Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar tápszert enni a pici fórum

Nem akar tápszert enni a pici (beszélgetős fórum)


2018. nov. 21. 05:25

Nekem se fogadja el a két kicsi.

Sokfélét próbáltunk de negatív.

Nem cukroznám pluszba csak h megigya,inkább tedd cicire többször sztem.

2018. nov. 17. 20:07
Humana baby fit 1 banános ízű nekem annó a fiam csak ezt és ennek a tápszernek az éjszakaiját itta meg
2018. nov. 17. 12:30

Anyatejet is rakhatsz bele. Vagy fordítva az Anyatej be mindig egy pici kész tápszert.. Aztán növelni a tápszer mennyiségét.


Mi először Novalacot vettünk kB 5 hónapos koráig, azóta a dm est. Szereti:)

2018. nov. 17. 11:41

Nekünk a harmadik utálta a tápszert. Vaníliás cukorral, sima cukorral, banános ízesítésű ... Nem volt jó neki. Alig vártam, hogy elkezdhessük a hozzátáplálást.

Tesóm instant kakaóval csinálta a középsőjének, ő csak úgy itta meg.

Próbálkozni kell.

2. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Camilla25)
2018. nov. 17. 09:05

Cukrozzd meg egy picit..ezt csinald par napig majd kezzd csökkenteni a cukrot vegul teljesen elhagyni..

Nalunk meg a keseru tejfeherje mentes tapszer is igy megitta...eszre se vette h mar nincs benne cukor.

Anno az orvosunk javasolta ezt.

2018. nov. 17. 07:45
Már 3 fajta tápszerrel próbálkoztunk. Pedig pótlásnak kellene, hogy egy-két étkezést kiváltson egy nap, mert így nem elég neki a lefejt anyatej. Milyen tápszer az ami szerintetek jó és finom? Eddig Ha-s tápival próbálkoztunk de arra gondoltam ha a gyerekorvos is benne lenne, kipróbálnám a simát. De melyik fajta lenne szerintetek a jó? Van vmi tippetek hogy tudnám egyébként megszerettetni vele a tápszert? 3hós baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook