Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem értem az ovulációs tesztet, mit kell nézni rajta? fórum

Nem értem az ovulációs tesztet, mit kell nézni rajta? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 15. 16:02
Nektek is:-D
15. angica0901 (válaszként erre: 14. - Bea0124)
2012. nov. 15. 15:41
Gratulálok Nektek, és jó egészséget kivánok!!!!
14. Bea0124 (válaszként erre: 13. - Angica0901)
2012. nov. 15. 12:32
én is ezt írtam:-D
13. angica0901 (válaszként erre: 10. - Bea0124)
2012. nov. 15. 12:08
Nekünk maga a nőgyógyász mondta, hogy a kétnaponta együtt lenni elv már megdőlt, és bizony tüszőrepedés előtti napokban ajánlatos minden nap együtt lenni, sőt, ha birjuk, többször is. Mi igy tettünk, és sikerült.
2012. nov. 12. 21:33
én is köszi a választ! :)
2012. nov. 12. 16:36
Minden nap azonos időben tesztelek,este 6kor.4 után már nem iszom,max egy kortyot,ha nagyon nem bírom már.Köszönöm a választ mindenkinek.
2012. nov. 12. 14:03

Ebben én nem hittem,hiszek hogy két naponta...legyetek együtt ma is persze.Elő egészséges katona mindig van esély mindig van!!

Én most úgy estem teherbe hogy ovu előtt amit a ciklus.hu írt

4-5napi minden nap együtt voltunk igaz próbáltuk lánynak csinálni de ugye ez is olyan hogy.vagy be jön vagy nem :-D

majd a fiús időt ki hagytuk és utána megint együtt voltunk.


Végülis mindegy mi lesz nagyon boldog vagyok mert elsőre sikerült pedig a fiam nem jött könnyen.

Szerintem ovukor a lehető legtöbbet együtt lenni.A katonák úgy is több ideig élnek.

2012. nov. 12. 13:54

Csajok, kérdezhetek én is?

Együtt lenni ugyebár 2 naponta ajánlják. De ha tegyük fel tegnap este voltunk együtt (ma nem lenne esedékes), de ma délután tesztelek LH csúcsot, akkor legyünk együtt ma este is, vagy csak holnap este, és imádkozzunk, hogy vagy a tegnap esti kisfickók kibírják a peteérésig, vagy azért, hogy a petém megtermékenyíthető legyen még holnap este is....

2012. nov. 12. 13:28
Már leirták a lányok. Délután, nagyjából mindig ugyanabban az órában, előtte 2 órán belül ne legyen folyadékfogyasztás. A + teszt az, amikor legalább kontroll csik erősségű a teszt csik, de az még csak az LH csúcs, a tüszőrepedés általában hajnalban van. LH csúcsnál mindenképp bújjatok össze, és ha lehet, ne fürcsizz reggelig, párna a fenék alá. Hátrahajló méh esetén hasra fekvés. Palástfű tea nem árt a ciklusod második felében (megtapadást segiti). Hajrá-hajrá!!!!
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2012. nov. 12. 13:16

Reggeli vizeletet egyáltalán ne használj ovulációs teszthez, mert fals pozitív eredményt ad. Minden tesztelős napon ugyanabban az időpontban, mondjuk délután hatkor, úgy, hogy előtte egy óráig nem iszol, csináld meg. Ha mindig máskor csinálod, az is becsapós.


A te esetedben valószínűleg a szombat délutáni pozitív eredményed a valós, a vasárnap reggeli fals pozitív, de a vasárnap délutáni szintén reális, hogy már negatív. A ma reggeli ismét fals pozitív.

2012. nov. 12. 13:14

Csak délután,este nagyjából egy időben nézd csak.És csak akkor tedd pozitívnak ha a control csíknál erősebb a második csík vagy éppen ugyan olyan.

Ha olyan akkor 24órán belül megtörténik az ovuláció.

reggel csak terhességi jóstesztként szokták nézni!

Érdemes azonban a várható peteérés előtt kezdeni valamint addig folytatni míg teljesen negatív nem lesz.Ha megtörtént az ovu csak várni kell a lehetséges sikerre.a beágyazódás ovu után 10-12nap.Ez után érdemes csak tesztelni terhességre.

2012. nov. 12. 12:19

csak azt vetted pozitívnak, amikor a teszt csík olyan erős, vagy erősebb volt a kontrollnál, ugye?

Itt a 2 csík nem mindig jelent pozitívat.

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2012. nov. 12. 12:05

Csak délután tesztelj! Reggel ne.

Úgy érvényes, ha minden nap közel egy időben csinálod és előtte úgy 2 órán keresztül nem nagyon fogyasztasz folyadékot.

Hány naposak a ciklusaid, és most hol tartasz?

3. Duncan (válaszként erre: 2. - Roza Lee)
2012. nov. 12. 11:59
A terhességi tesztek is sokkal érzékenyebbek a reggeli első vizeletre, az ovu teszt is ilyen:) nincs vele semmi baj:)
2012. nov. 12. 11:58
Szombat délután pozitív lett a teszt,vasárnap reggel is még pozitív volt,viszont délután megint negatív,és ma reggel ismét pozitív.Ez most hogy is van?
2012. nov. 12. 11:57
Nem értem az ovulációs tesztet......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook