Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság fórum

Nem bírok a lányommal: Züllés, hazugság, lopás, alkohol, altató, öngyilkosság (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
722. Mirr_Murrka (válaszként erre: 558. - Mirr_Murrka)
2009. jan. 5. 11:07

rossz hát.

De nyugi, csak az anyukám óvónő.

Mellesleg: a világ legjobb óvónője, csak én vagyok a Nevelés Csődje... :DDD

721. ericika2 (válaszként erre: 716. - 231e4a8377)
2009. jan. 5. 08:27
Örülök, Márti nektek.
720. ericika2 (válaszként erre: 718. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 5. 08:26

Kedves Vankiút,

lehet, hogy a munka hiányzik, más, értelmes emberek között lenni.

Nem vagyok egy házitündér-alkat, a főzésen kívül a házimunka nyűg, most karácsony, vendégjárás, utána végre együtt lehettem volna a párommal, és egyszerűen beállított. A lány 19 éves, én 46 vagyok. A lány nem is túl szép, okos aztán végképp nem, barátja sincs.

12 éve élek Ausztriában, férjhez nentem egy itt élő volt-jugó magyarhoz, a mostani párom miatt váltam el tőle, 5 éve, és egy év lakásbérlés után hozzájuk költöztem. Két gyerek, a fiú 20 éves most, idén költözött el.

Kezdettől az egész házimunka rám szakadt, ezt elvárták, de beleszólásom nem volt semmibe, kifogásom a gyerekekkel kapcsolatban nem lehetett, mert nem vagyok az anyjuk.

Kicsit egyedül maradtam.

Az apja sem értett ezt a feljelentés-dolgot, de sokat nem foglalkozott vele.

Most februárban lesz még egy tárgyalás, most én érzem, hogy nincs kiút. Szilveszterkor ittam is, most attól félek, hogy visszaesek, nem merek kimenni a házból. Mi van, ha tényleg mindent, az életemet is elveszítem.

Az élettársamat szeretem, ő is, de a gyerekeit is. Visszaolvasva zavaros, amit írtam, nem tudom, mikor jövök ki ebből a kútból.

719. 231e4a8377 (válaszként erre: 717. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 5. 07:36
Ma leszek én is napközben, tudunk végre beszélgetni:)
718. 84b8ae41fe (válaszként erre: 713. - Ericika2)
2009. jan. 5. 02:04

ericika2!

Igaz most nem olvastam vissza de ebben a hsz-ben azt írtad ,hogy ez a lány feljelentett már? És félsz ,h ez ismét megtörténik ?

Szerintem neked kicsit keményebb a helyzeted mint Mártinak :( Most nem elszomoritani akartalak csak olvastam ,h a házasságtól várnál valami féle változást... Hát én nem is tudom . Én nem gondolom ,h egy papír valamit is segitene a te ( ti ) esetetekben . A párod mit szólt az első feljelentéshez?

2009. jan. 5. 01:54

Sziasztok!

Márti!

Most volt időm a naplódat olvasni . Én olyan boldog vagyok :))) Nagyon drukkolok ,hogy sikerüljön olyan munkát találnia a lányodnak amit szívvel lélelekkel tud csinálni .


Az ide írtakat is olvastam :)és azt gondolom ,h még időben sikerült ezt a leányzót "elkanod", mert hidd el a szilveszter egy nagy kihívás volt neki (alkohol ) terén . ÉS ŐŐŐ BIZONYITOTT ! !!

SZÓVAL NAGYON ÖRÜLÖK !!!és jólenne már dumcsizni ...ott:P

Tegnap késő éjjel értünk haza ,ma meg mi is kiruccantunk egy kicsit . De holnap leszek és várlak .

puszaa addig is :)

716. 231e4a8377 (válaszként erre: 715. - Dbe3645082)
2009. jan. 4. 16:43

Szia Byna!


Kedves vagy, hogy ezt mondod, de "csak" szeretem a lányomat, ennyi kell ehhez. No meg valóban, kell hozzá jó nagy belső erő, hogy legyőzzem magamban a dühöt, és megbocsássak neki. Akármit is csinál, a gyerekem, remélem, ő is rájött, hogy ezt nem szabad eltolnia magától, sőt tennie kell azért, hogy így is maradjon.


Köszönöm a jókívánságot!

2009. jan. 4. 14:35
Márti!Nagy örömmel olvasom ezt a fórumot!És nagyon örülök hogy vannak még ilyen kitartó és tiszta szívű emberek!Nagyon rendes vagy a lányoddal szemben!De úgy látom be fog érni a kitartásodnak a gyümölcse!:):)Sok sikert kívánok a lányodnak a munkához!! Remélem sikerül mindennek rendbe jönni!
714. rizike (válaszként erre: 704. - 231e4a8377)
2009. jan. 3. 20:03
Nagyon de nagyon őrülök nektek!!!:-)))))))
2009. jan. 3. 19:57
Igazándiból attól félek, mikor fog újra eljelnteni.
2009. jan. 3. 19:51
Nekem is mindig a klaviatúrát át kell váltni magyarra a németről, és normálisan jön ki mégis.
711. ericika2 (válaszként erre: 706. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 3. 19:47
Azt vettem észre, hogy nem merek nyitott palackokból inni. Nem tudom a heroint. Lefogyott 10 kilót. Most minden este diszkózik.
710. 231e4a8377 (válaszként erre: 709. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 3. 17:24
:D :D :D
709. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 708. - 231e4a8377)
2009. jan. 3. 17:20
A titkosszolgálat már vizsgálja :)))
708. 231e4a8377 (válaszként erre: 705. - 84b8ae41fe)
2009. jan. 3. 16:58
Ez a rejtjeles írás nagyon vicces!:D
2009. jan. 3. 16:37

huuuuu most nezem hogy atvaltott kozben a klaviatura.... bocsi nem figyeltem .

na majd otthonrol irom ismet .

2009. jan. 3. 16:36

ericika2

este irok neked is csak errol a geprol nagyon nehez irni neke منهاسا

ٍشتىخس

a heroint akar egyszer is megprobalta mar a lany??Ekivancsi lennek.

2009. jan. 3. 16:32

Marti!

Olvasok folyamatosan de ezen a gepen nagyon nem tudok irni . Itt vagyunk most meg pesten a masik lakasba de estere otthon leszek .Szerintem egesz jol alakulnak a dolgok nalatok. ناغغلفبي تتشاا تللفز

Szoritok neked innen is es most is azt erzem ,hogy minden nagyon jol alakul. Na persze لفهمخ

704. 231e4a8377 (válaszként erre: 701. - 0a54101b90)
2009. jan. 3. 15:17

Ha el kezd dolgozni, akkor új játékszabályokat kell lefektetnünk. Egyenlőre itthon vagyok januárban, így még viszonylag szemmel tudom tartani.

Nem igazán bízom még meg benne, azért volt néhány eset, amikor szemrehányást kapott, remélem, csak a rossz beidegződés miatt ette ki a hűtőből a többiek sütirészét is. Tudom, ezek apróságok, de nem hagyom szó nélkül. Ahogy eddig sem hagytam, de most ijesztőbb, ha szólok, mert tudja, hogy nagyon labilis a helyzete.

Szóval ez most igazi türelemjáték...

703. 231e4a8377 (válaszként erre: 702. - F65231edcb)
2009. jan. 3. 14:41

Szia Íriszke!


Azt hiszem valóban ennyire instabil, hogy a részeges barátja mellett ivott, meg még ki tudja mit csinált, az új, tündéri barát mellett, meg tündéri barátnő...

Talán mindig is az volt, csak a másik mellett együtt kellett üvöltenie a farkasokkal, és ez viselte meg. Itthon meg kegyetlenül szégyellte magát.

Talán.

Szerintem még eltelik még pár hét, míg tud róla beszélni. Foszlányokat mond, de nem faggatom, csak ha szóba hoz valamit, akkor arról érdeklődöm.


Elég durva dolgokat mesél magáról....most szilveszterkor azt mondta, mennyivel jobb volt a mostani, mint a tavalyi, a tavalyira egyáltalán nem emlékszik, mert a 3. házibuli után már KO volt....

2009. jan. 3. 13:30

Kedves Márti!


folyamatosan követem a naplódat és a fórumot is.

nagyn örülök neki, hogy behívták a lányodat próbamunkára, remélem jól sikerül és megkapja a munkát.

az én véleményem egyébként az, hogy a lányod nem függő, hiszen az alkoholfüggőknek nem elég a "jó útra téréshez" az, hogy pár napra bezárják és kitisztul.

szerintem igazából komoly lelki gondjai voltak, emelett lelkileg instabil, és gondolta ez enyhítheti a gondjait, és szerintem volt egy kis figyelemfelhívás is abban a sok rosszban, amit tett. de őt nem nevezném függőnek!

kívánom, hogy minél előbb sikerüljön kilábalnia ebből a lelki gödörből, és legyen minél hamarabb lelkileg kiegyensúlyozott, normális felnőtt!

nektek pedig sok sikert az életben, és kívánom, hogy minél előbb bővüljön a családotok!

2009. jan. 3. 13:00
Tényleg Márti! Ha elkezd rendesen dolgozni a lány, akkor ez azt jelenti, hogy már szabadabban járhat-kelhet a lakásban, vagy ennyire még nem bízol benne? Nagyon, nagyon drukkolok, hogy se az alkohol, se a lopás ne legyen megint napirenden! Talán ez a srác is jó hatással lesz rá és nem jut eszébe megint butaságot csinálni. Várjuk nagyon a fejleményeket!
2009. jan. 3. 12:33

jaj de jó hírek...örülök! Drukkolok nektek,vagyis a lányodnak h sikerüljön ez a munka ;)

Jó végre ezeket az apró pozitivumokat olvasni a sok rossz után

kitartás ;)

699. 231e4a8377 (válaszként erre: 698. - E08ad8b1fe)
2009. jan. 3. 12:30

Óóóóóóóóóó! Szebb álmaid is lehetnének:)

Igen, úgy tűnik, hogy gondolkodik most már a lány, kezd önmaga lenni.


Most indult el, azt mondta (magától) hogy ha odaér, megkérdezi, meddig kell lennie, és küld egy sms-t, hogy ne izguljak feleslegesen.


Nocsak...

2009. jan. 3. 11:41

Akkor izgalmas napnak néztek elébe.

De az jó, ha vannak elvárásai. Kezd a régi lenni, nem?

Éjjel veletek álmodtam, és annyira hiteles volt, hogy első dolgom az volt, hogy megnézzem, hogy mikor írtál utoljára (olyan volt, mintha tényleg olvastam volna, azt amit álmodtam).

697. 231e4a8377 (válaszként erre: 696. - E08ad8b1fe)
2009. jan. 3. 11:05

Szia!

A cukrászdás állást nem vállalta be egyenlőre, mert nem akarják bejelenteni (az APEH ehhez mit szólna?!)

meg különben is a recepciósi állást szeretné inkább.


Délelőtt telefonáltak, hogy mégsem vasárnap, hanem ma menjen be próbanapra.

Most izgulunk:)

696. e08ad8b1fe (válaszként erre: 695. - 231e4a8377)
2009. jan. 3. 10:45

Szia

Mi volt tegnap?

Folyamatosan nézem a forumot, naplód és várom a hireket:-)

695. 231e4a8377 (válaszként erre: 692. - Ericika2)
2009. jan. 3. 10:12

szia ericika!

és az kiderült, hogy miért ment haza? mit kért tőletek?


én megértem a vágyadat, hogy feleségül akarsz menni a párodhoz, nálunk anyós akkor fogta be a száját, mikor a felesége lettem a férjemnek. addig minden követ megmozgatott, hogy szétmenjünk. aztán mikor megvolt az esküvő, akkor rádöbbent, hogy ez végérvényes.

de a lánynak a szemében nem lesz ezzel több tekintélyed, azt tudod ugye?....a tekintélyt máshogyan kell megszerezned...

hány éves ez a leányzó?

694. gerna (válaszként erre: 692. - Ericika2)
2009. jan. 3. 07:22
Változtatna a helyzeteden, ha feleségül venne? ezt nem gondolod komolyan.
2009. jan. 3. 06:00
Hat éve vagyok itt. Én nem fogom még egyszer a szennnyesét mosni a kölykeinek mondjátok meg hogy ez nagyon borzasztó????
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook