
2011. máj. 1. 19:39
A bőr nem változik? Áááá :(
93. Málnapuding (válaszként erre: 91. - Korteforma)
2011. máj. 1. 19:32
Genetikai kérdés jórészt. Nekem köényhasam van, a bőrt le kell majd vetetni. Nem átszabatom magam, csak levetetem a felsleget. Mintha vadhús, vagy szemölcs lenne.
92. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 91. - Korteforma)
2011. máj. 1. 19:18

Én 20 kg-t fogytam, szülés után, lassan, egy év alatt, azóta is edzek. feszes vagyok, de a kötőszöveteim lazák, vannak striáim, amik csúnyábbak, mint amikor kitöltötte őket a zsír... De ruhában elmegy. Ez alkati kérdés...

Az edzéstől a BŐR nem változik, de az izom igen. Én edzéspárti vagyok, heti 5x sportolok :-)

Norbi mondta egyszer, inkább legyek zebra, mint bálna!!!:-))

91. korteforma (válaszként erre: 90. - Krisztinucika)
2011. máj. 1. 19:08

A bőr feszességével kapcsolatban vannak félelmeim. Többször adtam már le nagyobb súlyt, amit vissza is szedtem. A belső combom nagyon csúnyának látom.

Katinka és más "sztárok" átszabatták magukat fogyás után. Elvileg ők is mozogtak.


Nektek, akik mozgással fogytok, mi a tapasztalatotok?

90. krisztinucika (válaszként erre: 89. - Málnapuding)
2011. máj. 1. 17:27
És szép feszesre fogytok úgy! Higgyétek el, a vékony nők sem szépek, ha lötyög mindenük.
89. Málnapuding (válaszként erre: 88. - Korteforma)
2011. máj. 1. 07:31
Csak ajánlani tudom! Nem azt mondom, hogy egész nap zabálok, de eszem, jókat eszem és még mindig ütemesen potyog le a súly. Ugyanakkor nem vagyok ingerült, erőtlen, rosszkedvű, mint amiről a lányok diéta alatt panaszkodnak. Az edzésnek tudom be. Szerintem egészségesebb is mozgással fogyni, mint anélkül. Tartósan meg csak úgy lehet :-D
88. korteforma (válaszként erre: 84. - Málnapuding)
2011. ápr. 30. 22:02

Ilyen rövid idő alatt ennyit fogytál? Ez csak most tudatosult.... Minden elismerésem!


El kell kezdenem az edzőtermet.:))

87. Málnapuding (válaszként erre: 86. - Binky)
2011. ápr. 30. 21:40
Sajna én ott nem ismerek :-(
86. Binky
2011. ápr. 30. 20:49

Grat a cikkhez, elolvastam, tetszett nagyon:)

Csak félve érdeklődnék, hogy esetleg ismertek az V. kerületben jó edzőtermet. Múltkor már fel akartam mérni, de igazából edzőteremszűz vagyok, és szeretném, ha engem is kellemes élmények érnének, legalább elsőre.

2011. ápr. 30. 16:15
Az utolsó mondat helyesen: Vegyél példát Dundolkáról, sokat lehet tőle tanulni!
84. Málnapuding (válaszként erre: 83. - Ab4b6bc17d)
2011. ápr. 30. 16:15
Nem feladni! Belevágni! :-) Én 38 leszek, 172 cm vagyok, már "csak" 113 kg, de január 7-én még 141,4 voltam. 1700 kalória körül eszem egy nap, nem sanyargatom magam, hetente ötszeör edzek és úgy imádom az egészet, ahogy van. Ha nekem megy le a súly, neked is menni fog! Fiatalabb vagy, úgy könnyebb :-D Vagy azt hisszük! Még nekem is több, mint 40 kiló van hátra. Sokat segít ítt a klub amihez csatlakoztam. Vegyél példát , sokat lehet tőle tanulni!
83. ab4b6bc17d (válaszként erre: 81. - Málnapuding)
2011. ápr. 30. 14:56

Én is ettől féltem :( mármint hogy csak a szike segíthet majd rajta. Na, mindegy, lesz, ami lesz.


A konditeremről akartam még írni: huszonegynéhányéves koromban én is jártam a barátnőimmel, akkor még csak teltkarcsú voltam. Az is nagyon jó volt, mert volt egy terem edző, fiatal fiú, de komolyan vette a dolgát és külön edzésprogramot állított nekünk össze, személyre szabottan. Fél éve múlva azt vettem észre, hogy beleférek az előző nadrágomba! Nagyon jó érzés volt. Ráadásul olyan könnyen emelgettem az egyre nehezebb és nehezebb súlyokat és ami eleinte nehezen ment, a fekvőtámasz... már az is ment! Közben még otthon futottam is, ill. a konditerembe elkezdtem step-aerobicozni is... most már nem megy olyan könnyen a fogyás, mint akkoriban.

33 vagyok. 102 kiló. 160 cm.

40 kilótól kéne megszabaduljak.

Gyermek-és tinikoromban sovány voltam - sokszor azzal csúfoltak, hogy téglát raknak a zsebembe, hogy nehogy elfújjon a szél... tehát már megtapasztaltam mindkét oldalt. Egyiken sem könnyű lenni, de a normál testalkatún azért jobb, mert nem fenyegetnek bizonyos betegségek. S van egy lányom is, akit fel akarok nevelni :)

Szóval, összeszedem magam és BELEVÁGOK, nem nézve hátra, csak előre, a cél felé. Pozitívan.

82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 77. - Aeb0378846)
2011. ápr. 30. 14:46
Ezt nagyon jól megírtad! :)
81. Málnapuding (válaszként erre: 80. - Ab4b6bc17d)
2011. ápr. 30. 14:35
Szia! Gratulálok a tae-bohoz. Engem még ilyenekre nem engednek! A kötényhassal nem tudsz mit kezdeni. Nekem is van. Akinek kialakult, ott marad a szike. Dundolkánál olvastam, hogy ő sok C vitamint evett a mozgás mellé és ez segített Neki. Én is rengeteg C vitamint eszem, iszom, de a kötényhas kötényhas. Már beszéltem plasztikai sebésszel. Azt mondta, 85 kiló körül menjek vissza, akkor tudja megmondani, mikor kellene műteni, hogy szép is legyen, meg túl sok se legyen.
80. ab4b6bc17d (válaszként erre: 23. - Málnapuding)
2011. ápr. 30. 14:23

Lenne egy kérdésem is hozzád, remélem nem bántódsz meg, nem sértésnek szánom, csak én is tanácstalan vagyok emiatt: szóval ugye a terhességem miatt nekem kötényhasam lett :( azt vettem észre, hogyha fogyok, akkor lóg... te mit teszel ez ellen??

Én gondoltam már, hogy műteni kéne, de lehet, hogy majd szeretnénk még egy babát, addig ezért nem szeretném plasztikáztatni. De akkor mi mást csinálhatnék? - sajna a hastorna már nem segít teljes mértékben.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook