Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem értem, mi történt a mellemmel? fórum

Nem értem, mi történt a mellemmel? (beszélgetős fórum)


9. syria (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2013. dec. 28. 21:28
Ki szoktad fejni a maradék tejet? Mert ha nem, akkor bizony begyulladhat, a mellek kőkeményeknek lesznek és nagyon tudnak fájni, magas láz is jelentkezhet. (Tejláznak is hívják.) Minimum védőnővel beszélj, őt talán könnyebb elérni, mint orvost, s ő is tud tanácsot adni.
2013. dec. 28. 21:22
Montgomery mirigyeknek hívjàk.
2013. dec. 28. 21:21
Védőnőt vagy egy szoptatási tanácsadót kellene gyorsan felkeresni. Lehet begyulladt. Ugye amikor 1-1 étkezéssel már kevesebbet eszik a baba, akkor pang a tejcsi és begyulladhat.
6. inta
2013. dec. 28. 21:04

Én úgy emlékszem, nekem is volt hasonló, a mellbimbóudvaron, közvetlenül szoptatás után láttam. Egyszer megnyomtam, kijött belőle valami tejszerű cucc, úgy döntöttem, az úgy rendben van :).

Nem piszkáltam, de nekem nem is feszítette, vagy amikor feszített valami, akkor nem kifejezetten az, hanem feszült a tejtől a mellem valami okból.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2013. dec. 28. 21:03

Hormonalisan normalisak ezek a cuccok, ha nem gyakori.

En is szoptatok meg es olyan "ragyaim" vannak, amik eddig sosem. A kozmikus is mta, hgy ilyenkr ez vans szopi utan fel ev,mig visszaall...

Azert a cicidet ne nyomkodd...

2013. dec. 28. 20:49
Mondjuk mert ki akartam nyomni ami benne van,mert feszítette,fájt.DE annyira tudtam,hogy lesz aki nem bírja ki szó nélkül....
3. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2013. dec. 28. 20:48
Mindenképpen fordulj orvoshoz vele
2013. dec. 28. 20:47
mi a francnak nyomkodod? es ha elfertozodik???
2013. dec. 28. 20:46
Kisfiam 9 hónapos.Még mindig sokat szopizik,eddig 3 étkezést váltottunk ki.A melleimet mindig rendesen kiüríti.Kb egy hónapja észre vettem a mellbimbómon apró fehér pöttyeket,mint a pattanás.Meg nyomtam és mint a túró olyan állagú dolog jött ki,de kb hangyányi mennyiségű.Ma viszont a másik cicimet nagyon fájlaltam,és tusolásnál miután feláztattam,megnyomkodtam a fájó részt.Ebből több ilyen túrós cucc jött ki,kb 3x annyi mint eddig.Most is sajog,befújtam firsttel.Szerintetek mi mi lehet ez? Forduljak orvoshoz vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook