Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek is hiányoznak a gyerekeitek? fórum

Nektek is hiányoznak a gyerekeitek? (beszélgetős fórum)


9. 09409478f4 (válaszként erre: 5. - Meer)
2019. jan. 27. 20:15

Minden múlandó a földön,

Minden elvész valaha.

Csak a szeretet suttog

Soha...Soha...!!


Köszönöm ❤

8. birebora (válaszként erre: 5. - Meer)
2019. jan. 27. 15:58
Nagyon sajnálom:(
7. globus (válaszként erre: 5. - Meer)
2019. jan. 27. 15:49
Fogadd részvétem! :(
2019. jan. 27. 15:45
Nekem is csak hétvégente van itthon a fiam. Mindig nagyon hiányzik. A csajok is biztos fognak hiányozni akkor, mikor már elmennek tanulni.
5. meer (válaszként erre: 1. - 09409478f4)
2019. jan. 27. 15:31

Bizonyára nagyon nehéz, s nem lehet (sovány) vigasz, hogy nagyon sokan vannak hasonló helyzetben, hiszen annyian elhagyták már ezt az országot a jobb élet reményében. De a technika (telefon, net, skype), látogatások bizonyára sokat segítenek...

De gondolj arra is, akinek még ezek se adatnak meg... sok emberrel nem tartja a kapcsolatot a gyermeke vagy mert nem akarja, vagy esetleg már nem is tudja - mert nem él...


Az élet egy fél pohár víz... sajnos azt kell nézni ami van, nem azt ami nincs... Én is ezzel vigasztalom magam, miközben emelném a telefont, ülnék a vonatra... csak tudnám merre induljak, és mit tárcsázzak... de nem tudom.

2019. jan. 27. 11:25

Itthon vannak a gyerekeim. Még.

Biztos nagyon hiányoznának, ha nem így lenne. Mégsem mondanám, hogy ne menjenek.

2019. jan. 27. 10:57

Enyém is itthon van, de a tavalyi évet külföldi, tengerentúli munkával töltötte. Szerencsére a technika vívmányainak köszönhetően ma akár naponta beszélhetünk egymással, ilyen szempontból sokkal könnyebb, mint régen.

Fényképet, videót küldhetünk, csoportbeszélgetésben vehetünk részt, ingyen telefonálhatunk. Akik ezt nem tudják kihasználni, nehezebb helyzetben vannak.

2019. jan. 27. 09:32
Az én gyerekem szerencsére itthon van, de bele tudok érezni a helyzetedbe és biztos vagyok benne, hogy nekem is nagyon hiányozna, hiszen akkor is hiányzik, ha néhány napig elkerüljük egymást, annak ellenére, hogy akkor sem fecsegünk állandóan, ha együtt vagyunk...
2019. jan. 27. 08:26
Nagyon hiányoznak a gyerekeim, akik külföldön élnek. Általában jól viselem, de néha olyan elviselhetetlennek tűnik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook