Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem esznek a gyerekeim! Válogatnak! Segítsetek, praktikák, trükkök érdekelnek. fórum

Nem esznek a gyerekeim! Válogatnak! Segítsetek, praktikák, trükkök érdekelnek. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 25. 12:55

Szia! :)


Hmmm... én azt mondom, hogy ha éhesek lesznek és nem kapnak mást enni,, majd megeszik!

Jó, persze, van egy két dolog amit az ember nem szeret... de nehogy már csak az édesség meg a hamburger legyen!!!

Tudják, hogy válogathatnak, mert addig megy a nyűglődés,,, míg Anya csinál más kaját!

:) Én bizony mondanám nekik, hogy ma pedig ez az ebéd, akinek nem tetszik, eszik vajas kenyeret. :)

2010. szept. 25. 12:54
Mindíg megkérdezem mit főzzek?Találgatóznak össze-vissza utánna meg csak turkálják az ételt.ááááááááá nem bírom már!
2010. szept. 25. 12:51
Sziasztok.Van egy 13 éves lányom,és egy 4 éves hiperke fiam.Egyik jobban étvágytalan,válogatós mint a másik.36 éves vagyok,de lassan megutálok főzni mert semmi nem jó nekik /csak az édesség-hamburger stb/.Már sírhatnékom van ha étkezéshez hívom őket.Ha van gondolatotok,tippetek stb segítsetek mert már "agyvérzés" kerülget :(((
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook