Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem bírok aludni, megőrülök! fórum

Nem bírok aludni, megőrülök! (beszélgetős fórum)

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 15. 07:47

Nem nem .

Ez csak egy kérdés.

2022. ápr. 14. 21:21
Visszajöttek a bajok? ☹️
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Mirrmurr2)
2022. ápr. 14. 21:16

Ez a melatonin ez kimondottan alvásra való ?

Mert depresszióra is ezt adják

Vagy én értem félre?

2022. márc. 31. 20:08

A valeriana valóban segített!

Köszönöm a tippeket.

25. tumbo2 (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2022. márc. 30. 18:08
én csak nyugdíjas koromban voltam pár hétig,az éjszakákkal nem is volt baj,olvastam,rádiót hallgattam,de mikor nappal sem tudtam aludni,az már szörnyű volt,a hülye doki meg azt mondta,ha éjjel nem tudok,aludjak nappal.hát nem érti meg,hogy nem tudok?
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Tumbo2)
2022. márc. 30. 17:44
Elhiszem, tudom milyen. Évekig jártam 3 műszakba mikor MEO-s voltam a Tisza Cipő Gyárban. Mikor kezdtem megszokni az egyik műszakot, pont akkor kellet átállni. Rá gondolni is borzasztó.
23. tumbo2 (válaszként erre: 18. - 55Judit)
2022. márc. 30. 17:14
mikor éjszakás voltam,sem éjjel,sem nappal nem tudtam aludni.már azt hittem megőrülök.
22. fewin (válaszként erre: 21. - 55Judit)
2022. márc. 30. 16:08
Köszönöm, ez így egyszerűbb volt, jeleztem.
21. 55Judit (válaszként erre: 20. - Fewin)
2022. márc. 30. 16:01
megnyomhatod jobb oldalt a kezecskét, és beírhatod mit szeretnél.
20. fewin
2022. márc. 30. 15:57
Köszi, akkor írok a moderátoroknak, h töröljék.
19. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fewin)
2022. márc. 30. 15:48
Termék nevet be szabad írni, csak így belinkelve nem, ahol megvásárolni is lehet mert ez már reklám. Ilyenért kitiltás jár ha észreveszik.
18. 55Judit (válaszként erre: 17. - Tumbo2)
2022. márc. 30. 15:29
Bizony hogy kevés. Mikor ennyiket aludtam, olyan voltam mint egy zombi. Már komolyan tartottam attól, hogy megbetegszem.
17. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 15:26
én is így vagyok kipróbáltam már mindent,gyógynövényeset,kínait,semmi sem használt.félek az estétől,hogy nem tudok elaludni.mikor először kaptam altatót,nyolc órát aludtam.el is késtem a munkából,mondta a főnököm,hogy egészségedre.most három-négy órát alszom,de érzem,hogy kevés.
2022. márc. 30. 15:26
Voltam most venni Valeriánát,köszönöm mindenkinek!
15. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 15:16
Recept nélkül gyógyszertárban.
14. 55Judit (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. márc. 30. 15:13
Jaj meg ami a témához kapcsolódik ugye, elkezdtem jobban aludni. 😀
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Mirrmurr2)
2022. márc. 30. 15:10

67 éves vagyok. Néhány éve elég erősen lehúzott a tavaszi fáradtság. Most nem vagyok fáradt. A lakás és a ket is az én feladom és győzöm. Van lendületem, nem vonszolom magam, és estére se borulok ki, csak kellemesen elfáradok.

Egyébről nem tudok beszámolni így 3 hét után, mert előtte is jól voltam, minőségi vitaminokat szedtem, csak meguntam a sok félét szedegetni. Na meg ahogy a természet állítja össze a megfelelő kombinációban az összes vitamint az összes nyomelemmel, ezt ember nem csinálja utána. Gondoltam kipróbálom, hátha váltok.

12. Mirrmurr2 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2022. márc. 30. 14:58

Judit,


milyen más pozitív hatását érzed az algakészítménynek?


Köszönöm!

11. 55Judit (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. márc. 30. 14:25

Irigyellek hogy neked bevált a gyógynövényes nyugtató. Nekem sajnos nem. Én is az alvással küzdök, illetve hogy el ne kiabáljam, egyre inkább múltidőben.


Régen orvos írt ki alatatót, mert vagy nem tudtam elaludni, vagy felkeltem 2 óránként pisilni, inni, bármiért. Bár orvos mondta hogy ez gyenge altató és ne féljek a hozzászokástól, 1 hónap után mégsem hatott. Nem írattam erősebbet, szenvedtem inkább, hátha megoldódik. Innentől jött több féle gyógynövényes kapszula, melatonin, tea.


A megoldás talán 3 hete kopogtatott be az Imunex alga komplex elkezdésével. Bő 1 hete elalszok negyed órán belül ha lefekszek, éjjel pedig már csak 1x ébredek fel, és vissza is alszok. Már 6 órákat alszom, az algázás előtt meg 3-4 órákat aludtam, sőt gyakran el se aludtam egyáltalán reggelig. Remélem teljesen rendeződik hamarosan az alvásom. 3 hét után már más pozitív hatását is érzek az algáknak, ezért én ezt ajánlom, mert nekem ez vált be.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 13:32
Izgulsz az eredmény miatt. Hétfőtől már nem izgulsz. Addig pedig, ha ennyire hatása alatt vagy, valóban valami gyenge hatóanyag. Bár meglehet, hogy esetleg egy nyugtató tea is elegendő lenne. Lefekvés előtt.
2022. márc. 30. 13:32

A melatonin szerintem a legjobb.


A férjem és én is sok mindent kipróbáltunk, én ugyanígy nem tudtam a hajnali ébredés után visszaaludni.


A melatonin pár nap után segít,

a legjobb az ezüsz dobozos Bio-melatonin, csak rettentő drága.

Spórolni akartam és kipróbáltam az olcsóbbat: érezhetően sokkal gyengébb a hatása.

2022. márc. 30. 13:16
Melatonint próbáltál ? recept nélkül kapható kb 1500 ft. Pár órás alvást biztosit, másnap mellékhatása sincs.
2022. márc. 30. 13:14

Én teliholdkor nem alszok pár napig (bár nincsenek rossz gondolataim).

Akkor szoktam este 2-t bevenni a Jutvit-s Valeriánából. Általában segít.

6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 13:06
Drogéria (dm, rossmann), patika
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. márc. 30. 12:57

Köszönöm a tippet.

Hol lehet beszerezni?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. márc. 30. 12:57

Lehet félre értetted,ezek a tünetek úgy 3-4 napja vannak,előtte semmi gond nem volt.

Mióta nem alszok,na azóta vannak ezek a gondok

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 12:54

Sok az, ami most történik körülöttünk.

Nehéz feldolgozni az eseményeket.

A Valeriána enyhe gyógynövényes nyugtató, talán kipróbálhatnád. Nekem bevált. Nyugi, az élet megy tovább....

2022. márc. 30. 12:39

A fejedben van a hiba, tipikus depressziós tünet, hogy nem tudsz aludni. Anyóssal is ez van.

Rátesz az időjárás változás is neki mindig. Ő gyógyszereket is szed, valamennyire segít, de ez csak nagyon végső estben javaslom, mivel onnan nincs visszaút.

2022. márc. 30. 12:31

Körülbelül egy hete nem bírok csak néhány órát aludni.

10 óra után érek haza a munkából fürdök fekszem aztán 4 óra körül mindig felkelek pisilni,és nem bírok visszaaludni.

Nem megy.

Egy hete ez megy és már kezdek megőrülni,ma szabit kértem hogy ki tudjam pihenni magam,persze megint 4kor ébredés.

Ideges vagyok ingerült úgy érzem magam mint aki valami nagy vizsga előtt áll és izgul az eredmény miatt jár a kezem lábam állandóan ,rossz gondolataim vannak,hogy meghalok vagy miért érzem magam így.

Ez a fáradtság miatt van ?

Rossz a kedvem ,nem nagyon beszélek,nem válaszolok a barátaimnak

És ma már oda jutottam hogy nem mertem lemenni pékségbe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook