Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek mennyibe került a gyermeketek beiskolázása? fórum

Nektek mennyibe került a gyermeketek beiskolázása? (beszélgetős fórum)


10. Anda39
2010. okt. 12. 13:14

Igaz, hogy nem most indult a topik, tehát az árak már elszaladtak azóta, de azért akkor sem jöttem ki ennyi pénzből, amit írtak.

Csak a papír-írószer volt 40e a négy gyereknek. Nem a legdrágább holmikat vettem, de nem is a legolcsóbbakat, mert azok annyira rossz minőségűek, hogy kitolás a gyereknek. Azt vallom, hogy jó munkát csak jó eszközzel lehet végezni.

2008. szept. 28. 15:59
A könyvek nekünk is ingyenes, mert tartós beteg a két gyermekem, kisebbik kapott csomagot az iskolában és még így is 12 ezer ft ment el rá. Nagyobbiknak 2-3 ezer ft-ból megúsztuk, mert ő speciális suliba jár.
2008. szept. 5. 14:31
Nem vészes.A könyvek 15e,a tanszer kb. ugyanennyi,néhány új ruha kb. 20e-ért.Ez sztem elfogadható,ennél sajnos úgy is csak több lesz. :((
7. 762fb1185b (válaszként erre: 6. - Belnea)
2008. szept. 4. 17:24
Hát ez az!Én is bőven megúsztam ennyiből!Pedig nem sajnálom rá a pénzt,de felesleges dolgot nem veszek.
6. belnea (válaszként erre: 3. - 762fb1185b)
2008. szept. 4. 13:16

Én is abban a helyzetben vagyok mint Te. 3 gyermekem van, így a tankönyveket ingyen kaptuk - a korábbi években is ingyen volt, mert az Önkormányzat minden gyereknek ingyen adta a tankönyveket -. Új táskát, tolltartót vettünk, füzeteket, ceruzákat, rotringot, temperát, technika csomagot, színest, max. 10.000.-Ft-ot fizettünk. Jó, ha figyelemmel kíséri a szülő az akciókat és akkor vásárol. Kislányoknál helyes a lapszoknya, az kibír legalább 2 évet (praktikus), fehér felső pedig évente kell új. Nálam a gyerekek egymás holmiját öröklik, de a kínaiba olcsón lehet ilyesmit venni. Szerencsére idén tornaórára fehér pólót és rövidnacit kértek, így nem kell évente új dresszt venni!

A "t" betűs üzletláncnál sok akciós, bevált, jó minőségű holmi volt, a többit írószerbe vettük meg.

2008. szept. 4. 12:54
Körübelül a tankönyvekkel együtt olyan 35000ft.Ebbe a rugától,a cipőig a táskáig,a füzetekig minden benne van.
4. 762fb1185b (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2008. szept. 4. 11:34
Hát ez az ünneplő ruha engem a sírba visz!Egy évben 2x-veszik fel.Persze minden évben kinövik.Nekem az a szerencsém,hogy megörökli a kicsi a nagy ünneplőjét...
2008. szept. 4. 11:31
Sziasztok!Két iskolás gyermekem van.A tévébe állandóan azt hallom,hogy egy gyerek beiskolázása 40-50e ft-ba kerül!Nekem 3-van tehát a tankönyv ingyenes.De nagyon sok szülő,akinek szintén 3-van is azt mondja,hogy neki is ráment 40ezer.Minden évben új íróasztalt vesz?Én akárhogy számolom az túl sok!Szerintetek?
2008. szept. 4. 11:30
Nekünk kb 20 ezer, plusz a könyvcsomag, meg az ünneplők. De ez attól is függ, hogy mire mennyit szánsz...
2008. szept. 4. 11:29
Nektek mennyibe került a gyermeketek beiskolázása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook