Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarják kifizetni a táppénzes időszakomat fórum

Nem akarják kifizetni a táppénzes időszakomat (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Kmeli)
2015. jún. 13. 06:39
1-jén kezdtél volna azon a munkahelyen, de nem tudtál bemenni, mert beteg lettél?
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Channa*)
2015. jún. 12. 15:28
Bár, ha azonnal kijelentettek, akkor nem jár a pénz és igen, megtehetik.
5. Channa* (válaszként erre: 2. - Kmeli)
2015. jún. 12. 15:28
Nincs semmi gond. Be kell menni az OEP-hez és le kell adni a papírokat, majd segítenek, hogy mi kell, és majd ők utalják a pénzedet.
4. d7c1719ff7 (válaszként erre: 2. - Kmeli)
2015. jún. 12. 12:35
már elmúlt az a rendszer rég hogy védve vagy beteg alatt és nem küldhetnek el
2015. jún. 12. 12:33
összegezve tehát, nem mentél be dolgozni 1-én és ezért elküldtek, onnantól már csak annyi közük volt hozzád, hogy elutalták a munkabéred valamint a papírjaid, nem kötelesek kifizetni a táppénzed mivel akkor már nem voltál állományba náluk
2015. jún. 12. 11:43

LEIROM ÚJRA MERT NEM FÉRT KI A FŐCIMBE:

TEHÁT.

2015.jún. 1-től jún. 7-ig voltam táppénzen. Következő hét hétfőjén mentem volna dolgozni, mire közölték, a munkaviszonyomat 1-vel megszüntették. És az 1-től 7-ig járó táppénzemet nem hajlandók kifizetni,mondván,megszűnt a munkaviszonyom! Nade elsejével!!!! Én előtte való héten tehát még munkaviszonyban voltam!A táppénzes papirom feketén fehéren ott van,nem akarják elfogadni. Jogos ez? Mert szerintem nagyon nem! Követelhetem én az arra az egy hétre járó állományos kifizetésemet????

2015. jún. 12. 11:40
2015.jún. 1-től jún. 7-ig voltam táppénzen. Következő hét hétfőjén mentem volna dolgozni, mire közölték, a munkaviszonyomat 1-vel megszüntettk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook