Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem bírok korán kelni fórum

Nem bírok korán kelni (beszélgetős fórum)


16. LBO
2022. febr. 26. 06:26
Évekig 5:45-kor keltem, de egész nap olyan voltam mint a mosott rongy. Aztán rájöttem, ha 5:25 és 5:30 között kelek, sokkal frissebb vagyok. Így hát előbbre hoztam a kelést egy negyed órával. Egyrészt több időm van elkészülni, másrészt ez az én úgynevezett "énidőm". 🙃 A család ilyenkor még alszik, én meg kényelmesen, mire mindenki felkel (ami kb. negyed 7), elkészülök.
2021. okt. 4. 13:22
Én sem de muszály
14. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 13:12
Huszonévig keltem fél ötkor, az túlzás, hogy megszoktam. Ma már a 6 órai kelés is korán van nekem, nem is tervezek 9-10 előtti indulást sehova. Anyukám volt ilyen, apu, és férjem ha ötkor kelnek is vigyorognak és elemükben vannak. Én 1 óráig meg sem szólalok.:)
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 11:36
Majd visszaszoksz.
2021. okt. 4. 11:30
Csak akarni kell és nem problémázni rajta.Nah akkor menni fog.
11. libikóka (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. okt. 4. 10:20

Hát ne húzd fel magad ,na:)))

Persze bosszantó,,,bár ha így járok bónusz időnek tekintem:))

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. okt. 4. 10:16

Ez működhet. Amikor pont mély fázisban ébreszt az órám, egész nap azt sem tudom, hol vagyok.

Vannak olyan okosórák, amik figyelik az ember alvását, és a felszínes periódusban ébresztenek.

2021. okt. 4. 09:57
Feküdj le korábban.
8. globus (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2021. okt. 4. 09:35
Azt én is utálom, hogy hétvégén másfél órával korábban felébredek. Úgy felhúzom magam, nem tudok visszaaludni a pipától 😁
7. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 09:33
Vissza tudsz szokni, meglátod. Par napig kényelmetlen lesz. Nem lehet megoldani rugalmas munkaidővel?
2021. okt. 4. 09:32

Épp most hallgatom a rádióban:))ilyenkor ki lehet próbálni hogy 10/15 perces idővel előbbre hozod az ébredési időt.Ki lehet sakkozni hogy mikor vagy kevésbé mély alvási fázisban.Leeht hogy frissebben ébrednél pl.5.15 kor.

Hát nem tudom:)))Gondoltam leírom pont idevág:))

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. okt. 4. 09:27
10 körül és mindig rossz alvó voltam, mégis a home o. előtt csont nélkül fel tudtam kelni, 4 óra, fél 5 körül. Sőt még a h.o.alatt is egy darabig, aztán valahogy elkényelmesedtem vagy fáradékonyabb lettem. Vidéken dolgozom és szeretem a munkámat - de ez sem dob fel. A cola kávé energiaitaltól legfeljebb a hasam meg, de nem vagyok fittebb. Különben nem vagyok beteges, covidos nem voltam, 2 oltást kaptam, semmi utóhatása nem volt.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 09:21

Létezik ennek az ellenkezője is,,,aki évek óta korán kel dolgozni és már hétvégén /szabi alatt sem tud tovább.

Persze ez nem vígasz,szerintem ki kell várnod míg helyreáll a bioritmusod.

Feküdj időben,ne nyomj szundit az ébresztőn,nem csak c vitamint szedhetsz:)

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 09:21
Mikor szoktál lefeküdni?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 4. 09:16
Szerintem ez szokás kérdése. Ahogyan elszoktál tőle, ugyanúgy vissza tudsz szokni.
2021. okt. 4. 09:11
Évekig fél 5-kor keltem, minden nehézség nélkül. Pár hónapos home office után vissza kell mennem dolgozni, de vagy nem ébredek fel vagy "ájuldozok " nap közben. Ittam kávét colát C vitamint. de semmi nem segit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook