Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem érzem az ízeket, megfázás miatt!!!! Mit tudok ellene tenni? fórum

Nem érzem az ízeket, megfázás miatt!!!! Mit tudok ellene tenni? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 4. 08:50

Nem érzed az ízeket megfázás miatt?

csak a hagyományos gyógyírek: mézes-citromos tea, mézes fahéj, húsleves, pihenés. 2-3 nap, és minden megoldódik.

2011. szept. 4. 08:43
A megfázás pár nap alatt enyhül, ha kezeled, és az ízek, illatok is visszatérnek. Addig meg kitartás!
9. Kanalasorvosság (válaszként erre: 1. - 190fd934c1)
2011. szept. 4. 08:42
De miért is életbevágó hogy akár külön gyógyszert szedjél arra ami magától is rendbe jön pár nap alatt?
2011. szept. 4. 08:38

A legtöbb ajánlat az alapján fog működni hogy valamilyen gyógyhatású szert vegyél be(vagy hasonlót csinálj) és 1-2 nap múlva érezni fogsz ízt!

Ami nem más mint pl hogy a citrom C-vitamin tartalma elkezd meggyógyítani ami természetes velejárója hogy az ízt is egyre jobban fogod érezni...


Szóval ilyet tanácsot én is adhatok!

Szedjél sok c-vitamint, egyél húslevest meg sok gyümölcsöt, pihenj és az ízlelőérzéked pár nap alatt teljesen helyreáll!!

2011. szept. 4. 07:13
de ihacc gyömbér&hagyma&forróvíz kombót is esetleg chilipaprikával
2011. szept. 4. 07:12

megvárod amíg elmúlik


kamillás gőzölés majdnem csodákra képes


de csak akkor ajánlom, ha arra nem vagy allergiás

5. Imo
2011. szept. 4. 07:03

nekem a lereszelt gyömbér és kifacsart narancs jött be eddig,

2 ek reszelt gyömbér

kb 1 dl facsart narancslé


kicsit erőteljes íze van, de a hatása tuti.

2011. szept. 4. 06:56
ja és nem üveges citromlé löttyöt hanem valódi citrom levet szopogass..:)
2011. szept. 4. 06:55
nemkell gyógyszer,csavarj ki egy citrom levét és szürcsölgesd el,lassan,hogy mindenütt átjárja a szád belsejét! nem fogsz savanyú ízt érezni,de másnapra picit már ízt kellene érezned! nálam ez bevált,én is így szoktam csinálni!
2011. szept. 4. 06:50
C -vitamin első körben..
2011. szept. 4. 05:59
Van rá valamilyen vény nélküli gyógyszer vagy valami?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook