Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarok társkeresőzni fórum

Nem akarok társkeresőzni (beszélgetős fórum)


2020. nov. 26. 23:07
Irhatnám azt ,hogy "mindennek el jön az ideje",de ennyi évet hátrahagyva magam mögött,családban mégis magányosan,nos azt javaslom : igenis elébe kell menni a dolgoknak és ha rátalász valakire,akkor azt fogod mondani,mint én mondtam : De jó ,hogy megtettem.A társkeresőn nem kell elsietned semmit,annak ellenére ,hogy a férfiak 100 %-ban egyből találkozni akarnak.Először irjon magáról és kérdezni kell dolgokról.Vannak dolgok amiket meg lehet érezni,kivel akarsz találkozni és ki az aki taszit.Nem arról van szó,hogy egyből be kell bújnod valakinek az ágyába,hanem azt ,hogy ,mint mindent ,gyakorolni kell,egy kis tapasztalatot kell gyűjteni a randizás terén.Sok szerencsét kivánok!
2020. nov. 26. 20:34
Én 90%-ban megvagyok. Néha rossz. Főleg mikor másokhoz hasonlítom magam. De talán félelem is van bennem, hogy én lehet nem is bírnék valakivel együtt élni. Antiszoc, itthon ülő típus vagyok.
2020. nov. 26. 20:30
Kicsit fura helyzet, mert idegennek érzem azt, hogy én együtt legyek valakivel. Meg is vagyok pár nélkül. De mikor látok párokat akik szeretik egymást, akkor viszont elfog az irigység.
22. havanesekutyus (válaszként erre: 21. - Gabbbicica)
2020. nov. 21. 19:29
Remélem, azóta megtaláltad a párod🙂
21. gabbbicica (válaszként erre: 20. - Havanesekutyus)
2020. nov. 21. 18:09
En pont forditva voltam, hogy tarskeresoztem folyamatosan 30 felett, es az olyan baratnoim probaltak lebeszelni, akik a kozepiskolas/egyetemi pasijukhoz mentek ferjhez es fogalmuk nem volt rola, hogy 30 felett hol jonne szembe vki.... 😑
2020. nov. 21. 17:42

Ameddig nem írtál részleteket magadról, azt hittem, az én barátnőm vagy.

Nem tudom, hogy a te eseted ilyen-e, de én azért "nyaggatom" a barátnőmet, hogy menjen társkeresőre, mert folyton elmondja, hogy mennyire rossz neki, egyedül van, soha nem lesz társa, stb. Viszont nem tesz egy lépést sem azért, hogy ez változzon. Ha azt mondaná nekem, hogy tök jól elvan egyedül, és a sorsra bízza a dolgot, akkor egy szóval se mondanám, hogy próbálkozzon.

Esetleg magadra ismersz?

19. gabbbicica (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 17:02

Realisan nezve ha nem jarsz sehova, es szeretnel tarsat, akkor kb a pizzafutar johet szoba, ha rendszeresen rendelsz... es nincs felesege.


De ettol fuggetlenul nem kell tarskeresoznod, nem tudom, hany eves vagy, de egy ido utan azert a legtobb korodbeli pasi mar foglalt lesz a munkahelyen is.

2020. nov. 21. 01:43
Akkor ne tedd.
17. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 00:18
semmi,a társkereső oldalak mind egytől egyig tele vannak link vagy defektes emberekkel,sok sok évig voltam különböző társkereső oldalakon,úgy 10 évvel ezelőtt.Gondolhatod ha már akkor olyanok voltak amilyenek,most milyenek lehetnek....szóval én személy szerint lebeszélnélek erről az ismerkedési formárol és megértelek ha semmi kedved hozzá.Másképp is meg lehet találni az igazit,aki társkeresőn találja meg,annak hatalmas mázlija van,de ennyi........
2020. nov. 20. 22:29
Szóval szeptemberben volt először, évek óta hogy hétvégente 2 barátnőmmel kirándulni voltam meg beülni valahova.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 184481d874)
2020. nov. 20. 22:27
Sokszor úgy érzem megvagyok egyedül. Közeli rokont ápoltam hónapokig, 3 hónapja halt meg. Előtte beteg volt. Most kezdem el magam összekaparni. Szóval mintha most találnám meg újra önmagam, a lehetőséget meg ilyesmi.
2020. nov. 20. 21:47
Abból a "stádiumból" amiben te vagy,csakis úgy kerülhetsz ki vagy indulhatsz el,ha változtatsz,különben marad minden a régiben.A boldogságért ,a boldogulásért tenni kell.
2020. nov. 20. 21:46

Nekem ez az ismeretlenekkel írkálás erőltetett. Próbáltam, de nem jött be

Meg úgy eleve a folyamatos írkálás már untat. Randiztam olyannal többel is anno, akikikkel folyamatosan írkáltunk napi több órát. De sok értelme nem volt. És már megutáltam az írást.

2020. nov. 20. 21:43
Rosszul érzem magam, mert jó lenne egy társ, gyerekek, család. De nem bírom magam rávenni arra, hogy társkeresőzzek. Vagy direktbe ismerkedjek. Úgy vagyok vele, hogy "majd lesz, majd jön" de fogalmam sincs hogy.
11. simple
2020. nov. 20. 21:41
Ha nem akarsz társkeresőzni, akkor ne társkeresőzz. Nem bonyolult.
2020. nov. 20. 19:57
Jaj!:)
2020. nov. 20. 19:55
8. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 19:49
Hogy azt hiszed itt választ kapsz :D
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 19:48
Semmi.
6. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 19:41
Nincs rá igényed, ne stresszeld magad ezzel.:))
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 19:33
Miért? Kötelező lett?
2020. nov. 20. 19:19
Úgy érzem gond van velem mert nem ragadok meg minden lehetőséget az ismerkedéshez.
2020. nov. 20. 19:14
Nem tudom, hogy az bármiféle kórságot jelez-e, ha valaki nem akar társkeresőzni
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 19:13

Ha nem akarod, ne tedd.

Mi a kérdés?

2020. nov. 20. 19:10
A legjobb barátnőm folyton azzal nyaggat, hogy társkeresőznöm kellene. Próbáltam, de nem tetszett. Nem járok el sehova, már ugye dolgozni sem, és szerinte valamit kezdeni kellene magammal. De nem akarok társkeresőzni. Egyszerűen semmi kedvem hozzá. Mi a baj velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook