Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek milyen mellékhatások jelentkeztek a Medroltól? fórum

Nektek milyen mellékhatások jelentkeztek a Medroltól? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 23. 12:29

Kisfiam súlyos kruppos..remélhetőleg már múlt időben.Tavaly nyár óta nem jött elő.

Ezt a gyógyszert írták neki fel mert sajnos a kúp se volt elég.Hála égnek nem volt rá szükség,az uccsó roham után írták fel.

Remélem ezek után amiket most olvasok itt,soha nem is kell hozzà nyúlnunk.

2020. ápr. 23. 00:05
5. shanta1 (válaszként erre: 1. - Liza25)
2020. ápr. 22. 13:48
Holdvirágarc,szőrösödés,hízás és tönkre tette az ízületeimet.Le is vettek róla.
4. globus (válaszként erre: 2. - Hattila10)
2020. ápr. 22. 12:08
Barátnőm kapott enyhe vízhajtót mellé, másnaponta szedte.
2020. ápr. 22. 12:07

Barátnőm szedte sarcoidosis miatt, sokat hízott, vizesedett. A vércukrát havonta ellenőrizték, azzal nem volt gond, pedig eleve túlsúlyosan kezdték a terápiát.

Fokozatosan emelték, majd így hagyatták abba, meggyógyult, a felszedett plusza is lement.

2. hattila10 (válaszként erre: 1. - Liza25)
2020. ápr. 22. 12:05
Én is szedtem medrolt, állandóan ettem volna, híztam is vagy 10 kilót, és cukorbeteg lettem. Előtte nem volt semmi gond a cukrommal, de most már gyógyszert kell szednem rá, aztán kérdés, hogy ez elég lesz-e? Állandó vizelési ingerem lett, éjjel is 4-5-ször ki kellett mennem, előtte nem.
2020. ápr. 22. 10:18

Sziasztok

5 hónapja szedem a medrolt 64mg-al kezdtem,most tartósan szedek három hónapja 16mg-ot,sok féle mellékhatás kijött.

Aknés pattanásos bőr,holdvilágarc,3om hónapja elmaradt a menszeszem,kézremegés,mostanság hajhullás,gyomorsav,száraz bőr,éhségérzet,hangulatingadozás.

Nektek milyen mellékhatások jöttek ki? Illetve hogyan tudtátok kordába tartani az evést,nekem hatalmas éhségérzetet okoz a medrol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook