Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem őt... most akkor mit akar?! fórum

Nem értem őt... most akkor mit akar?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
208. massalhangzo (válaszként erre: 207. - Michelle.r)
2016. júl. 3. 21:56

ez eleg olcso volt :D gondolom, ha randizol egyet-kettot egy ferfival, aki nem jon be igazan, elviszed romantikus vacsorara egy szakitashoz :D


igazad lenne, ha egy mar kialakult kapcsolatrol lenne szo, de itt csak par randi volt, nem kerultek igazan kozel egymashoz. bar en kapcsolatokban is ritkan hallottam arrol, hogy a szakitast jol elokeszitettek. az meg rosszabb, mert ott mindig felmerul az egyik felben a kerdes, hogy az egyik percben meg szeretett, a masikban meg mar szakit. nem lehet ezt jol csinalni sajnos, mindig faj valakinek

207. michelle.r (válaszként erre: 178. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 21:51
Sajnálom, hogy szerinted ez normális viselkedés egy férfitól.Én más stílushoz vagyok szokva.
206. 421765ca6e (válaszként erre: 205. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 21:51
most szerintem tényleg szünetre van szükségem, mert idegileg érzem hogy "elég". biztos vannak rendes férfiak, de nekem már kicsit sok(k) volt ez a sok csalódás. és érzem azt is, hogy nem mennék randizni szívesen és lelkesen, inkább úgy mennék mintha a fogamat húznák... így meg nincs értelme ismerkedni, hogy "ártatlan" pasin vezessem le a dühömet és csalódottságomat.
2016. júl. 3. 21:47
az lenne meglepo, ha egy vallranditassal elintezted volna, es nem ereznel csalodottsagot. legyen inkabb remeny, hogy vannak meg ferfiak, akik felkeltik az erdeklodesedet es komoly kapcsolatot tudnal elkepzelni veluk. ahogy ez a ferfi jott, jon majd egy masik
204. michelle.r (válaszként erre: 179. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 21:45
Értem miről beszélsz. Nem volt gyerekszobája, ő így tudja magát kifejezni ;)
2016. júl. 3. 21:41
utólag most már kínosan érzem magam miatta, hogy így "kiborultam", de az ő esete volt az utolsó csepp a pohárban. belefáradtam a társkeresésbe.
202. massalhangzo (válaszként erre: 201. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 21:34
jol is elsulhetett volna. ferfiak es nok is tudnak hulyen viselkedni ismerkedeskor, elhamarkodott donteseket hozni. nem megy mindig minden zokkenomentesen
201. 421765ca6e (válaszként erre: 200. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 21:05
talán jobb is hogy nem láttam bele jobban ebben a dologba se....
200. massalhangzo (válaszként erre: 196. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 21:01
becsulom azt, aki sokat dolgozik es elhivatott, csak az nem a mai Magyarorszagon polgarmesterkedo kategoria
199. 421765ca6e (válaszként erre: 197. - Túrógombócka)
2016. júl. 3. 20:53
a pünkösdi királyság sem tart örökké, de nekem nem ez számít. nem vagyok anyagias.
198. 421765ca6e (válaszként erre: 195. - 1abbb5d144)
2016. júl. 3. 20:47
ezzel mit akarsz mondani?
197. túrógombócka (válaszként erre: 193. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:46

de minek kéne neked egy unalmas, munkamániás, szenvedélymentes hapsi...

bár biztos jól keres. egyelőre.

196. 421765ca6e (válaszként erre: 192. - Gyöngy:))
2016. júl. 3. 20:46
Szerinted? már most készülnek a kampányra.... menni smúzolni üzleti partnerekhez meg a franc tudja, nem értek hozzá, nekem nem menne gyomorral :)
195. 1abbb5d144 (válaszként erre: 194. - 1abbb5d144)
2016. júl. 3. 20:45
nem romantikusan lennél őrült...
2016. júl. 3. 20:45

Hát nem.

De ha ezek után akarnál...nem lenne, ha csak akrnál, már akkor se lennél normális. :)

2016. júl. 3. 20:43
tudom, bennem is van hiba. lelkes voltam, beleéltem magam, kár volt. most már tényleg mindegy, úgysem lesz már ebből semmi :)
192. gyöngy:) (válaszként erre: 186. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:42
Mi az a sok politikai munka egy polgármesternek?
2016. júl. 3. 20:34

Mondjuk akármilyen visszafogott, szikra akkor is lehetett volna, nem volt. Nekem is volt, hogy megismertem valamit, és volt valami a levegőben...de aztán finoman hajtott rám, én meg ettől kiakadtam, és leráztam...mert hogy "most akkor ez komolyat akar?? ez ilyen kis finom? miért nem macsó? úristen, én nem is akarok kapcsolatot...nem uncsi egy komoly kapcsolat??"

Nah, ma már nem így tennék, de legalább csinált valamit. Nem kattant rád, nem is tudom, mire várt hónapokig.

190. massalhangzo (válaszként erre: 186. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:31
ha tobb randi utan sem volt meg koztetek az osszhang, egymas akarasa, akkor jobb igy. en nem gondolnam, hogy olyan egyenes jellem, amiket irtal rola, hogy hirtelen nincs szikra, hatad mogott ismerosnek megy a pletykalas, aztan meg nem is valaszol. de jobb, hogy megmondta, meg ha rosszul is esett, mintha huzta volna meg honapikig, te varsz a randikra, o meg ki tudja, hogy mit csinal kozben
189. 1abbb5d144 (válaszként erre: 187. - Túrógombócka)
2016. júl. 3. 20:30

hát nyilván belezúgott.

De ettől meg ki kellene ábrándulnia, nem itt enni magát miatta.

Azt írtad, sokan átvertek, akkor már tudnod kellene kezelni egy ilyet, aki meg se dugott...

188. 1abbb5d144 (válaszként erre: 177. - Michelle.r)
2016. júl. 3. 20:29
pont így
187. túrógombócka (válaszként erre: 186. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:28

nekem az az érzésem, hogy belezúgtál ebbe a pasiba, azért vagy ennyire kiakadva és ezért irogatsz neki.

ha nem így lenne, már el is felejtetted volna.

186. 421765ca6e (válaszként erre: 185. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 20:19
minden nap keresett, írt. nem ezzel volt a gond. hanem hogy nem tudta a programjait összeegyeztetni velem. nekem is elég szarul esett, de mit tudtam csinálni, kíváncsi voltam hogy kiforr-e ebből valami, és ha igen, hogy tudnánk megoldani. nyitott voltam megoldásokra.
185. massalhangzo (válaszként erre: 184. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:17
csodalom, hogy egyaltalan 4 randiig eljutottatok, turelmes vagy. ha engem 2 hetente akarna latni egy pasi, egyaltalan nem foglalkoznek vele, ismerkednek tovabb. akkor megertenem, ha mindennap keresett, felhivott volna es az a 4 randi intenziv lett volna
2016. júl. 3. 20:14
ezek után te kezdenél vele, hogy még válaszra sem méltat? szerintem nem, ahogy én sem, büszkeség és önbecsülés még van, ha akart, írt volna. én már nem tudnék bízni benne, de egy válasz attól még jólesett volna.
183. massalhangzo (válaszként erre: 182. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 20:08

de a szuziesen elo es a legyet is ropteben tipus kozott van par atmenet :D


egy vacsorat vagy kavezast osszehozni nem nagy ido, de ha tenyleg ezt akarod hinni, amit leirtal, akkor hidd. nagyon sokan elnek ugy, hogy reggel koran elmennek, es este keson ernek haza, de veled nem egyutt elt, hanem randizgattatok, a menyasszonyaval sem igy kezdhette


te irtad, hogy a csokjaban se volt semmi, tavolsagtartoan viselkedett es ridegen, kicsit te is emiatt, ez kivulrol nezve nem tunik annak, hogy ket ember nagyon tetszene egymasnak. biztos te is megtapasztaltad mar, hogy ha egy ferfinak igazan tetszik egy no, az nagyon is tesz erte


de amiket irtal rola, neked sem tetszett igazan, csak imponalt, akkor pedig ne band, es ne csinalj ugyet belole. megadtad az eselyt arra, hogy folytassatok, mert felreerthetoen viselkedett, nem elt vele, akkor hagyd. ha idovel megkeresne megis, akkor majd el tudod donteni, hogy szeretned-e megprobalni

182. 421765ca6e (válaszként erre: 180. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 20:00
Mondom, a jogi karról ismertem/ismerem. Sosem volt az a csajozó gép. Akiket megkérdeztem róla, akik jobban ismerik (például volt csoporttársnőm vőlegényét(aki a legjobb barátja), egy tanáromat az egyetemről, közös ismerősöket. Megerősítettek abban hogy nem egy oda-vissza kefélgetős, non stop csajozós pasi. A menyasszonyával többet között ezért ment tönkre a kapcsolata, mert elment 7-8ra dolgozni reggel, és este 10-11re ért haza. Egy politikus, főleg egy polgármester ( a pártot úgyis levágtad szerintem), szerinted mennyit ugrálnak a fizetésért? Az van amit a párt mond. A lazáról meg megmondta, hogy amiatt nő ne is kezdjen vele, mert tőle nem kapja meg. Ezt a tényt is megerősítette nekem róla nem egy ember, hogy ő nem dugja meg Jánost meg a fél várost. Nem elfogultságból, vagy mentegetőzésből írom, én tényleg ezért mertem vele kezdeni, mert jókat hallottam róla, és látszott rajta, hogy nem egy link férfi!
181. massalhangzo (válaszként erre: 179. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 19:52

de egyebkent en is azt tettem volna, hogy ha par randi utan nem erzem, hogy komolyat akarnek, megirnam vagy telefonon megmondanam a masiknak. de vannak olyanok, akik ugy gondoljak, az a minimum, hogy szemelyesen odaallok


szerintem o eleve nem keresett komolyat, barmit meselt, ezert nem is erezte azt, hogy most annyira megbantana ezzel, mert nem tortent koztetek semmi. ha ilyen hirtelen jott, arra gondolnek, jott valaki a kepbe, akivel ismerkedett kozben, vagy tobben is egyszerre, ezert tervezett meg programot, mert annyira nem a nagy ot keresi

180. massalhangzo (válaszként erre: 179. - 421765ca6e)
2016. júl. 3. 19:49

de ha valaki le akar pattintani, arra nincs jo forgatokonyv.


te jogot tanulsz, nem tunsz butacskanak, eleg talpraesettnek es volt mar sok randid, mint irtad. komolyan elhitted, hogy egy ferfi, aki nem kulfoldon el, kethetente er ra egy talalkara, istenfelo jofiu, aki nem csajozik, es nincs mas a kepben? oszinten kivancsi lennek a valaszodra, mert szerintem erezned kellett, hogy szar van a palacsintaban, csak tetszett a pasi, es azt is el akartad volna hinni, ha mondja, hogy kek a fu es zold az eg


biztos van mar annyi tapasztalatod, hogy tudd, mi a helyzet ilyenkor. lefogadnam, hogy az ilyen neten is fent van es vadaszgat, mivel ambiciozus, olyannal nem kezd lazaba, akin erzi, hogy komolyat akar, de o nem viszonozna, es rossz hiret keltheti, mert ismeros


nem kell ismerkedeskor keszpenznek venni, amit egy szinte idegen ferfi mesel, ha a tettei homlokegyenest mast mutatnak. az nem ismeros, akit az ujsagban latsz es a kornyekbeli pletykakbol ismersz

179. 421765ca6e (válaszként erre: 178. - Massalhangzo)
2016. júl. 3. 19:38
Michelle.r nem ezt akarat éreztetni, és én sem, nem vagyok egy gyáva beszari nő. Sajnálom ha neked így jött le, nem kell engem pátyolgatni, sem simogatnia a pasinak, én csak tényleg annyira vágytam, hogy akár egy telefonhívással, vagy messenger üzenetben leírja, hogy figyelj, mégsem érzem azt, nincs meg a szikra, hagyjuk a randit. Nem arra volt szükségem, hogy én egy rendes randira készülve, beüljek az autójába, azt hinnén, hogy megint lesz egy jó randim, és helyette kapom a derült égből villámcsapást, és helyette visszamenjek a lakásba.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook