Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok szakítani! Pedig.... fórum

Nem bírok szakítani! Pedig.... (beszélgetős fórum)


2010. jan. 9. 00:22

Amiket leírtál, velem nemigen csinálhatta volna annak idején a férjem! Pedig együttjártunk 5 évig....


Szoktunk beszélgetni - 2 kislány szüleiként meg aktuális is -, hogy milyenek a "mai fiatalok"?

Tudod mit mondott? Azt, hogy annak idején bennem több tartás volt 16 évesen, mint a mostanaik némelyikében huszonévesen. Tisztelet a kivételének.

2010. jan. 9. 00:14
nem ő az igazi.ennyi a képlet. ha az lenne te lennél neki a legfontosabb. dobd ki,és keresd meg a párod :) sok erőt kedves!
2010. jan. 6. 16:07

Én is legszívesebben szakítanék a párommal, de nem ő miatta. Pedig szeretem nagyon, ő is engem.

Nekem az anyjával van bajom, kihasználja a saját fiát, elveszi az összes keresetét mondván hogy fel kell adni a számlákat, de a húga meg minden héten új ruhát meg cipőt vesz+ minden héten disco, marbi cigaretta, fodrász, ja és még fogamzásgátló is(16 évesnek). Egy szülőnek nem ilyennek kéne lennie hogy egyik gyerekétől elveszi azt amiért megdolgozott, aztán a másik gyereke költi azt el(aki még iskolás). Már elegem van, semmi jövőt nem látok a kapcsolatunkban, a nullából nem tudnánk soha pl összeköltözni:(

De ha el is költöznénk, az anyja lehet minden nap jönne hozzánk kuncsorogni "nem tudja föladni a számlát" jeligével. Én azt nem bírnám.

22. carrie
2008. aug. 31. 20:46

hát ma szakítottunk...

teljesen kivok.. sírtunk mind a ketten...


hogyan lehet ezt túlélni?????? :(

2008. aug. 26. 08:57
Én pasi vagyok, de m indenképpen szakitanék a Te helyedben. Ennyit egyikünk sem ér meg !
2008. júl. 26. 14:04

Én a helyedben lépnék.

Elolvastam a naplód...ennyit szenvedni egy pasi miatt?Egyszer én is megtettem, harcoltam, csak neki legyen jó és én magam széppen lassan eltűntem...és hála istennek egy idő után az érzéseim is.Most már tudom, hogy lehet, hogy fájt volna ha fél évvel előbb hagyom el, de legalább megmaradtam volna abban a félévben is olyan embernek akinek van véleménye és élete!

Vissza gondolva hülyének nézem saját magam, hogymi mindent megtettem h a kedvében járjak:S

Sokszor meg sem mertem szólalni, csak h ne legyen belőle vita:D

Többet nem, lépni kell és találsz majd egy olyan pasit aki valóban szeret!!!!

19. gabcsyka (válaszként erre: 18. - Carrie)
2008. júl. 2. 16:12
Ha Te ezeket elhiszed....
18. carrie
2008. júl. 1. 20:56

Na beszéltem vele, tegnap az anyuja nem tudta h otthon van ami igaz tanuk is igazolják, és csak egyedül akart lenni mert mérges volt.


Anyujával kapcsban meg azt mondta h már ő is szivesen elköltözne itthonról és h szeret

17. carrie (válaszként erre: 16. - Gabcsyka)
2008. júl. 1. 17:54

De viszont amikor meg nincs balhé vagyis mindketten joo hangulatban vagyunk akkor nagyon aranyos meg rendes meg édes meg minden, csak amikor behülyül...

Ma jön hozzám 7körül szal majd lesz vmi..

16. gabcsyka (válaszként erre: 13. - Carrie)
2008. júl. 1. 13:52

N em kár érte, az ilyenért egyért sem kár!

Durva lesz amit írok Neked: Te biztos pont vagy neki szexuálisan, részéről kb. ennyi.

Letagadtatja magát az anyjával, az előtt a nő előtt akit állítólag szeret...

LAPÁT!!!!!!!!!!!!

15. carrie (válaszként erre: 14. - Pitypang)
2008. jún. 30. 22:58
Legközelebb ezt fogom legelőször leellenőrizni a pasiban :)
2008. jún. 30. 22:55
Az "anyuci kicsi fia" nagyon nem jó pasi fajta. :D Most melléfogtál, nem tudtad, OK, de legközelebb ne ilyent válassz, ha jót akarsz magadnak. ;)
13. carrie (válaszként erre: 12. - Gabcsyka)
2008. jún. 30. 22:55

Hát igazad van!!

De nagyon igazad van! Köszi szépen h írtál.

Nem hagyhatom magam a mai után teljesen a föld alá sülyedtem... Kár érte dehát ha neki anyuci kell akkor éljenek együtt..

12. gabcsyka (válaszként erre: 11. - Carrie)
2008. jún. 30. 22:52

Plussz egy ok, arról nem beszélve, hogy a fiacskájának fontosabb a mama, mint Te akkor nincs miről beszélni.

Ne hagyd már magadat ilyen fiatalon megalázni!!!!

11. carrie (válaszként erre: 10. - Gabcsyka)
2008. jún. 30. 22:49

Már most is megkeseríti.. Mindenbe beleköt, mindig telefonálgat minden baj neki jájj

Nemsemmi..

2008. jún. 30. 22:46
Mit ne?Lapát nincs is miről beszélni! Jól láttam 20 éves vagy? Kapsz 100 ilyet, hidd el. Főleg ha anyuci kicsi fia, tudod, hogy megkeserítené az egész életedet a mama? Na jobb ha azt nem próbálod ki.....
2008. jún. 30. 22:45

Hát igazatok van... :(

Annyira megalázó volt ma az anyukás eset...Nincs itthon...

Csak tudjátok több mint egy éve együtt vagyunk és ezt érdemli a kapcsolat h így legyen vége?

Lassan 30 éves fejjel így oldja meg??

Vagy csak sztem ciki?

8. daroki (válaszként erre: 1. - Carrie)
2008. jún. 30. 22:42
Én úgy látom,(rövid leírásod alapján),hogy ez a fiú már nem igazán szeret téged.
2008. jún. 30. 22:42

Kedves Carrie!!


Annyira fiatal vagy még! Előtted az élet, a fiatalság! Miért szeretnél egy olyan férfival élni akinek minden más fontosabb, mint Te???

Kell ez Neked??

6. carrie (válaszként erre: 4. - Gabcsyka)
2008. jún. 30. 22:41

Hát igen már utaltam rá neki h így végzi, dehát ha mondom neki h mostmár legyünk jook, utána egykétnapig jool viselkedik aztán megint paff.

De már nagyon ott tartok h akkor legyen vége, d ha ezt megmondom neki akkor jajj ne ne ne

2008. jún. 30. 22:40
Bocsi csak naon ideges vok még. Amugy egy fokkal jobban fogalmazok ha nyugodtabb vok. Bocsi
2008. jún. 30. 22:39
Tedd lapátra, vegye feleségül az anyucikáját!
2008. jún. 30. 22:37
Te sem lehetsz egy egyszeru eset, ahogy a hozzaszolasodbol lejon.
2008. jún. 30. 22:29
Jah persze beteg lettem ma szal egész nap lázas vok meg rekedt minden bajom van... Lehet rá számítani... :(
2008. jún. 30. 22:26

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket a pasimmal kapcsolatban.

Nemértem meg őt..

A helyzet a következő: minden szép és joo volt pár hónapig amikor is bekattant neki valami, és teljesen megváltozott. Nem foglalkoozik velem úgy mint azelőtt, vagy ah azt egy nő elávrja, minden más fontosabb neki nálam ha előbb hazaér akkor a haverjával megy kondoba v úszni pedig csak egy puszira kérem h hazafelé ugorjon be. Mert amugy egy uccára lakik tőlem és ha megy haza útbaesek.

Szóval teljesen el vok felejtve, és ami még persze nem hiányozhat az "anyuci pici fia" jelenség. Az anyukája neki a legfontosabb, ha elmegyünk valahova az anyukája hívja h mikor ér haza pedig már 28 éves!!Persze ő ugrik neki...

Nemrég már kiborultam neki h nem bírom tovább sírtam már rendesen rosszul lettem mert szte neki van igaza én meg hülye vok, ez volt tegnapelőtt este.. Tegnap még minden okés ma meg: telefonálunk és ő megsértődik egy beszóláson ami poén volt!! Állandóan huzzuk egymást most is csak olyat mondtam ő meg lecsapja a telefont!!

Este hívogatom nem veszi fel írok neki nem vszol és képzeljétek: megyek hozzájuk és kijön anyuci h NINCS ITTHON DOLGOZIK, NEM SZÓLT NEKED?! Persze otthon volt!! BEÁRULT ANYUCINAK!! ÉN OLYAN DÜHÖS VOK RÁ!!! Persze az anyucika utál szal hallanotok kellett vna ah mondta... :@

Utána írt smst h nem jön ki mert már fexik le és h rosszul esett neki amit mondtam..

Olyat mondtam amivel egyfojtában húzzuk egymást... nemértem...

Azt mondja h szeret. Én hiszek is neki mert látom rajta.

De akkor miért ilyen???

Én meg persze hülye létemre szeretem őt és nem bírom elhagyni...

De ezért az anyukásért naon naon mérges vok rá..


Szóval szeretném ha lelket öntenétek belém h bírjak szakítani vagy hogy micsináljak??


KÖSZIIII

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook