Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nektek milyen (hány x hány) nyúlketrecetek van? Mennyibe került, hol vettétek? Belevalók (wc, kis ház, szénatartó...) és egyéb nyúl témák:) fórum

Nektek milyen (hány x hány) nyúlketrecetek van? Mennyibe került, hol vettétek? Belevalók (wc, kis ház, szénatartó...) és egyéb nyúl témák:) (beszélgetős fórum)


2011. júl. 18. 22:00
köszönöm. én ferplastot láttam, és az egyik nagyon tetszett, szóval gondolom azt veszem meg:)
2011. júl. 18. 21:53
fúúú most nagyon koncetráltam és sikeresen visszaemlékeztem, nekem két Cavia Easy ketrecem van, egy 90-es és egy 120-as...ezek a ketrecek a legjobb árazásúak a neten és eddig gond se volt velük, pedig már egy ideje nyúzzák. Most a 120-asnak van lakója, esetleg a 90-es lenne eladó, de bevallom tartogattam, hátha lesz megint még egy nyulam...mindenesetre ezt a ketrectípust ajánlom.
3. bige
2011. júl. 18. 21:46
..de a fressanpfban szokott lenni leértékelés is. a ketrec meg 100x50-es volt mind a kettőnek külön. ..de napközben sokat voltak kint a szobában
2. bige
2011. júl. 18. 21:43
ketrecünk már nincs ( megkapta a kutya a tálcáját )..de futtató rácsunk van, ha érdekel:) Nekünk 2 lógó fülű törpe nyulunk volt, de sajnos egyik sincs már meg:(
2011. júl. 18. 21:38

nyuszimnak keresek ketrecet budapesten, lehetőleg a 2. kerületben. ha képet is töltenétek, nagyon megköszönném;)

előre is köszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook