Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem! fórum

Nem értem! (beszélgetős fórum)


19. ina87 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. szept. 2. 23:46
végül is még sok időt lehet eltölteni velük pl meg látogatod öket,meg napi szinten lehet tartani a barátságot de amugy jó megoldás foglald le magadat ha el költöznek igy kevésbé fognak hiányozni,sok sikert
18. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Evici85)
2011. szept. 2. 15:37

Nem feltétlen tudatosan, de lehet, hogy kicsit jobban kedveled a kelleténél. Volt egy ilyen áthallás a szövegben, főleg, hogy a nagy családi barátságban "anya" meg se lett említve.

Látod, másnak is eszébe jutott, ne kapd fel a vizet, inkább talán gondolkozz rajta, lehet-e ilyesmi a háttérben (túlzott ragaszkodás a sráchoz).

17. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. szept. 2. 15:33

Én még nem voltam ilyen helyzetben sajnos..bár én is így éreznék valaki(k)iránt..


Lényeg,hogy kötődsz nagyon hozzájuk,talán inkább a gyerkőc akit jobban fogsz hiányolni,hisz anya vagy..

tarthatjátok még a kapcsolatot,te életed pedig zajlik tovább..biztos,jönnek még mások is az életedbe..talán szülsz még egy gyerkőcöt is,akkor úgyis a kiscsaládodra fóksuzálsz,és jobban fogod bírni a barátaid hiányát..

2011. szept. 2. 14:27
szerintem azért, mert ők azok, akikkel feltétel nélkül lefogadtátok egymást és tudod, hogy ilyen még nem volt és nem tudod elképzelni, hogy másokkal lehetne.
2011. szept. 2. 14:15
A legjobb barátnőm itt lakott alattam, már évek óta New York-ban él. Órákat tudunk beszélgetni a távolság ellenére is. Nem a fizikai távolság számít.
14. Evici85 (válaszként erre: 13. - Syria)
2011. szept. 2. 13:57

Vannak barátaink, persze, de olyanok akikkel teljesen megbízunk és megbeszélünk velük sok mindent csak ők vannak.

a többieknek is persze elmondunk dolgokat de ők az egyetlenek akik ennyire közel állnak hozzánk.

13. syria (válaszként erre: 6. - Evici85)
2011. szept. 2. 13:51
Talán azért, mert ők az egy egyetlen igazi barátaitok. Vagy vannak mások is? Ha igen, akkor lehet abban valami, amit butternut írt...
12. Evici85 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. szept. 2. 13:32
ez a baj hogy nem tudom:(
11. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Evici85)
2011. szept. 2. 13:31

Erre igazán csak te tudod a választ.

Az emberek jönnek-mennek az életünkben.

Van, aki a szomszédban él, a másik a föld másik oldalán.

10. Evici85 (válaszként erre: 8. - Nana06)
2011. szept. 2. 13:29
köszönöm neked!!
9. Evici85 (válaszként erre: 7. - Lady szilvi)
2011. szept. 2. 13:28

gondolod?

de mi nem érzünk egymás iránt barátságon kívül semmit!

2011. szept. 2. 13:27
szerintem ez azért van, mert a saját családod mellett velük érezted magad a legjobban...nem tudom hogy mit lehet ilyenkor csinálni...szervezz nekik egy búcsú partit, és a kapcsolatnak nem kell ezzel megszűnnie, van telefon, internet, sok helyen fel lehet venni a kapcsolatot :) tudom hogy ez most nagyon nehéz, de idővel jobb lesz, a barátságotok pedig ennyitől nem hiszem hogy el fog laposodni, tennetek kell érte...vagy ha mégis megromlana, akkor meg örülj hogy ez a fél év milyen jó volt :)
2011. szept. 2. 13:26
Talán jobb is, mert itt még lettek volna szövődmények ;)
6. Evici85 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. szept. 2. 13:17

igen, tisztába vagyok vele hogy az ők életük, ezt én is mondtam nekik hogy barátságból nem lehet megélni, tiszteletben tartom, hisz mást nem tehetek..

végül is én arra lettem volna kíváncsi hogy szerintetek miért ilyen nehéz az elválás...

5. Syksy (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2011. szept. 2. 13:16
Épp ez ugrott be nekem is.
4. Evici85 (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2011. szept. 2. 13:16

Most ebből miért kell ezt kihozni hogy rá vagy állva a srácra?

Nekem is van saját férjem, kisfiam!! mivel a természete teljesen hasonlít az egyik gyerek korom beli barátoméra..már rögtön kombinálni kell, hogy biztos rá hajtok...

2011. szept. 2. 13:13
talán ahhoz képest, hogy ők egy "család", kicsit rá vagy fókuszálva a srácra...
2011. szept. 2. 13:12

Az ő életük, az ő családjuk, az ő döntésük.

A barát akkor jön, amikor mindenki más elmegy.

A barátság ajándék, nem lehet követelni, kényszeríteni. És leírtad a lényeget: emlékeztetnek a múltra...

Éld a saját életedet, és ne vetítsd ki rájuk a tiédet. Az élet megy tovább.

2011. szept. 2. 13:08

Van egy nagyon kedves család, kb 6 hónapja ismertük meg egymást, és nagyon jó barátok lettünk e rövid idő alatt.

Már kb 2 hónapja mondogatják, hogy lehet vissza mennek Pestre mert ahol most dolgozik a srác keveset keres és ez nem elég nekik.

Ma beszéltünk és mondta a srác hogy ha meg tudják oldani valószínű nem soká el fognak költözni.

Nekem ez nagyon rossz!!! nagyon jó barátok lettünk és ha csak arra gondolok hogy elmennek a síró görcs rám jön...

nem rég született egy kislányuk akit imádok, ráadásul a srác természetre nagyon hasonlít egy gyermek kori nagyon jó barátomra, akivel megszakadt e kapcsolatom mert ő és én is más suliba mentünk tanulni... mások lettek a baráti kapcsolataink...

Nem értem miért viselem ilyen nehezen annak a gondolatát hogy elmennek és elveszítem őket????

Valaki????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook