Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem álltam be a sorba fórum

Nem álltam be a sorba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem álltam be a sorba

1 2 3
2016. okt. 20. 21:39
én se.
76. Gabci68 (válaszként erre: 65. - 1dc16653d6)
2012. ápr. 29. 17:59
Hát ez nagyon beletalált!
2012. ápr. 27. 15:11

Akkor én is a tábort erősítem:)))

A legigazságtalanabb,h még évek multán is titokban utána vágyom,pedig elvileg boldog kapcsolatban élek...

2012. ápr. 19. 18:27

Egyszer voltam én is hasonló helyzetben.

Nem sírom már vissza, de akkor ott, nagyon rosszul esett...

Az élet megy tovább, a lélek megbékél, és ezzel együtt eltünik valami...

A cikk írójának sok sikert a jövőre nézve! :)

73. Fuvallat71 (válaszként erre: 52. - 3cde375c32)
2012. márc. 27. 11:50

Hogy miért dőlnek/dőlünk be ennek a tipusnak? Mert senkihez nem foghatóan képesek bánni egy nővel. Tényleg, igaziból elhitetik az emberrel, hogy mennyire klassz csaj. Az én esetemben azt kell mondjam, soha senki nem udvarolt ilyen gyönyörűen, ilyen odaadóan, senkitő nem kaptam ennyi bókot, kedvességet. Hát persze, hogy megbódul az ember feje.

Persze most már csak röhögök rajta, mert tudom, neki rosszabb, hiszen neki kell újra és újra előlről kezdeni...

Mindegy is...szóval szerintem ez lehet az egyik oka a nők "butaságának":))

72. Amy9 (válaszként erre: 52. - 3cde375c32)
2012. márc. 26. 21:42
Egy ilyennel szakítottam nemrég, neki van egy régi, hosszú kapcsolata, együtt élnek.Kezdeményezett, h milyen boldogtalan, stb. én meg belezúgtam szépen. Aztán persze nem döntött, én meg szakítottam. Persze, sosem mondta, hogy pontosan mi a franc romlott el...úgy tűnik semmi, csak túl sok lettem. Mire kidobtam, már volt neki új...4en egy kapcsolatban, szép. Elég durván állt nekem össze a kép, és elég hirtelen is.De nem sajgott utána sokáig az öklöm.
2012. márc. 25. 11:00
Gyönyörű. Igaz. Nagyon szépen megfogalmaztad! Sok ember magáénak érezheti. Én is! Köszönöm, hogy olvashattam!
70. 4606da2200 (válaszként erre: 69. - Csipkerózsika)
2012. márc. 25. 11:00
Egyetértek!
69. Csipkerózsika (válaszként erre: 67. - E33ecb08b8)
2012. márc. 24. 17:47
Az nem valódi önbecsülés, ami más véleményén, megítélésén alapul.
2012. márc. 24. 15:22
Ha neked ez elég?!
67. e33ecb08b8 (válaszként erre: 55. - 4606da2200)
2012. márc. 23. 13:06
És nem tök mindegy, h komolyan gondolta vagy sem, hogy mennyire dögös, szexi maca vagyok, ha én általa elhittem ezt és rendbe jött az önbecsülésem? Ki nem sz.. ja le.. "Hazudd, hogy szeretsz és én elhiszem neked"
66. 4606da2200 (válaszként erre: 64. - Fuvallat71)
2012. márc. 22. 18:54
Igen, szerintem sincs erre gyógymód. A volt férjem is ilyen volt, csak ő az alamuszi fajta. Senki nem gondolná róla, hogy ilyen.
2012. márc. 22. 18:00
"Hosszú praxisom során nemcsak olyanokkal találkoztam, akik kényszerből, érdekből, hiúságból, becsvágyból, vagy presztízsük megőrzése érdekében hazudnak, de olyanokkal is, akik élvezetből teszik. Ez egészen másfajta hazugság, egyfajta hatalmi játék a lelkekkel. A fölény mámora, hogy be tudom csapni őket. Okosabb vagyok náluk! A hatalmamban vannak, a hazugságommal úgy manipulálom őket, ahogy akarom! Igen, ez valódi mámor lehet - s közben nem veszi észre ennek a fölénynek a szánalmas voltát. Nincs másra tehetsége, csak erre? Szegény." Popper Péter
64. Fuvallat71 (válaszként erre: 61. - A284cbe523)
2012. márc. 22. 07:01

"mert aki az övé, abból nem kap megerősítést, mert az túl egyszerű"


Mi az, hogy túl egyszerű??? A nő túl egyszerű, vagy a fennálló helyzet? Bocs, ha félreértettem, remélem, azt akartad írni, hogy azért egyszerű, mert már meg van neki a csaj, és nincs kihívás a dologban...


Amíg egy ilyen férfi jól érzi magát, nincs szüksége tanácsra. ÉS igen, ez egy veleszületett dolog, így változtatni rajta szinte lehetetlen.

Az én ismerősöm házassága 20 éve alatt tombota ki magát az alább leírt módon. Most volt képes csak belemenni a válásba, és új, tartós kapcsolatba lépni, aminek már az elején azt mondta, hogy tudja, hamarosan ezt a nőt is meg fogja csalni. Azóta nem tudom, mi vele a helyzet, mert ugye "én nem állok be a sorba", vagyis nem keresem Őt szándékosan, de úgy tudom, együtt vannak. SZóval lehet, hogy benőtt a feje lágya, és a felesége után talált egy olyan nőt, aki mégiscsak neki való.

Talán a feleségére is csak azért volt szüksége 20 éven át, hogy legyen egy ellenpont, legyen, ami elhiteti vele, hogy mégsem olyan rossz ember ő, miközben szünet nélkül megcsalta a nejét.


Reagálva még a bókolásra: nem gondolom, hogy körbeudvarolna egy olyan nőt, aki egyáltalán nem tetszik neki, csak azért, hogy hódítani tudjon. Főleg, hogy Ő egy kifejezetten jó pasi...:))

63. 4606da2200 (válaszként erre: 61. - A284cbe523)
2012. márc. 21. 22:37
Szerintem ez a viselkedés az önbizalomhiányból fakad, egyfajta bizonyítási kényszer saját magának. Azt tanácsolnám, hogy szakember segítségével találja meg a probléma gyökerét és próbálja kezeltetni azt.
62. Csipkerózsika (válaszként erre: 61. - A284cbe523)
2012. márc. 21. 22:34

Hogy mit tanácsolnék valakinek, akinek ilyen problémája van? Azt, hogy sűrűn kezdjen el foglalkozni önmagával, a lelkével, a gyerekkorával, stb. A módszerek száma szinte végtelen, lehet válogatni.

Csak önmagát rendbe hozva kerül olyan állapotba, hogy képes legyen kötődni, és megbízzon a saját értékében annyira, hogy valódi társa tudjon lenni valakinek.

61. a284cbe523 (válaszként erre: 49. - Csipkerózsika)
2012. márc. 21. 22:18

Elárulom, hogy ez nem női férfi probléma, hanem emberi és a férfiakat is sújtja ez a fajta személyiség, csak a férfiak kevesebbet beszélnek róla.


Amúgy ezért nem kell haragudni a másikra, mert nem szándékos a részéről, hanem csak gyenge. Soha nem lesz senkié és cserébe azzal sújtja a sors, hogy övé sem lesz soha senki, mert aki az övé, abból nem kap megerősítést, mert az túl egyszerű, ezért újabb hódítás, visszajelzés kell. És ennek semmi köze a szexhez, az csak a játék része.


És persze zsák a foltját. De itt az ezer dolláros kérdés. Mit tanácsolnátok egy ilyen pasasnak, avagy nőnek? Mit tegyen?


A válasz előtt azért gondold át, hogy nem lehet más, csak önmaga.

60. 1dc16653d6 (válaszként erre: 59. - 4606da2200)
2012. márc. 21. 21:08
Az tény,hogy egy szexért bármit kitalálnak:).De aki túl sokat bókol,az eleve feltűnő.
59. 4606da2200 (válaszként erre: 58. - 1dc16653d6)
2012. márc. 21. 21:05
Ja, ebben igazad van, de szoktak olyat mondani, aminek semmi köze sincs a valósághoz.Az elképzelhetetlen, hogy egy ilyen pasi úgy akarjon megkapni egy nőt, hogy nem is tetszik neki, csak gyűjtöget, vagy nem annyira, mint ahogy előadja? Vagy tartós kapcsolatot ígér? Én olvastam olyat, hogy még házasságra is célozgatnak, mert felmérik, hogy mit akar hallani egy nő és ők azt mondják. Pl."Szeretném megtudni, hogy milyen a jó házastársi szex!" Ezt a Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak? c. könyvben olvastam. Amúgy nagyon jó tanácsokat ad szélhámosok ellen, csak az utolsó kapcsolatomban elfelejtettem betartani őket.
58. 1dc16653d6 (válaszként erre: 55. - 4606da2200)
2012. márc. 21. 20:44

"Egy ilyen pasi mindent képes mondani azért, hogy megkapjon egy nőt. "


Gondolom olyan nőt akar megkapni,aki tetszik neki,mondhatni úgy is azért akarja megkapni mert nőként tetszik neki:) Ebből következik,hogy bókol...

2012. márc. 21. 20:00
A psichologia nem az ilyen embert nevezi narcistanak ?
2012. márc. 21. 19:40
Most akkor komolyan, ha egy pasinak nem kellünk örökbe, akkor az már csalárd, szédítő, csábító? ... nem lehet, hogy simán csak keresi Ő is az igazit, és az nem mi voltunk? :))))
55. 4606da2200 (válaszként erre: 54. - Fuvallat71)
2012. márc. 21. 19:38
Szerinted a pasi bókjai őszinték voltak? Nem csak azért mondta, hogy megkapjon téged? Nekem az önbecsülésemet, női mivoltomat rombolná az, hogy csak azért dicsérnek, mert le akarnak fektetni.Egy ilyen pasi mindent képes mondani azért, hogy megkapjon egy nőt.
54. Fuvallat71 (válaszként erre: 38. - Szilvita)
2012. márc. 21. 19:12

"Hiába nem állunk be a sorba, a lényeg nem változik, csak ő nem tudja, hogy mi is beálltunk a sorba:)"


Ez de fájdalmas...mert igaz:)))


Egyébként én részben nem bánom, hogy belefutottam egy ilyen pasasba, mert az egyik fegyvere, hogy egyfolytában kihangsúlyozza az ember nőiességét, számomra nagyon is imponáló volt. Önbizalmat nyertem belőle, hitet, hogy igenis klassz csaj vagyok, mert az ilyen pasik csak a klassz csajokra hajtanak. Holott mindig csúnyának tartottam magam, most meg már vénnek is (40 éves vagyok:)))), de "Neki" köszönhetően, képes vagyok ragyogni, mint nő, és ma is egy olyan pasi köszönt előre, aki eddig nem, és akiért az este folyamán hölgy társaim garmadának csorgott a nyála. Nekem bőven elég, hogy ez a pacák észrevett, rám köszönt, pedig mögöttem jött. Tudom, hogy a nőnek köszönt, nem a kolléganőnek...


Szóval a csalárd hódítóval való kapcsolatomból igyekszem profitálni, nem pedig bánkódni miatta:))

53. 1782621a1c (válaszként erre: 11. - Csipkerózsika)
2012. márc. 21. 17:42

esetleg az ebbéli viselkedés oka lehet még az is, hogy ezek az emberek egyszerűen csak élvezik ezt csinálni, mint egyfajta hobbi :P


izgalmasabb, mint a kertészkedés, akciódúsabb, mint a bélyeg-gyűjtés.


úgyhogy szerintem felesleges mély-lélektani elemzéseket alkotni :P

52. 3cde375c32 (válaszként erre: 49. - Csipkerózsika)
2012. márc. 21. 16:36

Szerintem ez a viselkedés nemcsak attól van,hogy megkapja a nőket,úgymond könnyen,akit akar,hanem attól is,hogy a nők hiába tudják,hogy ő görényül bánt másokkal,akik most sírnak utána,mégis sorban állnak hozzá.nem bojkottálják,illetve ítélik el ezt a viselkedést.

Tudja a hapsi,hogy ő megteheti ezt,hogy sorba szédítheti-használhatja-alázhatja a nőket,mert a nők hiába tudják,hogy ez a módszere,mégis ott lihegnek körülötte.Vagy igaziból,vagy így,mint a topiknyitó esete..

Miért???

Mért hiszi el magáról a legtöbb nő azt,hogy majd ő kivétel lesz,és megszelidíti ezt a típusú fickót? Miért e naivság? mert néha valakinek sikerült?

megint leírom:én nem állnék szóba olyan hapsival,aki előttem több nő szívét összetörte,mert emberileg nem tartom semmire az ilyet.Hiába jönne nekem azzal,hogy de én más vagyok,meg kivételes..

Ne dőljünk már be az ilyen pasi szövegének,hogy rajtunk kívül minden nő unalmas,ócska,stb..csak pont mi vagyunk a ragyogó csillag

51. 6b006fc769 (válaszként erre: 43. - 38c05a6ad0)
2012. márc. 21. 12:02
Van aki készen kapja:)) Mondjuk nekem is sikerült; ezt abból szűrtem le, hogy mással nem sikerült ezt az "élményt" átélni:))
2012. márc. 21. 11:58
Az üzenj neki fórumba is írhattad volna...
49. Csipkerózsika (válaszként erre: 47. - Sly7105)
2012. márc. 21. 11:43

Azért van igazság abban, amit lacipapa írt, ezt hangoztatja dr. Csernus is agyba-főbe: csak azzal lehet lábtörlőként bánni, aki ezt hagyja. Vagyis a fő gond, hogy a nők többsége túl hamar beadja a derekát, túl könnyen bedől a szép szavaknak, és - ahogy itt már írta is valaki - nem is akarja meglátni a jeleket, amikből pedig egyből lejön, hogy nem stimmel a pasival valami. Így aztán közvetve valóban a nők nevelik ki az ilyen szemeteket, mert a pasi rájön, hogy könnyen és következmények nélkül megkaphat bárkit, nem kell érte valójában tennie.

A megoldás persze az lenne, hogy minden nő független, önálló és magas önbecsüléssel rendelkező felnőtté válik, aki kivívja a tiszteletet és a megfelelő bánásmódot magának, és akkor sem törik össze, ha lelép a pasi. Csak hogy gyerekkorban abszolút nem erre nevelnek bennünket, nem önmegvalósításra, hanem szolgálatra...

48. Incó
2012. márc. 21. 08:51

Nagyon jó cikk, gratulálok!

Szerintem a nők többsége ismeri ezt a férfitípust... De ha egy ilyenen túljutsz tutira értékelni fogod a melletted megálló (kiálló), szerető férfit.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook