Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek minden randitok ugyanolyan jól sikerül? (ugyanazzal a fiúval) fórum

Nektek minden randitok ugyanolyan jól sikerül? (ugyanazzal a fiúval) (beszélgetős fórum)


4. Noarashi (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. jún. 23. 13:18
Hát hallod, amikor nekem is minden bajom van egész nap, meló főnök stb...aztán teszem azt este álomrandi álompasival, akkor is lehet hogy az egész napos szorongás meg gondok még ott vannak bennem, és nem bírok felhőtlenül lebegni. Ettől még ne kenődj el. Hiszen látható jelei vannak hogy oda meg vissza van tőled, de attól még nyomaszthatják dolgok.
2011. jún. 23. 13:08
ne legyél ennyire tudatos, élvezd a vele való találkozást, ha élvezetes.
2. torde (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. jan. 2. 16:58

Igen, valószínű én is ugyanezt a konzekvenciát vontam volna le, de ha puszilt és fogta a kezed az jó jel.

Szerintem várj türelemmel, ne arra koncentrálj, amit a srác rosszul csinál, hidd el, ha nem érzi magát jól Veled, azt Te még néhány randi után úgy is leveszed, ha ilyen jól figyelsz mindenre.

Szóval lehet rossz napja, ha mindig ilyen, akkor az nem jó.Próbálj a jó dologra koncentrálni, és ne gondolkodj sokat!:)

1. 74740b7c7c (válaszként erre: 5. - Torde)
2011. jan. 2. 12:50

Végig fogta a kezem még sétáltunk, megölelt, össze-vissza puszilt, megcsókolt..

Csak azt mondja, hogy pocsék a hangulata.

Igazából ez esik rosszul!:) Itt van Neki egy lány, Neki meg az a legnagyobb baja, hogy rossz a hangulata..

Nagy hatással lehetek Rá!:((((((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook