Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok válni fórum

Nem akarok válni (beszélgetős fórum)

14. reni8018 (válaszként erre: 13. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 14. 08:18
Köszi neked!!Aranyos vagy!!
2010. máj. 14. 07:35
Hát, sok sikert lányok a helyes döntésben! Én kívánom, hogy találjátok meg azt az embert, aki a tenyerén fog hordani benneteket még 10 év múlva is!
12. reni8018 (válaszként erre: 11. - Édesvíz)
2010. máj. 14. 06:53
Szia!!Kösz hogy írtál,hidd el és evvel nem aakarlak elkeseríteni de nem mostanába fogod magad jobban érezni!!Az én férjem is valószinű hogy menni fog,mert már mondta bár én megpróbálom nem elengedni.A férjemnek nincs senkije ez bizos!!!Vagyis remélem!!!Ha gondolod írj príviben,legalább mi osszuk meg egymással a gondjainkat ha már igy egy cipőben járunk!!
2010. máj. 13. 20:57

Szia Reni8018!

Végigolvastam a fórumodat és az érzéseim pont azok nekem is, mint neked. A férjem két hete jelentette be, hogy válni akar, de csak azért, mert én rákérdeztem, hogy mi a helyzet vele, mert 2-3 hónapja nagyon megváltozott. És elmondta, hogy igen, azóta van valakije és velem már nem akarja folytatni. Se megpróbálni, hogy helyrehozzuk, amit igazán el sem rontottunk. Vagyis persze voltak problémáink, de alapvetően szerintem boldog házasságban éltünk. 10 éve vagyunk házasok és a lányunk júniusban lesz 10 éves. A férjem szerint én nem adtam magamból eleget neki, nem beszéltem az érzéseimről, stb. És én is pont azt érzem, hogy hiába, hogy én nem akarok válni és beledöglök, de ha ő menni akar, akkor nincs mit tenni.

Szóval, csak azt akarom mondani, hogy mélyen együtt érzek veled és tudd, hogy egyáltalán nem vagy egyedül a gondjaiddal és az érzéseiddel, mert én pontosan ugyanazt érzem most, mint Te. Csak nálunk már sajnos nincs remény, a férjem tuti megy.

10. reni8018 (válaszként erre: 9. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 13. 16:14
Ja értem,bocs azt hittem velem van baj!!Egyébként egész addig nem kapta semmin fel a vizet mert mint mondtam nem lakott ithon kb 3 hétig vagyis csak nappal volt itthon munka után aztán meg a tesójáéknál aludt!!
9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - Reni8018)
2010. máj. 13. 13:35
Úgy értettem, hogy a párod már a kákán is csomót talál, tehát hülyeségeken kapja fel a vizet. Valami baja biztos van, de nem biztos, hogy te vagy az oka!
2010. máj. 13. 13:12
Ezért nem hiszem hogy elkéne ítélni az embert!!Vagy igen?
7. reni8018 (válaszként erre: 6. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 13. 13:11
Mert miért borzalmas?
6. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Reni8018)
2010. máj. 13. 12:25
Micsoda borzalom, hogy tetováltattál! :)
2010. máj. 13. 09:14
Hát nemtudom,utánna pár napra rá haza jött!!!Látta hogy nem törödöm ugy vele,lehet azt hite van is valakim mert ilyenre nem nagyon vetemedtem volna mármint hogy tetováltassak.
4. flasch (válaszként erre: 3. - Reni8018)
2010. máj. 13. 09:08
és ha vki érdeklődik a másik iránt akkor így reagál? szerintem nem.
2010. máj. 13. 08:55
Értem,még márciusba amíg nem lakott itthon csináltattam egy tetkót a derekamra egy pillangot,nem mondtam neki csak véletlenül kiderült,na akkoi rendesen kiakadt,még meg is lepődtem!!!!Pedig előtte azt mondta hogy már nem érdeklem,de ha valaki nem érdeklődik már a másik után akkor miért akadt ki?
2. flasch (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 13. 08:51
100%ig egyetértek ezzel a taktikával, ami írtál. Néha szükség van rá, még ha a kapcsolatban minden ok, akkoris. Színt visz az életbe és frissíti a kapcsolatot.
2010. máj. 13. 07:26

Lehet, hogy ha látja, hogy már nem kapálózol utána, még meggondolja magát.

Esetleg engedd el, s valamilyen szinten fordíts rá időt, hogy átváltozz, pl. nem rosszindulatból írom, menj el egy szépségszalonba, kényeztesd magad, öltözz úgy, hogy más férfiak is észrevegyenek - hátha feltámad benne a féltékenység, ha látja, hogy más férfiaknak is bejössz, ráadásul már nem futsz utána? Most nem hűtlenségre ösztönözlek, csak arra, hogy valamivel nyisd fel a szemét..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook