Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nektek sikerült fogyni 'Hastánc kezdőknek_zsírégetés' DVD-vel? Kinek mi a tapasztalata? fórum

Nektek sikerült fogyni 'Hastánc kezdőknek_zsírégetés' DVD-vel? Kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 5. 17:10
Én tavaly a 90 napos diétával és a hastánc kezdőknek dvd- k segítségével fogytam 8 kilót,mást nem tornáztam.
2009. máj. 4. 19:13
Akkor tényleg bebukta a hastánc. Köszi a véleményeket csajok!
2009. máj. 4. 17:43
Nekem nem sikerült sőt már az első 10 percet borzalom volt végig csinálni.
7. d3572a925d (válaszként erre: 6. - Fadigflo)
2009. máj. 3. 12:32
De jó!!! Nagyon köszi:)) Végre valaki
6. fadigflo (válaszként erre: 5. - D3572a925d)
2009. máj. 2. 22:01

No, akkor itt vagyok én.

LESZ! A lényeg, hogy bízz magadban, minden agyban dől el!!

Igenis csinos leszel nyaralásra, higgy benne.

Jók lesznek azok a DVDk is, szerintem sétálj is mellette egy kicsit a szabadban, jobb lesz az eredmény, de a hastánc nem lenne eredményes, szerintem. A fő a változatosság & gyakoriság.

Szóval hajrá, én biztatlak!! :)

5. d3572a925d (válaszként erre: 4. - Fadigflo)
2009. máj. 2. 19:05

Semmi baj.. örülök, hogy elmondtad a véleményed. Egyébként múlt 7fő óta minden nap tornázom (egyik nap R.Réka másik nap Norbi kiképzés)és kiváncsi voltam, h ez milyen lehet.

Bízom benne, hogy augusztusig formába hozom magam, szeretnék végre igazán jól kinézni a nyaraláson :)

Csak sajna nincs senki, aki biztatna és néha úgy érzem, hogy nem lesz semmi eredménye:(

2009. máj. 2. 16:05

Nekem sem. Inkább a csípő, fenék, conmb & has és karizom DVD ér valamit. Talán. De ugye ezek max. 20-25 percesek, pont amikor beindulna a zsírégés... Nem tudom. Állítólag ettől az ugrabugrától csak erősödik a vádli (valakinek focista bokája lett tőle..), szóval 1 óra lassú, de hatásos futás talán jobb lenne. VAGY járj el igazi hastánc órákra (ma már szinte mindenhol elérhető). Ha nincs rá pénzed, időd, kedved, merszed,... akkor tényleg csak mást tudok ajánlani. Fogyni amúgy sem fogsz egy tornától sem, csak ha az étrended megfelelő, akkor viszont szinte mindegy milyen mozgást választasz... Ez a Neena és Veena vagy mi a nevük DVD kollekció szerintem csak reklám... Nem tudom, tényleg.

De ugye helyi fogyás nincs, csak formálódás, szóval csak magam tudom ismételni: bármi jó, csak mozogj :)


Hűű bocsi, hogy ilyen sokat írtam...

2009. máj. 2. 15:59
Nekem nem.:)
2009. máj. 2. 15:40
Nekem megvan... de ennek a kb 20 perc ugrabugrának nem sok értelme van, csak a bokám meg térdem fájdult meg tőle...
2009. máj. 2. 15:29
Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook