Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a férfiakat! Napokig nem is foglalkozik velem,... fórum

Nem értem a férfiakat! Napokig nem is foglalkozik velem,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. szept. 11. 20:12
Nekem is ez jutott rögtön eszembe. Sajnos épp nem ért rá senki. Hagyd a fenébe meg sem érdemel.
2022. szept. 11. 19:36
tartalék játékos vagy. Ha ló nincs szamár is jó alapon. Akkor vesz elő, amikor épp nincs más a f.rkára. Többet érsz ennél, dobd ki
2022. szept. 11. 17:22

Te a vagy a listáján az utolsó! És mivel az előtted levők éppen nem elérhetőek általa, hát felhívott téged! És ha te is nemet mersz mondani neki, hát persze, hogy kiakad, mint a kertkapu.


Hagyd a fenébe! Nem vagy neki fontos, csak egy tartalék, amit olyankor venne elő, amikor nincs más. Találsz te jobbat is magadnak.

6. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 16:41
Ez egy 🐵.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 16:40
Ő egy hisztis kisfiú, nem egy felnőtt férfi - a viselkedése szerint. Semmi empátia nincs benne. Csak az számít, hogy ő mikor akar találkozni. Most épp eszébe jutottál, érj rá ! Pont ő a komolytalan. Ilyen férfivel nem érdemes kapcsolatba kerülni. Én most leráznám a helyedben.
4. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 16:32
Tudod kinek kéne.
2022. szept. 11. 16:24

Játszótérre vitt, és beültetett az emocionális hintájába..

...így elviheted egy körre te is, hogy egálban legyetek! 🙂

2022. szept. 11. 16:02
Ezt lehet érteni. Ha belemész a kapcsolatba akkor a férfi kedve kénye szerint kell majd cselekednek, mert komolytalan stb leszel a későbbiekben is. Ha nemet mersz mondani, egyre nagyobb dühkitörései, és beszólásai lesznek. Gondold át!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook