Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem eszik a 7 hónapos kisfiam, segítsetek fórum

Nem eszik a 7 hónapos kisfiam, segítsetek (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 23:25
Ha a széklete rendben van, nincs haspuffadás, stb., illetve viselkedése, kedélye nem változott, akkor ne aggódj! Nálunk néha a folyadékot nem fogadja el 10 hónapos lányom, amit furának találok ebben a melegben, de semmi jel nem utal gondra, sőt - nagyon virgonc a kisasszony, így nem pánikolunk.
12. ében11 (válaszként erre: 10. - Platty666)
2009. aug. 10. 22:35
ez is benne van, az enyém se itta a tejcsit és a tápszert sem almának jobban örült meg a főzelékeknek.
11. hubapa
2009. aug. 10. 22:07

Áááááá biztos nincs baj, de a Te megnyugvásodért járd végig, na meg izguld magad végig.


Nekem a dokim mindig azt mondja a gyerek jelzi ha valami gondja van, főleg ha éhes. De mivel nem sír mert azt írtad volna, így ez csak fog, vagy most éppen ez van. Te sem eszel egyformán, a fogak növekedése, kibújása simán benne van az ilyen nem evőkében.

100 hogy megoldódik magától, figyeld a babádat, ad Ő jeleket mi kell neki.

2009. aug. 10. 19:57
Nem lehet, hogy mást kér? Nem elég a tejcsike, vagy megkóstolt már valamit, ami jobban ízlett?
9. Me1inda (válaszként erre: 7. - 17dfdcec7d)
2009. aug. 10. 19:40

ez jó kérdés... enyém akkor 1 hó alatt hízott 110 grammot és nőtt 4 cm-t, azt ne kérdezd, hogyan? :P doki szerint ez normális de azért elővigyázatosságból visszarendelte 2 hét múlva. Mivel nem volt az a hőség evett, s 2 hét alatt hízott 310 grammot. Szóval én nem aggódom :) Amúgy jó húsban van, akad tartalék :D


Sztem ha szervi gondja lenne, akkor sírna v aluszékony lenne, szóval azt látnád. De persze nézesd meg, remélem h nincs gond, és meg fogsz nyugodni :D

2009. aug. 10. 19:09

Szia!

Nálunk a Nestlé Sinlac vált be étvágytalanságra.Natúr tejpép.Kérdezz rá az orvosodnál.

7. 17dfdcec7d (válaszként erre: 6. - Me1inda)
2009. aug. 10. 18:49
Szia!de mitől fog így gyarapodni,?????ha nem eszik,?!szintén cicizik és azt is kiköpi pár szívás után,egy zabagép gyerek ő amúgy de megőrit,h ennyire nem fogyaszt normálisan semmit,holnap viszem védőnőhöz,és gyerekorvoshoz is,és kérek ultrahangozást a belső szerveit megnézetem,kis gyomrát,nem hagyom annyiba,
2009. aug. 10. 18:46

Szia!


Kislányom szintén 7 hós, ill lassan 8. A szitu nálunk is hasonló volt a nagy melegekben, mostanra egész szépen eszik. Viszont Ő nem fogzik, lehet ezért tért vissza az étvágya, de amíg árnyékban 40 fok volt Ő sem evett semmit, még a cici se kellett :S Szerintem ne aggódj, ha nem sír h éhes, jókedvű akkor nem lehet gond :)

5. platty666 (válaszként erre: 1. - 17dfdcec7d)
2009. aug. 10. 18:45

Figyeld meg: a széklet rendben van-e, mozog-e rendesen a baba, figyel és játszik, vagy nyűgös és sírós? Ez mind jel lehet. Elmesélem a saját történetemet - én sem hittem volna el korábban, ha más meséli.

Egy gyümölcsösben építettük fel az első házunkat, ide született a fiam. Kb. 7-8 hónapos volt, amikor nagyon megszerette az őszibarackot. Mondanom se kell, mindig kapott, szinte mást sem evett. Aztán 4-5 nap múlva arra ébredtünk, hogy tiszta kiütés a kis teste. Kiderült, csalánkiütést kapott a baracktól. Figyeld meg, nem adsz-e valami nagyon finomat a szokásosnál nagyobb adagban. Remélem, semmi komoly...

4. 17dfdcec7d (válaszként erre: 3. - Hubapa)
2009. aug. 10. 18:45
gyarapodott eddig meg is voltak elégedve velünk pár hete kezdte,h semmit nem fogad el vagy csak pár kanállal
2009. aug. 10. 18:44

Ne idegeskedj, de tényleg.

Ha a doki nem szólt a súlyáért hogy nem gyarapszik normálisan, akkor hagyd a kisfiadra. Most ilyenje van, majd máskor meg csak nézel mennyit kajol.

Esetleg darabosabbat megpróbálni, vagy amit még nem evett valami újat, ami neki érdekes lesz.

2009. aug. 10. 18:44

az enyémnél is előfordult.a fogzás meleg miatt.de a turmixokt ilyenkor is szívesen ette, reggel és késő este volt jobb étvágya amikor már nincs olyan meleg.de ha több foga jön egyszerre akkor sajnos ez van fáj neki rágni mozgatni a száját és e miatt sztrájkolhat.én több rostos levet adtam neki.

meg édeskömény teát-ez étvágyjavító.de ha sokat iszik az is telítheti a pociját.

2009. aug. 10. 18:39

[53895]

sziasztok!

7,5hónapos kisfiam most fogzik,először annak tudtuk be,h azért étvágytalan,de már zavar,h szinte egész nap eszik,nem éhes,kb 2,3 hete teljesen étvágytalan gyerekorvosunk azt mondta a meleg és a fogzás miatt,de most már nincs az a meleg én nem értem,idegesit,h mindent ellök,nem kell neki semmi,vagy csak pár etetőkanállal azt elég is,a tápszert el sem fogadja,gyümölcsöket sem reggelente

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook