Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem miért nem tudta kimondani... fórum

Nem értem miért nem tudta kimondani... (beszélgetős fórum)


2018. nov. 4. 13:50

Hagyjam el és kezdjek új életet... na jó de hányat?? Hányszor kezdhetek új életet? Ez volt a harmadik 😕

Nem 4-5 meg 10 évre terveztem...


Van pasi aki tényleg normális( kisebb hibakkal) és örök hűséges?!

2018. okt. 18. 02:01
a ferfiak zome nem,vagy alig beszel az erzelmeikrol.hagyd el es kezd uj eletet!
17. birebora (válaszként erre: 10. - Nancy91)
2018. szept. 29. 15:44
Hagyd a fenébe. Beteg ember. Kezdj új életet.
16. andilaci (válaszként erre: 8. - Smirnoff)
2018. szept. 29. 14:51
Van igazad....
2018. szept. 14. 17:12
Egyébként köszi minden hozzászólást. Aranyosak vagytok. 😚
14. Nancy91 (válaszként erre: 11. - Dina2)
2018. szept. 14. 17:11

Erről a narcisztikus tipusról már olvastam. El is küldtem neki még tavasszal e-mailben a cikket. Akkor kicsit mintha magába zuhant volna. Aztán a nyáriszünet alatt feledésbe merült.

Lehet hogy csak ennyi lenne? Csak bosszantani akar? Egyszer olyat is mondott hogy a nagypapája is mindig bosszantotta a nagymamájat. Ö lenne a példakép?!

Ez sem kizárt mi?

13. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 14:37

Hat sok oka lehet.


A, nincs hova koltoznie - es amig nem talal vkit, ahova odacuccolhat, addig jo vagy te is


B, nincs kedve mosni, fozni, takaritani - amig nem talal vkit helyetted, addig jo az alloviz


C, kwnyelmes igy, ahogy van Van kit elokapni, ha epp kell.

12. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - Nancy91)
2018. szept. 14. 14:21

Mert esze ágában sincs szakítani veled, akitől mindent megkapott. Tudja jól, hogy ez a mostani csak egy futó kaland, és ha majd elmúlik, akkor már ismét csak te kellesz majd neki, ezért nem akar szakítani veled.

Mert mi is lenne ővele, nélküled: oda nem költözhet, az a nő nem fog rá mosni-főzni, nem fogja kiszolgálni. Ez így a legjobb őneki.

Neked kell eldönteni:

- vagy kivárod míg vége lesz a románcnak és megbocsátol neki

- vagy kirúgod, és kezded ismét felépíteni az életedet egyedül, a gyerekekkel, remélve, hogy egyszer, valamikor te is megtalálod az igazit.

11. Dina2 (válaszként erre: 10. - Nancy91)
2018. szept. 14. 14:20

Vagy átveszed a stafétát, és mától kezdve te irányítasz a kapcsolatban, de tök keményen-nehezen fogadja el és próbál lenyomni majd-vagy hagyd a picsába...fog zsarolni, megjátszani a mártírt, visszakönyörögni...és elölről kezdeni az egészet, hogy végül ugyanoda jussatok. És a végén lesz belőled egy porszem ,aki elhiszi, hogy őnélküle sz...rt sem ér.

Mondjuk én ez utóbbit választottam, sok év vergődés után. Most épülök.

A narcisztikus emberek nem változnak meg, és a leírtak alapján ő tipikus.

10. Nancy91 (válaszként erre: 5. - Apeeng)
2018. szept. 14. 14:03

Pont ezekre a reakciókra számítottam.


Legjobban Apeeng...igen, az a bizonyos piszkos munka.


Leültem vele szembe, hogy beszélgessünk. Megfogtam a kezét. Tök nyugodt voltam. Megkérdeztem hogy mi a baj? Megváltozott minden.

Nekem esett hogy én változtam, és én látom csak hogy minden más.

Mondtam hogy ha van valakije, akkor elfogadom a döntését, hogy vele akar lenni. Nem vagyok olyan buta hogy ne tudjam felfogni.

Lekurváz, hogy biztos nekem van valakim, és őt meg kiakarom idegelni, teljesen tönkre tenni.


5 éve vagyunk együtt. 2 gyerekünk van.

Az elöző kapcsolatom is olyan volt, hogy 4 év után váltam el, mert lebukott egy útszéli pics.val.

Az az előtti meg a barátnőmmel 11 év után...(1 gyerek)


Vonzom a gyökereket? Minek nevezzem őket?


Tegnap reggel csúnyán összevesztünk. Nem szóltunk egymáshoz. Este eljátszotta hogy leesett a lépcsőröl, alulról a 4. fokról. Semmit nem hallottam. Egy halk puffanást sem...jajgatást sem.


Akkor ezt miért csinálja?

Ha már egyszer én ajánlom fel hogy vessünk véget a kapcsolatnak, akkor miért nem fogadja el?

Akkor most mit csináljak? Egyszerűen szökjek meg? Vagy miiii?

9. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 10:14

Nem tudjuk, mióta vagytok együtt. Semmit nem írtál, hogyan éltek, család, stb. stb.

Ezért azt mondom:

- ha viszonylag friss kapcsolat (=1-2 év, vagy még annyi se), akkor közöld vele, hogy te kilépsz, neked ez így nem jó, pá drágám. És kész!

- ha már több évtizedes együtt élés, esetleg család is van, akkor én azt feltételezem, hogy "most éppen van más", aki esetleg fiatalabb, aki esetleg izgatóbb, de mindenképpen új, más. Az is biztos, ő is érzi, hogy ez egy átmeneti állapot, ezért nem akarja hogy faggasd, ezért haragszik, ha mindenképp szóra akarod bírni. Valóban szeret téged, nem akar megbántani, és egyáltalán nem akar elveszíteni.


Persze ezek csak lehetséges variációk, hiszen semmit nem írtál arról, hogy ez a kapcsolat milyen mélységű, mióta tart, alapjaiban mennyire erős köztetek a kapocs...


akkor így hogyan mondjuk meg neked a tutit???

8. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 09:44
Ha nem mondta, honnan tudod, hogy nem szeret?
7. c55209c4be (válaszként erre: 5. - Apeeng)
2018. szept. 14. 09:37
Reálisan látod a dolgokat.
6. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 09:01
Lehet, hogy nem akar megbántani. Mert fél a reakciódtól. Mert tudja, hogy múltatok van és tudja, hogy te érzel iránta. De neki elmúlt és nem tudja hogy mondja ki. Krvanehéz. Nem kell őt elítélni. Csak gondolj az ő helyzetébe.
5. apeeng (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 08:28

azért nem mondja ki, mert akkor mi lesz a koronával a fején? Azt akarja, hogy te hagyd ott,(rúgd ki, bármi) és akkor büszkén mondhatja a kiváncsiskodóknak, hogy íme, ő egy szegény áldozat...belerúgott az, akit mindig is imádott..


Egyszerűen veled akarja elintéztetni a szakítást, hogy aztán rád kenhesse, nem is szeretted..ő meg már másik nő karjaiban panaszkodik(legyen az akár a felesége, vagy régi-új szerető)


ne könyörögj...a pasi bajban van, mert nem azt csinálod, amit eltervezett.

4. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 08:07

Nem is kell megértened, attól nem lesz jobb, csak te magad is gyötröd saját magad. Semmi értelme.

Fordíts hátat az ellenségednek! 👌

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 07:58

mért nem lépsz ki te,ha tudod hogy baj van,

mért hagyod magad gyötörni?

2. Ildi (válaszként erre: 1. - Nancy91)
2018. szept. 14. 07:51
Mert egy gyáva érzéketlen fasz. A szókimondás meg nem az erössége, plusz szeret gyötörni.
2018. szept. 14. 07:48
Nem értem miért nem tudta kimondani, hogy már nem érez semmit irántam. Miért vált inkább ellenségessé, mint hogy elmondta volna hogy már nem szeret. Miért hagyta, hogy idàig eljussunk. És ha megkérdezem, akkor miért nem mondja el végre? Még mindig arra esküszik hogy szeret.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook